Naděje přichází z Bavorska

Naděje přichází z Bavorska

Bavorská vládní CSU se na svém sjezdu v Mnichově jasně vymezila proti existenci jakékoli „paralelní společnosti“ v zemi, která by byla založená na jiných hodnotách, než na svobodě, spravedlnosti, bezpečnosti a křesťanském obrazu.

Bavorská vládní CSU na svém sjezdu v Mnichově jednomyslně schválila nový program nazvaný Řád (Die Ordnung) pro Německo (zdroj – zde)

Je naprosto zřejmé, že se takto jedná o jasný vzkaz, že paralelní (a se svobodou a demokracií naprosto neslučitelný) islám nemá v Německu a potažmo celé Západní Evropě (či chcete-li Evropské unii) co pohledávat!

Tuto skutečnost považuji za „zprávu dne, měsíce a roku“, protože se konečně v sousedním Německu začíná obracet karta k lepšímu! Bavorský poslanec Markus Blume k tomu jasně upřesnil, že „Nesmí existovat paralelní společnost, může existovat jen jedna společnost“ . Tedy konečně takový jasný řád a zlaté pravidlo tady zaznívá nejen z opozičních stran, ale i z jedné z vládních stran v Německu!

Jde o jasné vymezení se vůči nenávistné islámské fašistické ideologii, která (i díky milionům imigrantů) začala jako rakovina prorůstat naším svobodným světem! Která v posledních desetiletích přinesla do Evropy jen násilí, ničení vraždění a destabilizaci. Proti něčemu takovému je třeba dle bavorské CSU bojovat a naše napadené hodnoty bránit! Jde o jasný řád stanovený bez paní Merkelové a navzdory paní Merkelové!

Bravo!

Stejně jako bavorská CSU nikdo rozumný už nechce žádné další paralelní muslimské „No-Go“ zóny, žádné paralelní právo šaria, žádné tolerování sexu a sňatků s nezletilými dívkami, žádné ponižování a nerovnoprávnost žen, žádné nadřazování muslimů nad ostatními lidmi, žádné lhaní a skrývání odporného muslimského středověkého fašismu za údajné náboženství, žádné tolerování naprosté islámské netolerance a nenávisti, žádné propagování škodlivého multikulturalismu, který ve skutečnosti žádným multikulturalismem není a jedná se jen a pouze o vyhřívání smrtelně jedovatého hada na našich prsou, než nás uštkne!

S pokrytectvím, falešností a lhaním v těchto věcech je třeba už konečně přestat!

Ze strany CSU tady v žádném případě nejde o žádný populismus, ale o jasný hlas rozumu, na který jsme tak dlouho všichni čekali!

Je to naděje, která dnes přichází z Bavorska!

 

(Ilustační obrázek Foto: REUTERS/Marko Djurica)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Naděje přichází z Bavorska

  • Cely svet ceka na vysledky ussa voleb. Podle toho se bude ubirat rizena islamizace Evropy. Nechtel bych byt v kuzi zaprodane politicke luzy. Tribunal v Haagu bude soudit vsechny vlastizradce podilejici na zverstvech genocidy pachane na uzemi Evropy rizenou armadou najezdniku.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*