Náš prezident Miloš Zeman je údajně ruský šváb

Náš prezident Miloš Zeman je údajně ruský šváb

Napsal do diskuse Jan Ziegler. Autor blogu Tomáš Vodvářka tento příspěvek nadšeně plusoval. Jsem zvědavý, kam až nenávist odpůrců Miloše Zemana zajde:http://vodvarka.blog.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A170310_591728_blogidnes

Náš prezident Miloš Zeman včera prohlásil, že bude znovu kandidovat na funkci preuzidenta našeho státu. Že je to záležitost pro náš národ závažná je bez diskusí, protože prezident reprezentuje naši zemi nejen u nás, ale hlavně v zahraničí. Že může toto prohlášení vyvolávat u našich občanů emoce a to i ty nesouhlasné, je též bez diskusí.

Proč se ale odpůrci Miloše Zemana uchylují k takovým ubohostem?

Červené karty, vajíčka, mediální dehonestace v mainstreamových médiích a urážky všeho druhu v internetových diskusích.

Miloši Zemanovi např. vytýkají vulgaritu. Dobře, Miloš Zeman pronesl několik slov, které z funkce hlavy státu nejsou zrovna vhodné.

Když se ale daleko vulgárněji projevoval Karel Schwarzenberg, tak tyto výrazy nebyly znakem vulgarity, ale aristokratické noblesy. Více zde: http://jaromirpetrik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=433828

Dále Miloši Zemanovi vytýkají údajnou opilost nad korunovačními klenoty, aniž by kdokoliv z nich vzal v úvahu, že Miloši Zemanovi mohlo být špatně ze zdravotních důvodů. Byly přece případy, kdy lidé překračovali ležícího člověka, když si mysleli, že je opilý, který však zkolaboval ze zdravotních důvodů a nejeden z nich na následky neposkytnutí pomoci zemřel.

A co jeho kauza Peroutka s údajným prohlášením Ferdinanda Peroutky, že Hitler byl gentleman? Sice se neprokázalo, že by Ferdinand Peroutka něco takového napsal, ale to, co vyšlo najevo, je daleko horší v neprospěch Ferdinanda Peroutky, kdy se Peroutka projevil nejen jako obdivovatel Hitlera, ale i jako antisemita: http://www.pritomnost.cz/archiv/cz/1939/1939_26_4.pdfgentlemanovi. http://www.pritomnost.cz/archiv/cz/1939/1939_22_2.pdf A, aby toho nebylo málo, tak se Peroutka vyjádřil i obdivně na adresu V. I. Lenina: http://jaromirpetrik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=501676

Takže, co jiného vlastně chtějí Miloši Zemanovi jeho odpůrci vytýkat?

Nebo:

Chtějí prezidenta, který lokajským způsobem posvětí jakoukoliv agresi a zločin, který rozpoutá západní demokracie?

Chtějí prezidenta, který pozve do naší země americká vojska, stejně jako skupina československých komunistů v roce 1968 pozvala vojska Varšavské smlouvy?

Chtějí prezidenta, který bude podporovat totalitní režim v Kyjevě, který tam prosadila západní demokracie po násilném svržení legitimně zvoleného prezidenta?

Chtějí prezidenta, který bude podporovat radikální politiky typu Hillary Clintonové, která vystupuje agresivně proti Rusku a prosadila vojenské napadení a zničení Libye?

Chtějí prezidenta, jehož hlavní ideologií a prezidentským programem bude pokleslá rusofobie?

Chtějí prezidenta, který otevře náruč muslimským migrantům a bude je zvát do naší země tak, jako to učinila Angela Merkelová?

Takového prezidenta já rozhodně nechci.

A jsem rád, že se Miloš Zeman odmítl účastnit televizních debat v režii neobjektivních moderátorů.

Po tom, jakou zemanofobní a rusofobní propagandu předvádí naše ČT, si Miloše Zemana vážím i za to, že naši ČT odmítl pozvat na svůj projev před pozvané hosty, kde oznámil svoji kandidaturu a ČT musela potupně pouštět záznam z mobilního telefonu.

Já si vážím Miloše Zemana a jsem rád, že oznámil svoji opětovnou kandidaturu.

Takže, za sebe mu přeji hodně zdraví, aby tuto náročnou funkci zvládl co nejlépe a co nejdéle.
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*