Nedávno v poslanecké sněmovně

Sledoval jsem dnešní (22.10.2015) interpelace na premiéra v poslanecké sněmovně v přímém přenosu na ČT24 dnes odpoledne -cca ve 14.50h. Premiér Sobotka na téma ,,uprchlická krize“ a v souvislosti s ní, vyhlášení referenda o vystoupení ČR z EU“ prohlásil – mimo jiné, ŽE JE PROTI TOMUTO REFERENDU a ŽE TO MUSÍME ŘEŠIT SPOLEČNĚ ! ! ! SE ČLENSKÝMI STÁTY EU! A že je výhodou dnes, že jsme členy EU, že na to nejsme sami atd. atd.  …Když dostal slovo Tomio Okamura řekl – cituji : „Napřed Vám všem tu musím sdělit, že tu NESMÍM mluvit víc jak jednu minutu ! Soustavně mi není v ČR umožněno veřejně vystoupit ve sdělovacích prostředcích ! Premiér tu neříká pravdu, jelikož Švýcarsko jasně řeklo že žádné tzv. uprchlíky nebere a podílet se na řešení této krize odmítá! Velká Británie v chystaném referendu již oznámila, že z EU vystoupí! ( pozn: TYTO ZPRÁVY NAŠE MÉDIA ZAMLČUJÍ) Vyzývám vás pane premiére, aby jste dnes po jednání PS se mnou sešel a přišel – je nachystaná kamera atd. a čestně si to vyříkáme! Nemůžete-li dnes – prosím jindy … atd. Premiér na to ihned odpověděl jen několika větami, že tady zastupuje  parlament ČR a, nějakou Okamurovu fobii tady nehodlá propagovat..“ A ŠMYTEC .

O co tady dnes opravdu běží – to nechápe jen vůl. Já jsem se rozhodl tento dnešní zážitek z přímého přenosu na ČT24 rozeslat i proto, že většina lidí nemá tolik času jako já důchodce, sledovat TV v těchto hodinách a tudíž to neviděla a NEVÍ … !

V pondělí 26.10.2015 hlásili na Radiožurnálu, že Sobotka nesouhlasí s prezidentem Zemanem, aby se přestali přijímat uprchlíci z islámských zemí, ale naopak, vláda zajistí ,aby se jim pomáhalo stále více. A proč si to takoví politici nedali do volebního programu, že budou islamizovat Evropu?…

Pozn. autorky: Zaplať pánbůh za takto všímavé spoluobčany, kterým záleží na pravdě, kteří mají soudnost nadhledu a jsou vnímaví k faktům.. Je zvláštní, jak macešsky se chová tato vláda ke svým mladým rodinám, ke svým seniorům, ke svým osiřelým, nebo nemocným dětem. Vzpomeňme dohadování, které potupně ponížilo důchodce seniory, aby se nakonec, snad, dočkali držhubného v podobě 1200 korun a to ani před vánočními svátky, ale až v dubnu. A co skutečná reforma důchodového systému, který by měl, pokud nebude opět pouze kosmetickou, garantovat tzv. minimální důchod, který musí korespondovat se spotřebním košem, aby se nedělo to, že zde žije několik desítek tisíc důchodců i pod pěti tisíci korunami, této renty na stáří…Jak je možné, že nejsou peníze pro Klokánek, který pomáhá dětem v životní smůle a nouzi?! Kde tato vláda náhle najde oněch 400 mil. korun na nesmyslné podplacení Turecka, aby proud migrantů nepouštělo za vrata EU? Kde chce hledat, tato nesounáležitá vláda se svými spoluobčany, ročně několik set miliónů korun na tzv. migrační krizi a pro potřebu ne nás, ale cizích přistěhovalců?! To peníze natiskne? Jak to, že je nedá např. na ten odpovídající současnosti, minimální důchod? Proč žebrá u lidí o almužnu na pomoc nemocným dětem, na které sbíráme plastová víčka?….

…„Vy, pane premiére, patříte do skupiny evropských lídrů, kteří bezprecedentně ohrozili bezpečnost na celém kontinentu, a přestávám si myslet, že za tím je jen prostá lidská hloupost, kterou jsem vám byl dříve ochotný tolerovat. Stavíte se proti celému národu, proti své zemi, zrazujete svůj domov. 17. listopadu namísto abyste podpořil své občany, kteří se děsí muslimské invaze, tak vy jste okázale dal najevo své pohrdání jejich obavami tím, že jste rozdával odměny za pomoc migrantům,“ zmínil Okamura hned za svým vysvětlením, proč se premiéra táže ve věci imigrantů a muslimů ve městě Králíky.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sobotka-je-nebezpecny-extremista-rozjel-se-ve-Snemovne-Okamura-A-Petr-Gazdik-mu-na-nas-dotaz-pohrozil-pestnim-soubojem-410112

 

Ten člověk, jménem Bohuslav Sobotka a jiní naši tzv. zástupci, nehrající s námi čistou hru, se jednou za svou zpupnost a pohrdání vlastními spoluobčany budou stydět i před svými vlastními dětmi, a budou se strachy třást, až se zde za své vlastizrádné chování budou muset zpovídat právě svým spoluobčanům!

Věřím, že se obejdeme bez EU a i pana Sobotky, abychom předešli nejhoršímu, co nás ještě může potkat…Udělejme pro to, my občané tohoto státu, maximum.

 

Milena Poláková