Námořní flotily vetřelců z třetího světa, jejichž zbraněmi jsou slabost, bída a utrpení.

Námořní flotily vetřelců z třetího světa, jejichž zbraněmi jsou slabost, bída a utrpení.

 Symboly, jichž používají proti světu bílých jsou revanšem,který si svět bílých proti sobě samému snad přeje..

Trump prohlásil: Je nám líto, že vás nemůžeme přijmout, ale u nás máme svoje šťastné negry.

Babiš říká: Nechceme u nás žádné imigranty! … ale přitom se mu svírá žaludek strachy při vzpomínce na vlastní  „michelinskou“ restauraci v Provence a lehátka na svěží zahradě

usedlosti tamtéž. Ruší ho hrůzná představa posunujícího se snědého davu za plotem s refrénem: Pusť nás dovnitř, nebo si to všechno vemem!

 

Evropa ukázala těmto nešťastníkům skutečnou tvář bílé rasy a život mezi slušnými lidmi.

Nabídla poschoďový dort solidarity mezi národy. Mistrovské dílo humanitárního černo-bílého cukrářství. Slepenec altruismu se šlehačkovými výčitkami.

Protože specialitou moderního západu je extrémní zájem o bližního svého s představou, že bližní je celý bez sebe z almužny, kterou mu nabízí.

Každý, kdo si chce z vítacího dortu ukrojit (slávu, peníze, politické body) stojí ve frontě… klid, na všechny dojde! Hlavně se ukázat, zúčastnit se!

Támhle stojí dokonce i papež. Bez okázalosti a darů. Proboha! co mu udělali! Láska k bližnímu je fajn věc, ale tahle je jednosměrná.

Jen aby nebyli nemocní, vyjádřila obavy dáma z Bruselu a při představě, že bude nakažena, omdlela.

Porcování dortu nevtíravě provází Mozartovo Requiem a pánové! … v Berlíně hrají dokonce temného Wágnera.

 

Přijměme miliony uprchíků, aby nabyli prací u nás důstojnosti!

Premiérka německé říše by tolik chtěla být v kůži běžného občana, který se po roce humanitárního delíria nerad smiřuje s tím, že život už nebude takový jako dřív.  Aby ukázala, jak s lidmi cítí, nechala vypracovat krizový manuál pro případ KRIZE. Co nakoupit, kolik natankovat, úspory schovat pod parkety.

Premiérka je tvrdá žena. Chce mít také šok! … ale nic necítí.

 

U nás je to jiné. Nic nám nehrozí, informují zpravodajci.

Náš nejvyšší Hýkal, rozkvedlávač mediálních omáček, se vrací z prázdnin na utajeném místě a nejvíce ho trápí starosti, co dá najíst německé velitelce při návštěvě Prahy.

O místě pobytu poradců a parlamentních poskoků není nic známo.

K dohledání je naštěstí nejvyšší velitel ozbrojených sil, který se tradičně plaví každé léto na venkovském rybníku.

Žádné násilnosti ze strany spoluobčanů nehrozí. Demonstranti jsou pod dohledem policie tak krotcí, že dokonce čekají na červenou na přechodu pro chodce.

Poslední spásou jak se chopit problému by mohla být OSN.

Výsledek lze předpokládat – většina členů je z třetího světa.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Námořní flotily vetřelců z třetího světa, jejichž zbraněmi jsou slabost, bída a utrpení.

  • Kdyby odpovědní chtěli, žádní uprchlíci by nebyli. Proč si myslíte, že je merkel začla propagovat akorát po tom, co jí špiclovali amíci? To není náhoda, mají ji na provázku a to je jádro problému.

    I když ono problému. .. ideologie a náboženství sloužily vždy k manipulaci masy, člověk si vždy múže myslet něco o zadku a tvářit se, že tomu věří. Ať je to ježíš, aláh, komunismus, kapitalismus, nebo posvátná kobliha. Terorismus lze snadno odstranit, pokud je schopný stát, nejsou to žádní normální lidi, vycvičit teroristu aby byl ochotný se zabít chce nemálo prostředků. Všiměte si, že často najímají místo teroristů žoldáky, protože výjdou levněji.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*