Ne muslimové, ale levicoví fanatici ničí Ježíše

Ne muslimové, ale levicoví fanatici ničí Ježíše

Internetem se šíři obrázek skupiny maskovaných osob, které ničí křesťanský symbol Ježíše na kříži. U obrázku se píše, že jde o muslimské uprchlíky znesvěcující vybavení kostela v Švédsku.

. Není to ovšem pravda, obrázek zachycuje dav fanatických levičáku.

jezis

Zfanatizovaní levičáci, stoupenci to slavného Marxe, provedli útok na křesťanský svatostánek v Chile a ničili křesťanské posvátné symboly. Web aciprensa.com k tomu zveřejnil i video s textem, kde se píše, že to není poprvé co demonstrující studenti napadli křesťanský kostel. V jižní Americe je dlouhodobě problém s fanatickými feministkami a levičáky, kteří útočí na křesťanské svatyně a křesťany stejně fanaticky, možná i víc, než muslimové.

O tomto útoku z tohoto roku také píši tyto weby:

elcomercio.pe

24horas.cl

V knize Eurabia jsme popsal, jak tito levicoví fanatici, tak nenávidí křesťanskou Evropu, že si přejí zničit dnešní společnost, která byť není křesťanská, tak vychází a odvolává se na křesťanskou historií naší společnosti.

Levicoví fanatici si přeji raději islámskou než křesťanskou (či postkřesťanskou společnost) a v této jejich nenávisti jsou ochotni zajít tak daleko, že se aktivně zapojují do podpory masového přílivu muslimských imigrantů do Evropy.

K videu bych rád dodal, že se jedná o klasický hoax, kdy muslimové s ničením kříže (tentokrát) nemají nic společného a šíření takových nepravd jen škodí všem rozumným odpůrcům imigrace a islamizace.

Nakonec nás ovšem může uspokojit aspoň fakt, že pokud se levicovým fanatikům podaří opravdu zaplavit Evropu muslimskými imigranty, tak první koho islamisté postaví ke zdi při nastolení islámské společnosti budou právě levicoví fanatici, protože muslimové nejsou křesťané a tam kde křesťané čelí levicovému fanatismu modlitbou, tak tomu čelí islamisté kulkou.

Levicoví fanatici ovšem neútočí na křesťany jen v Americe. Například v Evropě za štědré pomoci multikulturního guru Sorose pronásledují křesťany odmítající multikulturalismu a islamizaci, jeden polský kněz je jimi pronásledován za tato slova:

„V Kristu milovaní bratři a sestry. Byl jsem několik dní u našich bratří v Maďarsku a děkuji Pánu Bohu za to, že je tam situace zvládnutá. Naši bratři Maďaři statečně odrazili útok nájezdníků šturmujících jejich i naše hranice. Po cestě jsem byl na manifestaci organizované Všepolskou mládeží a Národně-radikálním táborem, mylně nazývanou proti imigrantům. To nejsou manifestace proti žádným imigrantům, to jsou manifestace proti islámské invazi na křesťanskou Evropu.“ Zdroj.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Ne muslimové, ale levicoví fanatici ničí Ježíše

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*