Naše zem nepatří jenom nám,

Naše zem nepatří jenom nám,

patří našim dědům a pradědům, kteří prolévaly pot a krev, abychom se my měli dobře. Naše zem patří našim vnukům a pravnukům, kterou jim jednou předáme, ti snad budou žít v lepším světě než my.

Přivítejme uprchlíky z válkou zmítané země. Jestliže se u nás chtějí usadit, konec konců proč ne. Musí se ale naučit ctít a přijmout naše pravidla, naše hodnoty, naši historii a hlavně musí přiložit ruku k dílu! Tento proces trvá cca tři generace.

Pokud to uprchlíci nechtějí akceptovat, budou muset naši zem opustit!

Tato zem nevznikla jen tak náhodou, vznikla díky úsilí tisíců a tisíců mužů a žen. Nezapomínejme na odkaz českých vládců a panovníků, kteří naši zem budovali a chránili ji, na ty, kteří trpěli a za naši vlast položili svůj život i na ty bezejmenné, kteří do úmoru celý život dřeli, aby se jejich děti měli lépe. Jaký vztah k naší zemi mají a budou mít nově příchozí? Jaké mají úmysly?

nase zeme

Česká veřejnost je právem znepokojena, neboť je vzdělaná a cítí se v ohrožení. Český člověk není blbec, on ví, co je islám. Vědci a vzdělanci by měli především diskutovat, vážit všechna rizika a rychle najít řešení, dokud to ještě jde a nevytvářet ve společnosti napětí. Měli by důkladně prostudovat a vyhodnotit tzv. „TŘI CESTY VEDOUCÍ K ISLAMIZACI“. Prohlášení „Vědců proti strachu a lhostejnosti“ mě nepřesvědčilo. V odstavci „žádáme politiky…“ se píše: „Vyzýváme vás, abyste ve věci přijímání uprchlíků zohledňovali skutečné potřeby a možnosti, ne vrtkavé nálady veřejného mínění.“

Pokud zvolený politik nebude respektovat veřejné mínění, v příštích volbách dostane hlasy populistická strana. Tak nějak se kdysi dostal k moci Hitler. Nechci druhého Hitlera, potřebujeme politika typu Karla IV. nebo Jiřího z Poděbrad.

Současní evropští politici jsou slabí. (Z toho má prospěch hlavně USA.) Jejich hlavní snahou je, aby byli zvoleni i na příští volební období. Jsou to loutky oligarchie. Stejně jako politici v ČR.

Jak je možné, že nám dnes Němec nebo Francouz může určovat, co a jak máme dělat. Německá orlice vyvolala dvě hrůzné války a trikolóra nyní doplácí za zrůdnosti, kterých se dopustila vytvářením koloniální říše. Právě tady je proces islamizace již nezvratný. Ty dva národy jsou těmi posledními, které by měli někoho poučovat!

Pokud někdo potřebuje naši pomoc a my máme volné prostředky, pomáhat je lidské. Každá návštěva ale něco stojí. Naše vláda se nedokáže postarat ani o vlastní občany. Příklad za všechny: Pro naše nemocné děti se musí sbírat víčka od PET lahví. Raději zachráním nemocné české dítě, než abych živil zdravé mladé muslimské uprchlíky.

Muslimové, kteří u nás chtějí žít podle islámského práva šarí‘a, by měli neprodleně opustit ČR!

Jednou chci svým vnukům předat naši zem prosperující a v míru.

 

René Josef

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Naše zem nepatří jenom nám,

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*