Nakonec pravda dosáhla zadostiučinění, a na frak dostala drzost a vyčůranost fanatismu!!

Nakonec pravda dosáhla zadostiučinění, a na frak dostala drzost a vyčůranost fanatismu!!

Vše co jsem avizovala ve svých článcích ve smyslu, že karta se obrací, se pozvolna a časem určitě i skokově, naplňuje. Mrazivé dny nám kupodivu přináší jen samé pozitivní zprávy a to je moc dobře!

S tímto podpůrným heslem, „Podporujeme paní ředitelku Kohoutovou,“ dnes ráno vstoupili soudní lidé do síně Soudu. Výsledek přelíčení na sebe nenechal dlouho čekat. Paní ředitelka Kohoutová spor po mnoha útrapách vyhrála. Je to ona, která by si zasloužila finanční satisfakci za útrapy, ale hlavně za statečnost, kterou prokázala!

podporujeme pani reditelku

Žádné odškodnění. A ve škole se hidžáb nosit nebude! Muslimská „studentka“ u soudu ostrouhala!

Lucie Provazníková logicky popisuje to, co cítí většina našich žen

Zahalené ženy mne uráží!

Tento excelentní článek Lucie Provazníkové opět poukazuje na to, kde je logika. Ona to jinak ani neumí a to je dobře. Jen víc takto vzdělaných a moudrých lidí s rozhledem, kterým není lhostejné, kudy se život v ČR ubírá.. I to je pozitivum, že jsou mezi námi mladí lidé na úrovni a žijící v realitě, která mnohdy není bohulibá, která však nakonec zneuctívače dobra zavane do minulosti, kam dávno patří…

O rozsudku si můžeme myslet cokoliv:

Hidžáb do školy nepatří, je symbolem náboženství. Ve škole se má vyučovat, nikoliv propagovat náboženské symboly!

Tady nejde o hidžáb, ale o ideologii. Šlo o zastrašení učitele a medializaci, ne o výhru u soudu. Bojovníci proti islámu po verdiktu v kauze „muslimský šátek“ povstali

Integrace má přednost před náboženstvím!

Pozitivní změny jsou na postupu, zlo na ústupu. Važme si toho, je to velký zázrak!

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zadne-odskodneni-A-ve-skole-se-hidzab-nosit-nebude-Ceska-muslimska-studentka-u-soudu-ostrouhala-473069

Z diskuze: …Paní ředitelka školy řekla něco v tom smyslu, že je ji líto, že Ombudsmanka hájí zájmy osoby třetí země, místo toho, aby hájila zájmy, občanů země, kterou je Ombudsmankou. Postěžovala si, také že byl vůči ni činěn nátlak právě ze strany Ombudsmanky. A to si myslím, je dostatečně výmluvné. Advokát Ruml, podle mne jenom dokreslil, jací lidé za tím vším vlastně stáli….

Ombudsmanka Šabatová trvá na změně školního řádu kvůli hidžábům

Nu a já jen dodám, že by paní Šabatová, jakýmsi nedopatřením Ombudsmanka, měla okamžitě odstoupit z tak důležitého postu, coby zaprodaná nesvéprávná osoba!

A zde další pozitivum v těchto zimních mrazivých dnech, tentokrát z USA:

Trump připravil výnos o zrušení sankcí proti Rusku!!

Administrativa prezidenta USA Donalda Trumpa připravila potřebné dokumenty pro zrušení protiruských sankcí. Oznámil to vědecký pracovník analytického střediska Atlantic Council Fabrice Pothier na svém Twitteru. „Zdroje oznámily, že na Trumpově administrativě připravili výnos prezidenta o zrušení sankcí vůči Rusku“, píše Pothier a připomíná, že jednání mezi Moskvou, Berlínem a Washingtonem jsou naplánována na sobotu. Informaci o zrušení omezovacích opatření vůči Rusku potvrdila také pracovnice amerického časopisu Politico Susan Glasserová…

Za mě: VIVAT PANE PREZIDENTE TRUMPE!!!

 Ladovská krajina, kočka na zápraží, světlo z chaloupky, které evokuje teplo a domov. To vše jsou naše tradice! Proto si je chraňme, jako klenot nejcennější.
Ladovská krajina, kočka na zápraží, světlo z chaloupky, které evokuje teplo a domov. To vše jsou naše tradice! Proto si je chraňme, jako klenot nejcennější.

Přejme si jen více takto „mrazivých dnů“, které nám přinášejí jen samé pozitivní zprávy o změnách, které nás povznáší ke skutečné, lidsky pojaté prosperitě společnosti!

(Ilustrační obrázek Foto: Reuters)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Nakonec pravda dosáhla zadostiučinění, a na frak dostala drzost a vyčůranost fanatismu!!

  • Šabatová je omyl. Zviditelňuje se v oblastech, kde je to nejméně vhodné. O jejím zdravém rozumu se dá oprávněně pochybovat. Ta žena nenávidí všechny, možná i sebe a bojuje za každou cenu s kýmkoliv. Nedovedu si představit, že bych se nechal tou osobou dobrovolně zastupovat.
    Co se týče sankcí – tak ty jsou od počátku s jediným cílem. Odstavit evropské země z ruského trhu a vytvořit místo pro americké firmy. EU se již rozpadla fakticky, formálně to bude trvat, protože tato informace se za zdi bruselských paláců hned tak nedostane.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*