Naděje přichází s Trumpem, minulost odešla s Clinton, a jak je tomu u nás s tou nadějí?

Naděje přichází s Trumpem, minulost odešla s Clinton, a jak je tomu u nás s tou nadějí?

Také sledujete ty komentáře ke zvolení Donalda Trumpa prezidentem USA, komenty těch, co jsou zváni do ČT? Ani ne tak s podivem, jako spíše s pohrdáním sleduji tyto štěky těch, co si myslí, že jsou vyvoleni mluvit za celou ČR…

Tak jsme si zrekapitulovali poslední události z pohledu klíčových voleb prezidenta USA, kdy bylo velmi zábavné sledovat protáhlé obličeje těch, co nepřáli panu Trumpovi a je nadále zábavné sledovat nynější rozbory všech ohraných a velmi nekompetentních zvaných hostů do studia ČT, aby se i nadále se stejně nekompetentními redaktory a moderátory ztrapňovali. Zbytečně a nesmyslně pod rouškou lží výpadů a polopravd, hledajíc možnosti proč se stalo, že prezidentkou není jejich „kůň“ Hillary Clinton. ČT je státem ve státě a je nutné tuto nesvéprávnou instituci zrušit, protože porušuje zákon o veřejnoprávní službě, přesto stále nestoudně bere poplatky od svých spoluobčanů, které za tyto poplatky lživě informuje! A politici k tomuto jevu sice nemlčí, tedy jen někteří nemlčí, přesto však nekonají!!!

Možná je to tím, že ti, co k praktikám ČT a k praktikám ředitele Dvořáka nemlčí, nejsou do studia zváni a nejsou vítanými hosty!

Pane prezidente Zemane, pošlete ČT kam patří, tedy do prdele!

ČT se tento týden zhroutil svět a ani se to nesnažila skrývat. Redaktoři tomu do poslední chvíle nevěřili. A potom Petr Žantovský sledoval na obrazovce naprosto neuvěřitelnou šílenost

Takto průběžně jsem referovala své kolegy na FB

Kromě ČT jsem již od dvou hodin v noci čerpala z několika zdrojů avšak to evidentně ČT nepobírá, že lze najít také jiné zdroje v době živých přenosů závažných událostí a tak stále jen kamufluje.

Jen malá ochutnávka:

9 listopad v 6:43 ·

Pomalu jsme ve finále! I když ČT měla automaticky připravené štáby u demokratů v pražském centru, to samé v USA, kde bylo připraveno vše k oslavě pro vítězství Clintonové, kde byl připraven také komentátor ČT, a u republikánů neměla ČT nikoho ani náhodou, to je ta jejich vyváženost…No nic, to se bude řešit vše později, jak s takovou „českou veřejnoprávní“ televizí naložit. Důležité je, že skutečně i zde se karta obrací k pozitivu. Věřila jsem lidem „zdola“ a vyplatilo se!

9 listopad v 7:30 ·

Schapiro v 7 hodin 20 min. dnes ráno, jak jinak na ČT24: „Ještě není vše u konce, ještě může vyhrát Hillary Clinton“…Dodal, že věří Obamovi, to nevím, co tím chtěl říci vzhledem k předešlému vtipu, kdy ve hře je už jen několik málo států, 4 státy, kde vítězí Trump…Stačí Pennsylvania, kde je možné získat 20 bodů a Trump bude mít 264 volitelů těch zbývajících šest je už jen brnkačka 😉 Moc se mi líbilo, jak Schapira moderátor lokajíčkovsky stále oslovoval vaše excelence :-)))

9 listopad v 8:17

Nu a zbývají tři bodíky a je to v kufru. https://media.novinky.cz/986/579860-gallery1-5oy8t.jpg Těch bodíků bude víc než 270. Nyní na ČT Jourová a už se zamýšlí co bude pro nás špatně v ČR a v EU vzhledem k volbě Donalda Trumpa, Hovoří i o TTIP a lituje, že za Donalda Trumpa prý uzavření této smlouvy budou složitá. Zaplať pánbů za to!! Ale samozřejmě se celkově mírní, aby to později nebylo proti ní 🙂 Stále se ČT dívá jen a jen do štábu demokratů, kde zhrzení clintonovci odchází. O oslavě republikánů ani zmínka… Zajímalo by mě, jak by jásala, být zvolena Clinton…Mimochodem Hillary prý dnes nepronese svůj velkolepý projev, který měla připraven. Určitě si hodně fandila a věřila o to je jí nyní hůře, pád Ikara bolí…Volby byly demokratické, čili panu Trumpovi by měli blahopřát také jeho odpůrci 😉 Snad se nebudou chovat jako u nás zhrzenci z volby našeho pana prezidenta Zemana!

