NÁŠ STÁT – cesta ke svobodě a prosperitě

NÁŠ STÁT – cesta ke svobodě a prosperitě

Vytvořme si vlastní stát, ignorujme politiky a jejich špatné zákony, vytvořme si své úřady, policii, armádu a hlavně zákony, které budou pro nás, né pro vládnoucí vrstvu zlodějů a vrahů.

Čechy již dávno nepatří Čechům, patří cizákům. Kolaboranti kteří v listopadovém puči roku 1989 převzali moc, zlikvidovali náš průmysl a zemědělství ve prospěch cizáckého kapitálu, stali jsme se levnou pracovní silou a spotřebiteli zahraničního předraženého zboží a potravin.

Máme špatné zákony, od špatné ústavy, která nechrání naše základní práva až po poslední nesrozumitelnou obecní vyhlášku. Zákonů je příliš a slouží vládnoucím kmotrům, cizákům a jejich komandům soukromých exekutorům, inkasním agenturám a úplatné justici.

Velice důležitou roli zde hrají média, která ovládají cizáci a kolaboranti. Vysvětlují nám, že je nutné být kolonií, tedy vznešeně řečeno otevřenou ekonomikou.

Po 24 letech máme zchudlou zem, veškeré zisky tečou do zahraničí, máme o polovinu dražší potraviny než Němci, máme 4 x nižší příjmy než Němci, máme zhruba stejně drahé energie, ale odvádíme 8 x vyšší daně.

Lidé, kteří tvořili tržní ekonomiku již šestým rokem po statisících končí v exekucích. Máme v republice 7,5 miliónu dospělých obyvatel a od roku 2009 je v běhu na 6 miliónů exekucí. Cizácké banky, tedy lichváři, včetně nebankovních, nás zadlužili a nyní když jsme díky špatnému řízení státu, tedy  spíše rozkrádání státu,  v dluhových pastích,   odírají nás o majetky a posílají nás houfně žít pod mosty.

Je to tak obludný systém, že ho v zahraničí nazývají EXEKUTORSKO OTROKÁŘSKOU TOTALITOU.

Ani nově přicházející vláda stran KDU-ČSL, ANO a ČSSD proti tomu nic nepodnikne, přijmou roli loutkové vlády v kolonii, tak jako vlády předešlé. Vláda která problém neřeší ho tedy schvaluje.

CO S TÍM BUDEME DĚLAT? VYTVOŘÍME SI SVŮJ STÁT? KDE BUDE SROZUMITELNÉ PRÁVO, EKONOMICKÁ PROSPERITA A RADOST ZE ŽIVOTA? POKUD ANO, MUSÍME SE VRÁTIT NA STARTOVNÍ ČÁRU ROKU 1989. MUSÍME SI VZÍT SVOU ZEMI ZPĚT. MUSÍME SI VYTVOŘIT TAKOVÝ POLITICKÝ SYSTÉM, KTERÝ JIŽ NIKDY NEPUSTÍ KOLABORANTY K MOCI. MUSÍME SE VYPOŘÁDAT S KŘIVDAMI A ZLOČINOSTÍ POSLEDNÍCH 24 LET.

Naše zem má dluh 10 miliónů x cca 190 000,- Kč. Tento dluh už jen roste, nejsme schopni již platit ani úroky. Nečekejme od politiků, že budou šetřit tam kde je to třeba. Například ani nová vláda se nevzdá tisíců pracovních míst – trafik – na ministerstvech a ve státních podnicích, kde jsou platy desetinásobně přehnané a na tato místa jsou dosazování straníci vítězů voleb.

zdroj : exilovenoviny.cz

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*