Náš svět neladí, změňme to!

Náš svět neladí, změňme to!

Náš svět je plný disharmonií a neladí. Nepochopení smyslu života a nesprávné nastavení životních hodnot nás uvrhá do stresu, zloby, násilí a zkázy. Místo Lásky soupeříme, místo dobra ničíme vše krásné. Ničíme přírodu, vzduch a dobré mezilidské vztahy. Místo nádhery večerních procházek hltáme reklamy na promrhaný život. Namísto našich hlubokých vnitřních pocitů prožíváme falešné povrchní city hrdinů smyšlených filmových příběhů.

Nežijeme, pachtíme se, přežíváme. Nastavený společenský systém, ve kterém jsou peníze vždy na prvním místě, nás nutí ničit vše krásné a lidské. Kvůli honbě za majetkem se z nás stávají zvířátka. Soupeříme, soutěžíme, zvyšujeme výkonnost, snižujeme náklady – zrychlujeme. Dřeme, sháníme, nestíháme, bojíme se, stresujeme, hádáme, sexujeme, adrenalinujeme, přejídáme se, krademe, pijeme, vraždíme se, … máme toho moc.

Vejde se nám do nabitého programu také Láska? Víme ještě co je to Láska? Kdy jsme naposledy pocítili její sílu a komu jsme za ni byli vděčni? Máme vůbec nějakou aktivitu, kterou děláme s Láskou? Umíme se ještě zastavit, přiložit ke svým rtům  sklenici čisté vody a pomyslet si, kolik toho chudinka musela v tom potrubí absolvovat, než se dostala k nám? Umíme ji pochválit za její krásnou užitečnost a vyjádřit jí vděčnost za to, že nás udržuje naživu? Umíme k vodě pocítit Lásku, nebo ji vnímáme jen jako něco samozřejmého na umytí naší špíny?

dolphins

Stejně jako všechny Vesmíry, je i ten náš Vesmír postaven z vibrací, které jsou odvozeny z prapůvodního zvuku (Bůh). Tyto vibrace představují energie, které za určitých podmínek vytvářejí ezoosmozu, základní prvky, hmotu, život a lidský život. Vše je sladěno do jednoho celku, a jediný člověk má schopnost jednotu a souladnost našeho Vesmíru, svými negativními činy a myšlenkami, které skrze mozek vysílá do vesmírného vibračního (energetického) systému, narušovat. Láska pak není nic jiného,  než dočasné nebo trvalé uvedení lidské bytosti do jednoty, do souladu s Vesmírnými vibracemi (Řádem), doprovázené hlubokými vnitřními pocity.

Pokud soupeřením, stresem, zlem, nenávistí a slepou honbou za majetkem narušuje vesmírnou jednotu několik statisíců lidí, Vesmír to ani nepozná, viditelně nereaguje. Začne-li ale v důsledku svého konání do Vesmírného prostoru vysílat nežádoucí vibrace více obyvatel naší planety, Univerzální vesmírná energie si jednotu automaticky srovná stejným způsobem, jakým se časem sesynchronizují kyvadla pendlovek zavěšených vedle sebe nebo menstruační cykly dívek, které spolu bydlí na jednom pokoji.

Náš svět, tolik ovládaný lidmi, byl, je a i nadále bude sesynchronizováván s cílem uvést jej do vesmírného souladu. Nejhmatatelnějším projevem tohoto procesu jsou různé přírodní katastrofy s hladomory, včetně těch, způsobených válkami. Tyto, zatím jen menší pohromy v podobě povodní, zemětřesení, sucha a podobně, známe i dnes a snadno dokážeme vysledovat, že jsou častější a ničivější. Katastrofy, kterým se nevyhneme, pokud nezměníme naše směrování, si ani nedokážeme představit.


Náš svět neladí. Díky lidem, kteří jsou příliš zaměřeni na materiální šílenství, místo souladné vesmírné Lásky produkujeme čím dál větší zlo. Čím více bude na světě zla a nesouladnosti, tím větší kataklyzmata lidstvo zažije. Jediná cesta, jak tomu lze zabránit, je změna vektoru našeho myšlení ve prospěch orientace na vytváření skutečných hodnot, na dodržování dobrých mravů, na šíření dobra a Lásky… Pojďme se o to pokusit.

 

Josef Votípka

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*