Naše vize? Česko bez Sobotky, Kalouska a Bělobrádka…

Naše vize? Česko bez Sobotky, Kalouska a Bělobrádka…

Nemohl jsem odolat, abych nenavázal na vizi našeho premiéra, že chce tuto zemi bez Babiše a Zemana. Také jsem nemohl odolat, abych nereagoval na Miroslava Kalouska, který je už 4 roky absolutně nejvíce nenáviděným politikem Česka a momentálně podle posledního výzkumu STEMU odpuzuje plných 85% voličů Česka. A své místo v této svaté trojici má i Bělobrádek, který se plácá někde na posledním místě v žebříčku úspěšných, ale tvrdí o sobě, že je na rozdíl od Babiše a Zemana mužem budoucnosti.

Naše šedivé a bezvýznamné myši si snad myslí, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou…

Zatímco po vládním puči vyvolaném zamindrákovaným Sobotkou ve spolupráci s oběma ostatními i dalšími, ANO podle všech výzkumů maximálně s jednoprocentním poklesem kraluje české politické scéně, Sobotkova ČSSD padá ke 14 % a jeho vláda poklesla na nejhorší výsledek od roku 2013, tj. na 20 % , Top 09 podle některých výsledků je mimo Poslaneckou sněmovnu, podle jiných je někde na chvostě. A zvlášť velkou radost mi dělá, že megalomanské úvahy Bělobrádka o 22% ve volbách se projevují v tom, že dnes by se jako dvoukoalice do Sněmovny nedostali.

Není sporu o tom, že Bohuslav Sobotka ve svých zcela nepřiměřených ambicích stát se znovu premiérem rozbil celou českou politickou scénu a přeoral jí.

Jestliže ještě před rokem při relativně pohodovém spoluvládnutí s ANO to vypadalo, že říjnové volby budou zívačkou, ANO zvítězí, ale ČSSD bude moci být důstojným vládním partnerem a dokonce to vypadalo na ústavní většinu, dnes platí jediné : ANO jistě drtivě zvítězí, ale vše ostatní je ve hvězdách.

Vzpoura neschopných se jim prostě nevyplatí…Nicméně je to užitečná situace. Svou totální hloupostí onen trojlístek rozpoutal běsy, které jistě neublíží Andreji Babišovi, ten bude jen posilovat a neublíží ani prezidentu Zemanovi, protože ten se po momentálním krátkém poklesu, opět vrátí na solidních 57%. Jen to zdraví si bude muset víc šetřit…

Mimochodem historie se opakuje. Svého času Vladimír Špidla pronášel o Zemanovi a Klausovi, že jsou to již muži minulosti. No a oni se následně stali prezidenty. Jaký učitel, takový žák, že Slávku.

Vzpoura trapných šedivých myší nadaných nepochopitelnou a nerealistickou vírou ve své vynikající nadschopnosti dojde ke svému ocenění.

Sobotka určitě nebude premiérem a jeho ČSSD téměř s jistotou nebude v příští  vládě, Kalousek si o vládě také může jenom snít, byť nelze vyloučit, že s odřeným hřbetem přeleze 5 % a bude dál opruzovat na české politické scéně. Zato lidovci a STAN vypadají nadějně. Nějak si nedovedu představit, že se svou dvoukoalicí přejdou 10%. A to bude skvělá výhra. Fanatičtí stoupenci sudetských Němců, kteří působili jako Hitlerova 5. kolona při rozbití Československa fakt nemají na naší české politické scéně, co pohledávat.

Takže věříme, že na naše vize : Česko bez Sobotky, Kalouska a Bělobrádka má všechny předpoklady pro úspěch..

Autor je zakladatel skupiny Naše vize: Česko bez Sobotky, Kalouska a Bělobrádka
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Naše vize? Česko bez Sobotky, Kalouska a Bělobrádka…

  • Naprosto souhlasim se clankem. Zeman je jedinym prezidentem v EU, ktery se nenechal zaprahnout za zajmy USA, ktery stavi zajmy nasi zeme vyse nez vazalske lokajstvi vuci Deep State a Neokonum v USA, kteri tam stale jeste vladnou a chteji Trumpa odstranit.
    Babis je naprosto kompetentni a uspesny ministr financi, ktery se bohuzel nechal vyprovokovat k ovlivnovani tisku, ktery vlastnil svym zamestnancem, ktery byl podplacen opozici. Uz to je spinavost, ze opozice s tim operuje i v EU. Kazdy dela chyby, pri jeho vytizeni je to pochopitelne, ale ne omluvitelne! Kazdopadne koalicni partneri a opozice ucitili luntu a prilis mnoho psu je zajicova smrt. Smrt to ale neni. Volici znaji jeho jasne postoje k problemum, ktere je trapi , hlavne k migraci. CSSD a Cernoprdi nam neustale lzou, ze migraci nechteji, Chovanec se chce zachranit u volicu svou mazanosti a falesnosti. Politicka scena Ceska se musi preformatovat. Musime vyuzit slabosti naseho porucnika v USA i EU a zacit delat samostatnou politiku. Nenechat se terorizovat EU, v tom pripade vystoupit jako chteji Polaci. Ekonomicky se obratit na Eurazii, kam se presouva stredisko ekonomicke moci. Spolupracovat s BRICS, s projektem 2. Hedvabne stezky prostrednictvim Ruska a Ciny. Usilovat o mirovou spolupraci hlavne se slovanskymi staty, ke kterym patrime. Prestat plivat na Rusko a nenechat se k teto cinnosti ukolovat politiky, mediemi a paranoidnim, prolhanym americkym mainstreamem! Nezapomenme, ze nas Rusove osvobodili od genocidy znicenim Rise!!! Rok 1968 byla hanbou Rusu. Putin ale neni Breznev a Rusko uz je nekde jinde, aniz by to Cesi zpozorovali. Ta nenavist a neduvera z 1968 a ze zavedeneho komunismu vuci Rusku pretrvava.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*