Cituji:…Reakcím na výsledek prezidentských voleb ve Spojených státech bude pochopitelně patřit nejvíce pozornosti v pravidelném přehledu mediálních zajímavostí uplynulého týdne. „Začnu samozřejmě Českou televizí, protože v relacích veřejnoprávní televize, kdo ji sledoval, počínaje přímým přenosem tu noc až po následné ohlasy na výsledky, musel dospět k závěru, že Česká televize je orgán placený štábem Demokratické strany a tamní kandidátky Clintonové. Mám pocit, že její preferování bylo až do posledních okamžiků vysloveně fandící a těm, kteří nás o průběhu informovali, se ani moc nechtělo věřit tomu, jak se situace vyvíjí. A myslím si, že ve finále se ani trochu nepokoušeli skrýt to zklamání, které naši veřejnoprávní novináři pociťovali,“ uvádí pro ParlamentníListy.cz Petr Žantovský. Zdroj

Když jsem celou noc sledoval živé vysílání amerických voleb na ČT24, tak jsem byl napřed naštvaný, protože oni skutečně pozvali pouze příznivce Hillary Clinton, tedy experty a politology, kteří se však tvářili čím dál smutněji a já se naopak smál stále více. Smál jsem se i České televizi a všem těm jejich „nestranným“ odborníkům i komentátorům přímo v Americe. Speciálně pan Řezníček, který je „naším“ zpravodajem v USA měl zpočátku, když se sluníčkům začal hroutit svět, podle mě slzy na krajíčku, nebo tak alespoň vypadal, vypadal tak moc smutně, jako by právě začal jaderný konflikt, ale oni si prostě jen Američané vybrali svého prezidenta, navzdory všem mediálním manipulacím, které tak dobře ovládá i naše veřejnoprávní televize. Zdroj

VOX POPULI: A je šichta !, neutečeš, 11. 11. 2016 7:38:53Zahnědlý, podvodný prezident USA, člen Muslimského bratrstva, B.Hussein Obama končí a nástupnická kreatura Hillary dostala od voličů kopanec do řiti. Co to pro nás znamená? Eugenická velkogermánka Merkel končí také a spolu s ní „páky“ EU. Multikultiralismus už lidé nechtějí. Chtějí, aby běloch byl běloch, černoch černochem a vyžíračský nájezdník vyžíračským nájezdníkem. Nechtějí neustále svou prací živit parazitické menšiny a klanět se před každým migrantem. Také chtějí mluvit pravdu. Nechtějí již, aby jim za jejich názor bylo nadáváno do fašistů, nácků, xenofobů apod.. Nechtějí podporu gender vztahů a chtějí podporu normální rodiny. Chtějí prostě zpět svou demokracii a to takovou, jak má být. Tedy takovou, kde rozhoduje vůle většiny a né požadavky různých obskurních menšin. To si všichni slibujeme od politiky D.Trumpa.

VOX POPULI:Tohle je také, Venca z pivovaru, 9. 11. 2016 14:40:55pěkná rána HAVLOŠMEJDŮM A KAVÁRNÍKŮM: Prezident USA Donald Trump: „Jak čas plynul, naše zahraniční politika pomalu přestávala dávat smysl. Logika byla nahrazena hloupostí a arogancí, což vedlo k mnoha zahraničně politickým katastrofám. Od chyb v Iráku přes Egypt, Libyi až po prezidenta Obamu ležícího v písku Sýrie,“ řekl Trump a dodal, že tohle všechno začalo s nápadem, že země na východě chtějí západní demokracii. A tenhle nápad způsobil mnoho smrti, občanských válek, neštěstí, pomohl k vzestupu Islámského státu a dalších teroristických organizací a vlastně ani nikde onu západní demokracii úspěšně nezaložil. „Naše zahraniční politika je naprostá a úplná katastrofa. Žádná vize, žádný cíl, žádný směr, žádná strategie,“ shrnul Trump. Odsoudil totiž Hillary Clintonovou, Baracka Obamu, americké intervence v zahraničí i podfinancovanou armádu. A zmínil, že je na čase se spřátelit s Ruskem…….. Jeden z prvních, kdo mu blahopřál – po Nigelu Faragovi a Le Penové – byl Vladimir Putin, s nímž si snadno porozumí. „Společně vyvedeme americko-ruské vztahy z krizového stavu,“ napsal v telegramu Putin Trumpovi.

Tvrdá kritika ČT: Funguje jako totalitní zločinecká informační organizace. Lidé ale nejsou idioti

.-..„Pokud by si někdo z minula myslel, že Česká televize již dosáhla svého dna, v noci z úterý na středu byl vyveden z omylu. Málokdy se vidí něco tak strašného, jako byl českotelevizní noční speciál k americkým prezidentským volbám. Amatérismus, propaganda, nevkus, šílená dramaturgie a nakonec pohřební atmosféra. Na Kavčích horách zřejmě žijí v přesvědčení, že co divák to idiot, který si alternativní informace neumí vyhledat jinde, pročež spoléhá pouze na cinknutý servis českotelevizních propagandistů. Jenže divák s mozkem v hlavě při podobných příležitostech zároveň surfuje po všech možných serverech,“ nebere si servítky Štěpánek.

