Násilí a Kalašnikovy místo voleb ještě nedávno podporoval celý západ včetně Sobotky!

Násilí a Kalašnikovy místo voleb ještě nedávno podporoval celý západ včetně Sobotky!

Pan prezident Zeman neudělal nic jiného, než že dal na jednoduchou otázku jednoduchou odpověď, čímž samozřejmě nikoho k ničemu nepobízel! Řešení problémů v politice jsou přece vždy nejméně dvě!

Na otázku občana voliče jakým způsobem se lze zbavit premiéra, který škodí své zemi, která byla položena na Jižní Moravě našemu panu prezidentovi Miloši Zemanovi pan prezident jasně řekl, že existují dvě možnosti, ale pouze jedna z nich je demokratická a to jsou volby.

Samozřejmě bylo fér zmínit i druhou možnost (tu nedemokratickou), kterou je použití Akáčka, nebo jakékoli jiné smrtící zbraně.
Jelikož žijeme ve svobodné a demokratické zemi (nebo nám to aspoň naši politici tvrdí), je jasné, že pro nás připadá v úvahu (aspoň v současné situaci) pouze možnost A, tedy volby! Nevidím však důvod, proč nezmínit i možnost B, tedy užití zbraně, obzvlášť v kontextu se současnou vládní garniturou a mocipány z Bruselu a Washingtonu, když oni sami tuto možnost ještě velice nedávno hlasitě podporovali na Ukrajině!

Ilustrační obrázek Foto: Reuters
Ilustrační obrázek Foto: Reuters

Řekněte sami vážení čtenáři, co jiného byl Majdan a následné užívání zápalných lahví, střelných zbraní, praků, řetězů a koneckonců i obyčejných železných tyčí a pěstí, než ozbrojený převrat za použití násilí a zbraní (tedy možností B), proti prezidentovi a vládě vzešlé z legitimních voleb (konaných pod silným mezinárodním dohledem).

Vedení EU, panáci z Washingtonu a naše slavná vláda, včetně Sobotky, Stropnického a spol. a naší úsměvné opozice vedené Koktoprdem a Ochmelkou hlasitě podporovalo pučisty zapalující policisty, útočící na veřejné budovy, mávající prapory a portréty nacistického zločince Bandery a všichni jednohlasně vyhrožovali každému, komu se to na Ukrajině, nebo jinde nelíbilo!

Kolo času se však otáčí dál, z Ukrajiny je zkrachovalá zchudlá země, do Evropy proudí davy migrantů, z nichž velká část se nehodlá přizpůsobovat a někteří tu dokonce chtějí vyhlásit islámský chalifát a Evropané začínají být nespokojení s činy svých politických zastupitelů. Nyní se mohou pánové v Bruselu a v naší vládě (včetně Sobotky) jen tiše modlit, aby si lidé nevzpomněli, že vláda jde vyměnit i jinak než ve volbách, tedy tak, jako velice nedávno za podpory celého „demokratického“ západu na Ukrajině!

Nakonec ono se ne nadarmo říká, že boží mlýny melou sice pomalu, ale jistě a vše co uděláme druhým, se nám jednou vrátí!

Ladislav Kašuka

Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Násilí a Kalašnikovy místo voleb ještě nedávno podporoval celý západ včetně Sobotky!

 • Vždyť je to už směšný jak se snaží nepřátelští politici vůči naší zemi překroutit a vykládat prezidentovi výroky a snaží se demonstrovat svou rozhorčenost a ukázat jak je to velice zasahuje a myslí si snad, že všichni lidé jsou hloupí a nevidí jak se věci mají. Máme prezidenta, který se nelíbí USA , která jeho volbou byla zaskočena protože jim nevyšel jejich plán. A tento pán, který říká to co je pravda, je velice štve. A naši zastrašení politici, kteří jedou podle scénáře mocných tohoto světa jen prokazují svoji zbabělost a loajálnost. Jsou to duševní chudáci. Měli by se snažit o blaho našeho národa a nepodléhat diktátu. Někteří možná z nich už jsou fanatici a vidí se jako budoucí hráči na šachovnici světa v jejich nemocných mozcích.

 • Odpověď byla v obecné rovině a jinak, než ji okamžitě překroutili novináři, respektive Dinsbírové, Šláfenbergové, z předsednictví vykopnutá vykopávka Němcová a jiní.

  Tedy pro ně speciálně, několik možností kde lze prezidentova slova použít v praxi:

  ,,Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje například Sadáma Huseina – je k tomu jediná demokratická cesta – a to jsou svobodné volby. ,A pak existuje nedemokratická cesta – a ta se jmenuje kalašnikov – chyba, zde se jednalo o M16, F16, Abramsy. atd“

  nebo

  ,,Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje například Muamada Kaddáfího – je k tomu jediná demokratická cesta – a to jsou svobodné volby. ,A pak existuje nedemokratická cesta – a ta se jmenuje kalašnikov.“

  nebo

  ,,Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje například Viktora Janukoviče – je k tomu jediná demokratická cesta – a to jsou svobodné volby. ,A pak existuje nedemokratická cesta – a ta se jmenuje molotovův kokteil, basebolka a ostřelovačská puška agenta tajných služeb nejmenované mocnosti co šíří demokracii po světě.“

  mohli bychom pokračovat, že…

 • Pokud je někdo ohrožený, je to Zeman. USA řídí Sobotku prostřednictvím Bruselu a ten je bezmezně poslouchá. Nemá se čeho bát. Ale Zeman hájí zájmy občanů ČR i proti USA a Bruselu, tomu říkám odvaha. Zeman se na rozdíl od Sobotky o koryto nebojí, uměl by žít i bez něj. Sobotka nikdy nic nedělal, jen se špinavou politikou dral nahoru ke korytům. Sobotka by se mimo politiku neuživil, takže udělá vše, co mu jeho loutkáři nařídí, takže se násilného odstranění vůbec nemusí obávat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*