NBC: Hillary Clintonová „ututlala“ elitní pedofilní síť na ministerstvu zahraničí

NBC: Hillary Clintonová „ututlala“ elitní pedofilní síť na ministerstvu zahraničí

Reportáž NBC tvrdí, že Hillary Clintonová, jako ministryně zahraničí, zrušila prostřednictvím ministerstva vyšetřování elitního pedofilního kruhu, aby zabránila skandálu a ochránila kariéry vysoce postavených úředníků a velvyslanců.

Vyšetřování NBC bylo odvysíláno v době, když byla tato stanice ještě reálná zpravodajská organizace a ne pobočka oddělení Demokratické strany, jak je tomu dnes, a interní záznamy ministerstva zahraničí podporují tvrzení, že Hillary Clintonová kryla masivní elitní pedofilní kruh.

„Tato závažná obvinění se týkají ministerstva zahraničí,“ oznámil moderátor NBC, předtím, než se začali zabírat znepokojivými detaily, které by meanstreamová média nemohla vysílat v roce 2017.

„Podle interních záznamů ministerstva zahraničí, agentura ministerstva zahraničí odvolala nebo zasáhla do vyšetřování možného nelegálního a nevhodného chování údajně kvůli tomu, aby ochránila pracovní místa a vyhnula se skandálu.

„Jedná se o období, kdy byla Hillary Clintonová ministryní zahraničí.“

„Existuje staré rčení ve Washingtonu, že ututlání je horší než zločin. Ale v tomto případě jsou obě části znepokojující,“ pokračoval redaktor Chuck Todd.

„Existuje obvinění z prostituce a pedofilie a tvrzení, že tyto zločiny byly nějakým způsobem ututlány, nebo zameteny pod koberec. Takže ministerstvo zahraničí dnes ráno musí reagovat na tato tvrzení a toto vyšetřování by mělo zahrnovat úředníky ministerstva zahraničí, včetně velvyslance a bezpečnostních agentů napojených na tehdejší ministryni zahraničí Hillary Clintonovou.“

„Existují obvinění, že tato vyšetřování byla ututlána, úplně zrušena a že tyto rozkazy pocházely z vysokého postavení.“

„NBC získala dokumenty týkající se probíhajících vyšetřování a některých znepokojujících obvinění týkajících se personálu ministerstva zahraničí a nejméně jednoho velvyslance. Dokumenty ministerstva zahraničí uvádí, cituji „velvyslanec běžně vyhodil svou ochranku za účelem sexuálních služeb s prostitutkami a nezletilými dětmi.“

„Záznamy také uvádí, že nejvyšší představitel ministerstva zahraničí nařídil vyšetřovatelům ministerstva, aby ukončili vyšetřování jednání velvyslance. Je to jen jeden z dalších dokumentů, který popisuje několik příkladů neoprávněného vlivu nejvyšších úředníků ministerstva zahraničí.“

Elitní pedofilní kruh      

Na rozdíl od tutlání Clintonové, prezident Donald Trump informoval o federálním vyšetřování elitního pedofilního skandálu týkajícího se obchodníků s lidmi a slíbil, že pomůže skoncovat s „hrůznými, opravdu hroznými zločiny, ke kterým dochází“.

Prezident Trump uspořádal krátkou dramatickou tiskovou konferenci po setkání s odborníky na obchodování s lidmi, aby oznámil, že nařídí ministerstvu spravedlnosti, ministerstvu vnitřní bezpečnosti a dalším federálním agenturám, aby věnovaly více prostředků a personálu pro toto vyšetřování.

Na tiskové konferenci, prezident Donald Trump prohlásil, že tato otázka je již prošetřována federální vládou „nějakou dobu“, ale od jeho nástupu do funkce se vyšetřování stalo „více soustředěné“.
Loading...

Podobné články

Komentář “NBC: Hillary Clintonová „ututlala“ elitní pedofilní síť na ministerstvu zahraničí

  • Trump nema situaci pod kontrolou. Obamovi lide v uradech a mezi Demokraty stale vladnou a delaji co chteji. FBI nevysetruje radu vrazd a nahlych umrti v okoli Clintonovych. Byli to lide, kteri vedeli o jejich kriminalnich praktikach a mohli jim byt nebezpecni. A tak je to i vsude jinde. FBI, CIA, NAS ve skutecnosti vladnou a urcuji smer USA. Prezident je jenom figurka. Je to videt i na udalostech ve svete.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*