A poukazuje, že v zahraničních médiích se divák mohl dozvědět úplně jiné věci. „Pak je ovšem, bohužel, konfrontován i s podobnými ‚komickými‘ šílenostmi jako byla tahle. V ten samý okamžik, kdy server New York Times na svém barometru celkové prognózy výsledků už dával Trumpovi šanci na vítězství 95 %, Česká televize dál a dál diváky mystifikovala titulkem ‚Boj o Bílý dům je vyrovnaný‘,“ zlobí se politik a komentátor….

Zdroj: http://domaci.eurozpravy.cz/spolecnost/173941-tvrda-kritika-ct-funguje-jako-totalitni-zlocinecka-informacni-organizace-lide-ale-nejsou-idioti/

Je na čase konat a tvořit ve prospěch naší České republiky, ve prospěch nás všech a tak si to tentokrát alespoň stručně, zrekapitulujme konkrétně u nás:

Ministr financí Andrej Babiš je nevyzpytatelný, jinak mluví, jinak koná. Totéž platí o předsedovi vlády Bohuslavu Sobotkovi. Babiš utahuje šrouby občanům v podobě EET, v podobě nárustu byrokracie, která tak opět získává tvrdší a drsný bič na občana a nejen to, ale i přidáno na platě, za tuto službu…Bič v podobě jiného metru sobě a korporacím a jiným spřízněným skupinám, oproti těm, co se dokáží coby jednotlivci a rodiny o sebe postarat bez závislosti na státu, což je těžké a je to doslova boj o přežití. Takto nestoudně jsou byrokratické moci předhozeni drobní řemeslníci, živnostníci OSVČ…Šrouby utahuje koalice s těmito dvěma výše jmenovanými v čele, lidem bez práce, lidem nemocným, lidem v důchodovém věku, rodinám s dětmi, závislým na pomoci státu. Zde je zjevný zvyšující se tlak úředníků, konajících z moci špatných zákonů, jež stěžují vyplácení sociálních dávek, které ve finále stejně nic neřeší…Tyto žebračenky lidem berou jejich důstojnost také tím, jak o ně musí složitě potupně a opakovaně několikrát do roka požádat, což je provázeno stresem a beznadějí.

O nepodmíněném příjmu vůbec neuvažují a pro jistotu ani nemluví!

http://eko.iwaldorf.cz/
http://dokumentarni.tv/penize-ekonomika/zakladni-prijem-kulturni-impuls-grundeinkommen-ein-kulturimpuls
https://www.facebook.com/EOI.ZakladniPrijem
https://avaaz.org/en/petition/our_chance_to_end_poverty/
http://milenapolakova.blog.idnes.cz/
milenapolakova.blog.idnes.cz/c/412997/jak-z-toho-ven-tak-jak-to-praktikuji-nasi-politici-urcite-ne.html

Velmi bolestivým problémem jsou naši senioři…

Důchodcům, zvláště těm osamoceným, dosud Andrej Babiš nevytvořil smysluplnou důchodovou reformu! Takovou reformu, kdy bude stanoven minimální důchod určený dle skutečného, dnešní době odpovídajícího spotřebního koše, pod který prostě ani jeden důchodce nesmí spadnout! Tato reforma JE NEZBYTNOSTÍ a u ní by se mělo začít. Podobná reforma již byla u pana ministra financí Babiše na stole od profesora Vostatka. Pan Babiš jí však nakonec shodil ze stolu a ticho po pěšině….

Rodiny s dětmi, nesmysly z dílny ministryně Marxové, kterou nakonec Sobotka neodvolal…

A co taková ČT?

Ano, stále se budu opakovat… Jak je možné, že vláda dávno nezatne tipec této prodělečné a zbytečné instituce lhářů, parazitujících z výpalného občanů ČR? Co udělá pan Babiš s tím, aby byly ze zákona kontrolovány a zpětně dohledány toky peněz této velmi prapodivně zprivatizované televize, kam nesmí ani institut NKÚ?!

Mohli bychom takto rekapitulovat ubohosti našeho školství, jakými jsou např. inkluze, naši zvrácenou zahraniční politiku a politiku dehonestovat vlastního prezidenta, kdy kterýkoliv ministr si ji může vyložit dle svého a tahat do ní dokonce své vzdálené příbuzné, coby živý štít pro své protistátní, vlastizrádné a nekalé záměry…

Změny koalice v čele se Sobotkou a Babišem jsou zkrátka jen opět kosmetické a jsou to pouhé oblbovačky implatované nám voličům, kdy pravidlo zní po nás potopa, máme své instrukce a s vámi občany v nich není počítáno.

