Na Sobotku je Kalašnikova škoda-ubijte ho lopatou

Na Sobotku je Kalašnikova škoda-ubijte ho lopatou

Nejen Sobotku, ale i tu jeho pakáž z ČSSD je třeba odstranit. Samozřejmě nesmíme vynechat ani koaliční partnery a všechny ty, kdož nám lžou a za zády občanů tahají do republiky musulmany.

Ani ta Česká slavná média nic neřeknou lidem o tom, že doslova potají se do Česka berou migranti. Přitom je očividné a ověřitelné, že tomu tak je. Kdepak je známý reportér ČT Karas, který nás tak objektivně informoval o dění na Ukrajině. Ano ten, ten nezaujatý Karas, který tam neviděl Ukrajinské fašisty a americké poradce!! Ten Karas, který dělá vždy dojem napitého šaška a za vším vidí Rusko a Putina. Karasi mazej do Teplic a ukaž konečně pravdivou realitu, nebo ti to ředitel Dvořák nedovolí?? To má taťka takový respekt, nebo ty máš naděláno v gatích!! To Teplický kurýr v regionálním tisku alespoň řekl a ukázal lidem realitu. My – občané víme, že máme nedůvěryhodnou vládu, parlament a senát, ale vy-novináři-ti hlídací psi práva a demokracie-kde jste??? Kolik Vám zaplatili za kolaboraci a lhaní???

Ještě štěstí, že máme trochu nezávislý internet a možnost předávání informací skrze FB, či různé blogy. Je pravda, že mnoho z nás, kdož se snaží být při svých prezentacích hodně realističtí, tak končí na indexu extrémistů. Jsou nám blokovány blogy i přístupy na FB. Toto se stalo nejen mě, ale i panu Olšerovi, Kašukovi a mnoha dalším. Pravda se říkat nesmí-je to holt extrémistické. Kdo odmítá islámskou invazi, je fašista či xenofob. Přesto nepřestaneme bojovat se lží i kdyby se Merkelová nebo Sobotka posrali. K tomuto postoji tu na tomto místě musím vyzvat i Český národ. Kdo sedí skrčený v koutě a jen mlčí-ten si svobodu nezaslouží. Ten zůstane dále jen otrokem.

Většina médií vám lidem lže. Vezměte za příklad třeba Zemanův bonmot o Kalašnikovu. Ten vůbec nebyl myšlen na Sobotku. Zeman pouze řekl, že máme dva možné způsoby změny-demokratický a tedy volbami a pak nedemokratický, kterým je kalašnikov. Média a dokonce sám Sobotka jeho slova účelově překroutily, načež z toho všeho vznikla aféra založená na lži. Navíc na Sobotku škoda kulky-náboje jsou drahé. Myslím, že by mohla stačit lopata, ale ne hliníková. To, co tedy spatřilo světlo světa byla dehonestace prezidenta a jeho úřadu. Svým způsobem je to pochopitelné-vláda má z ostudy kabát a tak je nutné občas nasměrovat pozornost někam jinam. Mnozí tyto informace hltají a pak se diví, že jim za zády chtějí předražit elektřinu, vymýšlí se pomatená inkluze, aby se z chytřejších dětí na tomto základě mohly vyrábět větší tupci, zavírají se doly, přičemž uhlí pro domácnosti je předražené, šikanují se kuřáci, či se zavádí EET nebo za našimi zády přijímají migranti.

Občané-nedělejme si iluze, že žijeme v právním státě. Nikoliv. Právo platí jen pro někoho, ale normální občan se jej nedomůže. Vezměte Kájínka. Odsouzen bez přímých důkazů a na základě mnoha zmatečných výpovědí. Docela by mě zajímalo, které vysoce postavené politické prase má v tomto namočeno. Vezměte milí dělníci své postavení v práci a to jak si vás zaměstnavatelé váží. V mnoha podnicích jsou dělníci jen materiálem k tvorbě kapitálu, ale hodnota dělníka je mizivá. Mnohde vás vyhodí i jen za to, že se špatně podíváte a je lhostejno, že poctivě na svém místě pracujete třeba deset let. Z nás dělníků byla vytvořena ubohá hovna, která mají právo držet hubu a makat za mizernou mzdu jako otroci. Baví vás to??? Mě tedy ne. Věřte – viděl a slyšel jsem nejednoho příslušníka managementu, jak na lidi řve, ženám nadává do krav a chlapům do debilů, ale není obrany a to hlavně v soukromém sektoru. Když se vzepřete-jdete na dlažbu.

Skutečně jsme toto v roce 1989 chtěli??? Ne nechtěli-tedy znovu a už bez sametu!!!

 

 

Oldřich Rambousek

(Ilustrační obrázek Bohuslav Sobotka Foto: img.radio.cz)


Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Na Sobotku je Kalašnikova škoda-ubijte ho lopatou

  • · Edit

    Hele , ono volat po ubití někoho lopatou a pak možná dostat krumpáčem do zad – také žádné terno :)))))))))

  • Rozhlédněte se kolem sebe. Kolik lidí volí socany, i když tuto stranu zničil Sobotka, kolik lidí volí Babiše, i když nás brzy očipuje a budeme se ho ptát, zda můžeme na záchod… Volič je nepoučitelný. Tady nepomůže zvonění klíčema, ani házení největších montážních klíčů. Je třeba volit jakkoliv proti těmto zrůdám, jinak je nezastavíme.

  • Je to tu novodobý koncetrák, Josef Mengele by asi čuměl, z lidí dělají pokusné králiky. Novináři lžou od rána do večera, jen aby se zavděčili Srabotkú, Kalousků, Shapirům, Deinstbierům a různým tlučhubům, kteří májí plno keců o demokracii, přitom z nás tahají další a další peníze. Je třeba vyjít do ulici a znova jim připomenout, že nejsme jejich ovce. Je třeba podpořit našeno prezidenta, je to takový český politický Jan Žižka „Proti všem“! Už nemáme moc času nazbyt, JE TŘEBA JEDNAT!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*