Naši politici na lidi zvysoka kálí a jde jim jen o jejich vlastní plná koryta!

Naši politici na lidi zvysoka kálí a jde jim jen o jejich vlastní plná koryta!

Systém exekucí, jenž ve světě nemá obdoby, chybějící potravinové normy, díky kterým jíme odpad, za který by třeba v Německu výrobce takového svinstva šel rovnou do kriminálu, legálně provozovaná lichva, nízká nemocenská, kvůli které většina lidí přechází nemoci a ničí si zdraví…

Většina lidí vůbec netuší, že to co se děje v České republice, není v ostatních evropských zemích vůbec možné. Politici v sousedních zemích se totiž aspoň trošku snaží dělat něco pro lidi a upřednostňovat svou zem. Naši čeští političtí povaleči a zrádci vlastního národa na nás však úplně kašlou!

V Evropě existuje několik exekučních systémů, třeba německý, nebo švýcarský, ale ani v jednom nepřesáhne celková částka dluhu i se všemi úroky ani vzdáleně 100% z původního dlužné částky. Pouze u nás naši politici dovolí, aby exekutorská mafie dluh úplně klidně zdvacetinásobila, takže z tisícovky máte hned dvacet tisíc a ze sto tisíc milion, nebo dva a najednou přijdete díky jednomu klopýtnutí, nebo těžké nemoci klidně o všechno, včetně střechy nad hlavou! Neřešme však exekutory, ale politiky, kteří tvoří zákony, které něco takového dovolí!

Od rozpadu Československa chybí pořádné potravinové normy a tak nám výrobci z celé Evropy do naší země posílají odpad, který by v jejich vlastní zemi nežralo ani prase! Cpeme se tak jídlem plným éček a jiných jedů, párky obsahujícími 15% masa, mlékem, které když svaříte, tak místo chutného smetanového škraloupu vytvoří na povrchu tenoučkou tuhou placku chutnající jako umělá hmota a ládujeme se geneticky upraveným ovocem, které je krásné na pohled, ale obsahuje jen minimum vitamínů a minerálů proti tomu, co před genetickou manipulací. Neviňme však pěstitele a distributory, ale politiky, jenž tvoří zákony, které jim to dovolí!

Systém bankovních a nebankovních půjček v naší zemi není ničím jiným, než legálně provozovanou lichvou a pastí. Půjčky jsou řetězy, kterými svážou Vaší svobodu do kozelce a donutí Vás dělat často neplacené přesčasy ve špatně placených pracích a nechat se buzerovat od kravaťáků, co neumí zatlouct ani hřebík a ztratí se i v parku, natož pak v lese. Když pak náhodou onemocníte, bojíte se zůstat doma a uzdravit se, protože Vás buď vyhodí z práce, nebo Vám nezaplatí první tři dny nemoci a potom dostanete almužnu, která ještě k tomu dorazí na Váš účet klidně až za několik měsíců. Neviňme však podnikatele a managery, ale politiky, kteří tvoří takové zákony, že se k Vám kravaťáci mohou chovat jako ke kusu hadru!

Od roku 1992, ve kterém vznikla samostatná Česká republika, se většinou v parlamentu válí ti samí lidé a jejich rodinní příslušníci. Za tu dobu nikdo z nich neudělal vůbec nic proto, aby se občanům naší země pomohl zbavit výše zmiňovaných problémů a skupin žijících na úkor slušné pracující většiny! Je tedy na čase poslat naše politiky tam, kam patří… NA SMETIŠTĚ DĚJIN! Volte pouze strany nabízející závazná občanská referenda a přímou demokracii, což v překladu znamená, že nabízejí dát moc přímo do rukou lidu!
Loading...

Podobné články

Oč jde v ČSSD?

Oč jde v ČSSD?

Naše ČSSD není svěží stranou pracujících, ale starou babiznou vařící lektvary pro omámení důvěřivých kolemjdoucích.…

4 Komentáře “Naši politici na lidi zvysoka kálí a jde jim jen o jejich vlastní plná koryta!

  • Stejna verbez vladne teto zemi. Volby jsou jen cirkusem pro plebs !!! Narod muze volit koho chce, politicka luza se jen preskupi, ale stale tam bude sedet stejny “ expert“.

  • Ještě jedna analogie k myšlenkovým porodům pana Babiše. Když zapomenete klíčky v autě a někdo vám ho ukradne, budete viníkem vy. Obviní vás sám zloděj, který bude beztrestný.

  • Jak zaručeně zbohatnete: Půjčte si milion, kupte starší byt. Obratem ho prodejte za milion a budete mít miliony dva. Pak kupte byt za dva miliony a hned ho za dva miliony prodejte, budete mít čtyři ….. Pak si můžete nakrást a ukázat příjem za prodej bytu jako doklad toho, že jste si vše koupili legálně za své peníze. Že to nefunguje? To víme. Ale ví to i Babiš?

  • Všeci kradnů, jen já nekradem, protože nemusim. Proč bych kradl, když nemusím platit daně? Nemusím platit daně, ale přesto stále dokola ukazuji, kolik peněz moje firmy odvedly státu. Započítám do toho i daně a pojistné, které srážím svým zaměstnancům a když to bude málo, započítám i daně, které odvádí moji dodavatelé. Varujem vás, neobcházejte účelově zákony, to smím jen já….. Babiš mele hlouposti a lidé ho budou proto volit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*