Ministr financí Babiš dá beze studu půl miliardy na řízenou protiústavní migraci nájezdníků, kteří se k nám tajně vkrádají za pomoci Sobotkovy a jeho koalice. Takže peníze jsou a ne že ne!

S těmito penězi by se daly vyřešit nutné a skutečné reformy pro naše seniory a rodiny.

Svoboda u nás v ČR, získává na nesvobodě!

Člověka, který není hledán pro trestný čin, nic neprovedl, povalí městská policie na zem, jako by byl zločincem, právě dopadeným vrahem při činu…O státní policii, v tomto případě ozbrojeném komandu několika mužů, si udělejte úsudek sami. Pomáhat a chránit? Na to zapomeňte

 

Jsme nyní na skutečné křižovatce, kdy pozitivní změny začínají být viditelné, ačkoliv mnozí z nás je dosud nevnímali. Nyní se starejme o sebe a tyto pozitivní změny využijme v praxi ke svému národnímu užitku.

Dokud se křivých lidí ve vládě ČR nezbavíme, vždyť to jsou právě oni, co nám utahují šrouby, při tom lžou a hlavně vykrádají skutečné svobody a úctu lidem, budeme do otroctví plíživě padat a nebude úniku a pokroku, i když ve světě ten pokrok dávno nastane.

Tomio Okamura chystá „trochu jiné“ oslavy 17.listopadu. Bude se účtovat. Dojde na prolhanou ČT, extremisty z kaváren i tuneláře

Třeba se teď pravdoláskaři změní. To byl vtip. Tomio Okamura o gangsterech kolem Hillary, válečných zločinech Obamy a všech, kteří po Trumpově nástupu skončí

Jak dlouho potrvá, než někdo vezme kámen nebo vystřelí? Oni nechtějí demokracii. Režisér Svoboda navazuje tam, kde posledně skončil

Ten správný směr jsme dávno znali, jen nám byl potvrzen správnou volbou!

Pan Trump a hlavně lidé, kteří jej demokraticky zvolili, nám ukázali směr a já věřím, že tento směr nemineme ani u nás doma v malé, leč krásné zemi.

Zřejmě dne 17. listopadu to v Praze vyvrcholí a bude opětovná snaha neziskovek o dehonestaci prezidenta republiky a všeho, co by nám mělo být naopak drahé.

V USA se nyní dějí události, které jsou vyvolány stejnými proudy, jako u nás. Ty proudy jsou již však jasně pojmenovány a odhaleny. Jde už jen pouze o čas, který je mezi dneškem a dvacátým lednem. Toto mezidobí se budou snažit všichni ti nesmiřitelní se skutečnou demokracií, z kaváren jak z těch amerických, tak těch pražských, „využít“, avšak marně! Jejich čas totiž definitivně skončí dnem 20. 1. 2017. Tímto dnem budou pohlceni vlastní sebestředností a manipulací, ve smyslu, „kdo s čím zachází, tím také schází“…

Ty proudy jsou již však jasně pojmenovány a odhaleny:

A je to jasné: Proti Trumpovi řve v ulicích USA skupina, kterou platí George Soros

George Soros uspořádal válečnou poradu. Trump by měl zbystřit, chystají se hrozné věci

…Demonstrace v New Yorku, Chicagu, Filadelfii či Los Angeles spojuje i podle nestranných pozorovatelů iracionalita, hysterie a neschopnost přijmout porážku v demokratických volbách. Jak referuje deník Los Angeles Times, protesty neprobíhají jen v ulicích, ale jsou organizovány i studenty. K jedné takové studentské demonstraci došlo v Los Angeles včera a účastnili se jí patnáctiletí studenti střední školy.

„Protest proběhl formou happeningu a přítomní studenti poslouchali hudbu, tančili a jiní pokřikovali, že odmítají nově zvoleného prezidenta. Studenti si většinou stěžovali na Trumpovy rasistické výroky, vyjadřovali své obavy z deportací a rozpoutání násilí kvůli etnické příslušnosti nebo odlišné sexuální orientaci,“ uvádí deník. Ačkoli protesty se jeví jako spontánně organizované, některá americká média z jejich organizování obviňují Sorose…Zdroj

OBAMA NYNÍ UVAŽUJE KVŮLI MASOVÝM BOUŘÍM PROTI TRUMPOVI O ZAVEDENÍ STANNÉHO PRÁVA. ZAPOČAL TAJNÝ PLÁN SOROSE?

Petr Hájek: Sorosovy dolary budou téct jinudy. Česká televize spolu s Bakalovými lidmi v roli výrobců mlhy
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*