Nastává lámání chleba a kuňkavé přitakávání EU, USA či NATO ohrožuje naše české národní zájmy

Nastává lámání chleba a kuňkavé přitakávání EU, USA či NATO ohrožuje naše české národní zájmy

Prohlášení Přátel Ruska v ČR a Alternativy pro Česko k politice appeasementu Západu vůči islamistickému a agresivnímu Turecku…

S krajním nesouhlasem obě naše iniciativy sledují počínání české vlády, zejména jejího předsedy vlády Bohuslava Sobotky k nedělnímu summitu EU – Turecko s cílem liberalizace vizové politiky a veřejné miliardové korupce při údajném řešení uprchlické krize cestou dávkování (tzv. kontinentů uprchlíků) na území Evropy.

Turecko se dnes stává největším bezpečnostním a kulturním ohrožením pro evropskou civilizaci a tento region a je mnohem nebezpečnější než tzv. islámský stát.

Turecko je dnes státem, kde hodnoty sekularizace jeho zakladatele Atatürka byly dramaticky opuštěny, prudce narůstá islamizace a odpor a  nenávist Turků obyvatelstva proti nám všem.

Jiří Vyvadil
Jiří Vyvadil

Zatímco islámský stát je na území Evropy zcela izolován na pro něj příznivé stoupence, organizační infiltrace Turecka do evropských, ale i světových struktur z něj činí v současné etapě nejnebezpečnějšího nepřítele.

Členství Turecka v Nato a jeho agresivní politika,  podporovaná USA, Německem či Velkou Británií, která se projevila nejen při naprosto bezprecedcentním  sestřelení  letadla Su-24 , ale i vyvražďováním kurdského národa se silnými genocidními rysy, organizovaná podpora islámskému státu a dalších spřátelených islamistických sil v Sýrii a Iráku, stejně jako brutálním potlačováním demokratické opozice musí u demokratických evropských národů mít jedinou odpověď:

Turecko a jeho současné podporovatele  Baracka Obamu, Angelu Merkelovou a Davida Camerona je třeba v zájmu evropských národů izolovat.

Je třeba plně podpořit politiku Ruska, která se stává jediným ochráncem našeho světa před islamistickým barbarstvím.

Vláda České republiky projevuje až úděsný nedostatek poučení z historie a chce nás jako tupé stádo vést na porážku.

V dnešní domě nastává lámání chleba a kuňkavé přitakávání  Evropské unii, USA či NATO ze strany zejména Bohuslava Sobotky, které se projevuje v řízené a podporované imigraci, ignorování nebezpečí islamismu a konkrétně nyní i naprosto absurdní a amorální snaze ke spolupráci s Tureckem, ohrožuje naše české národní zájmy, náš národ, naši budoucnost.

Politika apeasementu Západu již jednou přivedla tuto krásnou zemi na pokraj zničení a  je neomluvitelné, že se česká vláda tak zaslepeně a ochotně sama na této politice chce podílet.

Varujeme českou vládu.

Zdánlivý klid, který zatím panuje, je zřejmě už jen  dočasný.

 

 

JUDr. Jiří Vyvadil

zakladatel skupin
Přátelé Ruska v České republice
Alternativa pro Česko

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Nastává lámání chleba a kuňkavé přitakávání EU, USA či NATO ohrožuje naše české národní zájmy

  • Můj lide, který máš rád pravdu a dělýš dobro, neboj se Asyřanů, kteří tě bijí metlou jako kdysi egyptští. Můj hněv brzy skončí a všechno se obrátí k jejich záhubě. Spravedlnost přichází. Většina našich politiků byla raněna prašivinou, už jenom lžou a lžou jak padlí na hlavu, podávají si ruce s fašisty a nadávají do fašistů prezidentu Zemanovi, kterého jsme dostali od Boha. Abakuk, Izaiáš 10,19,21,52,63, Zjevení Janovo. Pán a Král naší země, Ježíš Kristus, už je tady se soudem. On jsou ti imigranti. Asi tak za rok bude dobře, děkujeme Otče náš, že za nás zase bojuješ, jako na Vítkově, U Žatce, Domažlic a Němčí. Hledejte všichni pravdu a věci hodnoťte v pokoji a hlavně v dobrém. Jsem, jako určitě mnoho z nás,svědek, že Ježíš Kristus je Ten Jediný, který Je. Mluvil se mnou a viděl jsem Ho. Brzy to všichni pochopí. A bude u nás Doma. Amen

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*