Nadcházející volby jsou nejspíš těmi posledními, ve kterých ještě můžeme zachránit naší zemi!

Nadcházející volby jsou nejspíš těmi posledními, ve kterých ještě můžeme zachránit naší zemi!

V letošních parlamentních volbách mají voliči možná poslední šanci zachránit naši státnost a suverenitu. Zapomeňte na to, jestli jste pravičáci, nebo levičáci, zapomeňte na to, jestli fandíte spíše USA, nebo Rusku! Všichni lidé, co v sobě ještě mají nějaké vlastenecké cítění musí jít letos k volbám a dát svůj hlas jediné volitelné straně, která je doopravdy pro vystoupení naší země z Evropské unie! Pokud to lidé, kteří chtějí žít v zemi, jenž nám bude opravdu patřit neudělají, bude za další čtyři roky už možná pozdě!

Všichni voliči si musí v první řadě uvědomit jedno – je úplně fuk, jakým programem si budou chtít různé politické strany získat Vaší přízeň! Vůbec nezáleží na tom, jaké vize Vám nastíní Babiš, nebo s jakými sliby vyrukuje ČSSD! Pokud totiž nevystoupíme z EU, jsou to všechno jen pouhá slova bez špetky váhy! Politické strany Vám mohou slibovat co chtějí, ale pokud nevyvedou naší zemi z Evropské unie, nemohou své sliby splnit, ani kdyby chtěli! Zákony schválené evropskou komisí a parlamentem, jsou totiž pro členské země EU závazné a jsou nadřazené těm národním!Všechno ty řeči o nepřijímání migrantů a silácké postoje proti závazným kvótám, jsou jen předvolebními tanečky, které EU zatím toleruje ze strachu, aby v ČR nevyhrála nějaká opravdu euroskeptická strana! Takže stejně, jako je KSČM falešnou opozicí oslabující opravdovou levici, je ANO jen vějíčkou pro středopravé voliče zklamané ODS a Topkou! Všechny tyto strany si ve skutečnosti lebedí v EU, pobírají různé dotace od státu a nejde jim o nic jiného, než o vlastní prebendu. Myslím, že stejně tak, jako by si Gottwald odplivl před Filipem, by to určitě Masaryk udělal před Kalouskem, nebo před Babišem!

Jedinou nadějí pro naší zemi je v těchto volbách dát svůj hlas SPD pana Tomio Okamury! Důvodů je hned několik! Tato strana je jako jediná schopná po případném vítězství prosadit závazná lidová referenda, odvolatelnost politiků a právní odpovědnost politiků za skutky, které poškozují zemi (dokonce se zpětnou platností). Jen SPD se zcela otevřeně staví jak proti EU, tak proti migraci řízené Bruselem, jen SPD se svou vizí přímé demokracie nabízí dát opravdovou moc do ruky lidem a dokáže tak donutit politickou reprezentaci, aby se chovala tak, jak si přeje většina a ne podle vůle oligarchů, jak je tomu doposud!

Proto Vás vyzývám, proto Vás prosím, překonejte tentokrát svou nechuť z politiky, zvedněte zadky z gaučů, vemte si volno v práci, odskočte si na půl hodinky z hospody od piva a běžte letos k volbám! Pokud to neuděláte, možná za dvacet, třicet let, až se Vás vaše děti zeptají, proč žijí v zemi, ve které jsou jen špatně tolerovanou menšinou, nebudete vědět co říci a budete se stydět jim podívat do očí!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Nadcházející volby jsou nejspíš těmi posledními, ve kterých ještě můžeme zachránit naší zemi!

  • Pana Kasuky si vazim, ale opomnel rict, ze i „na pravici“ je etablovana euroskepticka Strana Svobodnych Obcanu, ktera muze byt pro mnoho volicu „stravitelnejsi“, nez SPD. Opravdu neni dobra doba na nejake hadky, ale na to, aby se euroskepticke strany spojily a jasne deklarovaly svou spolupraci na problemu, ktery je v soucasnosti nejpalcivejsi. Myslim si, ze SSO, by se nemela stydet „lovit“ volice, kteri tak zoufale hledaji nejakou konzervativni stranu, az z toho rostou zase preference „vyhnile“ ODS.

    Ja osobne, budu volit SPD, ale nemyslim, ze bych mel svou vizi nutit lidem, kteri povazuji konzervativni politiku za spasu. Naopak by se zatvrdili proti euroskepticismu, protoze nanos lzi, vytvareny soucasnymi sdelovacimi prostredky je opravdovy problem, se kterym musi tyto strany pocitat.

  • Ve stranách a hnutích, které zakládal Okamura, se nevyznám. Hádky mezi zakladateli a vrcholnými představiteli mě nepřesvědčí. Navíc Okamura nepochopil, jak nebezpečný blázen byl Vít Bárta a ještě ho obdivoval.
    Stát nebude moci řídit žádné hnutí, které nemá vybudovanou členskou základnu a řídící strukturu. To už jsem říkal příznivcům OF v roce 1990. Když pak OF vyhrálo volby, rozpadlo se a vznikla ODS. Strana s tvrdou řídící strukturou a orientací na rozkradení všeho, co v zemi bylo.
    Souhlasím s tím, že je nutné volit takové strany, které nás uchrání před zvůlí EU, která je byrokratickou unií, směřující k vytvoření čtvrté říše. Rozhodně nesmíme volit strany, které nás do záhuby vedou nyní, nesmíme volit žádnou stranu, ve které byl, je nebo bude Kalousek.
    Každý hlas pro strany, které oslabí vliv eurohujerů, je dobrým hlasem.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*