Nastal čas na akci v ulicích proti obhájcům pedofilů!

Nastal čas na akci v ulicích proti obhájcům pedofilů!

Queer-anarchistická aktivistka Marie Feryna nevzdává boj za pedofily, prý je čas na akci v ulicích. Souhlasím, je čas na protestní akce proti radikálům jako ona sama.

Tihle fanatici na jedné straně hájí devianty všeho druhu, ovšem normální a běžné věci typu obdivu mužů k ženské kráse zavrhují jako „sexizmus“. Takže normalitu co nejvíce zašlapávat ve prospěch nenormality? Pedofilové jsou „chudáčci“, ale děti z té obrovské spousty zbytečně rozvedených manželství „holt mají smůlu“??? Ne, nejsem žádný fanatik, co by chtěl zakazovat rozvody, často jsou k nim opravdu závažné důvody. Mluvím o rozvodech z důvodu bezohlednosti vůči dětem, např. jeden se druhému „okouká“, zjistí, že si ještě „pořádně neužil“, tak se rozvede, děti, neděti. Nebo – manžel provede po několika letech fungujícího manželství v podroušeném stavu nějakou tu nevěru…, no a žárlivá manželka obětuje rodinu a požádá o rozvod.

A pak není divu, že mezi mládeží roste počet sebevražd, psychických onemocnění, atd. Jenže to anarchisty jako M. Ferynu nezajímá ani omylem, „nejdůležitější“ jsou problémy pedofilů, kteří „nemohou“. Ale když třeba někdo bojuje proti potratům, protože z jeho náboženského pohledu je považuje za „vraždu“ a je přesvědčen, že nenarozené dítě tím velmi trpí, tak takový člověk se svým soucitem u anarchistů nepochodí, ba naopak, bude označen za „zpátečníka“ nebo rovnou za „nácka“.

Takže…, není soucit jako soucit a solidarita jako solidarita, i u levicových extremistů platí, že všichni jsou si rovni, ale někteří jsou si rovnější. Jenže…, tito lidé mají v Evropě či USA stále silnější vliv a větší moc. Proto už bychom nad tím neměli jen tak mávnout rukou, ale opravdu přejít k nějakým těm akcím v ulicích!P.S. Všimněte si té úsměvné hantýrky…:

„Na výše zmíněném se ovšem ukazuje skutečnost, že majorita pojímá queer lidi coby homosexuály, a nemá tedy o ostatních aspektech sexuality a genderu povědomí. O pochodech hrdosti se píše jako o průvodech homosexuálů a o lesbách se moc nemluví, natož aby se někdo hlouběji zaobíral tématy jako bi/pansexualita nebo trans* a nebinárními lidmi. Jde o problém tzv. viditelnosti, od manifestace vlastní existence po základní milostné a sexuální projevy na veřejnosti – v tomto směru mají cis gayové a cis lesby před ostatními náskok.“

Obhajoba jiné jinakosti (včetně pedofilie)

Takže nevážení queer-anarchisté, genderisté a spol., normální většinu se vám zblbnout nepodaří jako v USA či Švédsku, 60tá léta a la Hippies už se opakovat nebudou…, a vzhledem k tomu, že u nás se začalo takhle blbnout až o 30 let později než na západě + naše zkušenost s minulou totalitou…, máme mnohem lepší imunitu proti vaší zcestné ideologii než západní Němci, Švédové či protitrumpovská část Američanů!

A co má jako pedofil dělat, když nemůže…? Nastal čas na akci v ulicích, nevzdává to aktivist(k)a
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*