Násilník je v režimu strpění! To nevymyslíš! A ministra zajímají jen komentáře na sítích.

Násilník je v režimu strpění! To nevymyslíš! A ministra zajímají jen komentáře na sítích.

Dva roky se poflakoval Evropou Afričan, který znásilnil dívku na Litoměřicku. V roce 2017 žádal neúspěšně o azyl v Německu a od té doby má u Bundespolizei čtyři záznamy pro násilnou trestnou činnost!

Pohyboval se po Německu v rámci tzv. režimu strpění. Tyto informace dnes poskytl veřejnosti soudce litoměřického soudu, který na něj uvalil vazbu.Režim strpění! To nevymyslíš! Takže v režimu strpění se nám po Evropě volně pohybují lidi bez azylu a nikoho to nezajímá?

Jediné, co k tomu ministr vnitra na interpelace v Poslanecké sněmovně dokáže říci, je odpověď otázkou, jestli chceme dráty na hranicích!

Ne, nechceme, pane Hamáčku! Chceme jinou sofistikovanější ochranu hranic, ale hlavně, aby země, které odmítnou poskytnout migrantům azyl, zajistily vrácení takových lidí do zemí svého původu a pokud neznají jejich totožnost a neví ani odkud přišli (kupříkladu u tohoto Afričana se uvádí v některých zdrojích Nigérie, v jiných Mali či Libye), tak zajistit jejich vrácení na kontinent původu! Každý přece ví, kde se nalodili a která loď je přivezla! Pokud africké země v této věci s Evropou nespolupracují, tak uzavřít Schengen a zajistit vnější hranice! Tohle chceme, pane Hamáčku, a už dlouho!!

Co ještě pan Hamáček umí odpovědět? Abychom tragédie nezneužívali k tomu, že budeme rozdmýchávat obavy a nenávist ve společnosti, to už je vlastně taková obligátní, nejen Hamáčkova, zaříkávanka a mantra.

Co samozřejmě hned po činu pan ministr vnitra ohlásil jako první, místo toho, aby požadoval po německé straně vysvětlení a informaci, kolik takových osob mají Němci ještě v režimu strpění a zajistil adekvátní bezpečnostní opatření, že se opět zaměří na české občany, kteří tyto činy neuváženě kritizují a prošetří jejich hloupé posty na sociálních sítích! Tohle náš pan současný ministr vnitra jedině dobře umí!

Po několika trestných činech nechat grázly v „režimu strpění“, to mohou vymyslet a akceptovat jen naprostí diletanti!

Znásilnění se dopouštějí i místní lidé, je závažnou trestní činností. Nelze paušalizovat. Ale máme být vystaveni zvýšené kriminalitě na našem území jen proto, že si Němci nedokážou poradit s migrací a že politici a úředníci EU a její státy neumí zajistit fungování návratové politiky a vymýšlejí paskvily?

Režim strpění! Co to je? Jak dlouho může někdo „lítat“ po Evropě v režimu strpění? Rok, dva, deset let? Poflakují se tu loupeživé tlupy, násilníci a vrazi volně po kraji jako někde ve středověku, dokud se nestane něco horšího?

Vždyť někteří tihle lidé ani neví, že znásilnit ženu je tady trestný čin. Za to, že se někdo narodí s nižší dávkou intelektu a jinou hladinou hormonů, prostě nemůže! Nebo myslíte, že ano?

Viníky takových činů nejsou ti, kdo jsou lákáni k přesídlení do Evropy a kdo jdou za lepším životem, který je jim slibován! Viníky jsou výlučně organizátoři a stoupenci imigrace a multikulturní ideologové. Tedy ti, kdo se podílejí na nelegálním vstupu cizinců do Schengenského prostoru a ti, kdo nezabránili uprchlíkům v přicestování a pobytu, nebo je nevrátili zpět mimo tento prostor. Ti by měli nést hlavní trestní odpovědnost a spoluvinu za takové činy! A že budou přibývat i u nás, je více než jasné.

Zdroje:

https://www.denik.cz/krimi/foto-african-podezrely-ze-znasilneni-nezletile-na-litomericku-je-ve-vazbe-20190620.html

https://www.novinky.cz/domaci/508303-hamacek-celil-ve-snemovne-interpelaci-kvuli-znasilneni-na-litomericku.html
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Násilník je v režimu strpění! To nevymyslíš! A ministra zajímají jen komentáře na sítích.

  • Už dávno se objevovaly názory, že nejde o to, zda bude docházet ke znásilňování ze strany migrantů i u nás, ale kdy k tomu dojde. Byla to bohužel pravda a omlouvám se za ČT té znásilněné slečně, že jde „jen“ o první případ. Té slečně to nijak nepomůže a útoky na pravdu to jen zhorší.
    Přiznejme si konečně, že tito migranti se nepřišli přizpůsobit, pracovat a obohatit naší kulturu. Ti sem přišli rabovat, žít na dávkách, znásilňovat …. Chtějí ovládnout Evropu a nevěřící jsou pro ně dočasné nutné zlo, které se jim v Evropě stará o majetek, kterým jim tu nechal Alláh.

  • · Edit

    Podle Aeronetu ten afričan dostal povolení k pobytu v ČR. Pak šel do Německa,
    kde ho pro něco zavřeli a potom vrátili do ČR.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*