Na Ronalda Reagana, pane Sobotko, nemáte ani náhodou…

Na Ronalda Reagana, pane Sobotko, nemáte ani náhodou…

To, že celkem jednoduchou fintou Ronald Reagan „uzbrojil“ SSSR a dopustil tak vpád svobody do našich končin, je celkem známé. Ale to, jak přechytračil Brežněva se u nás asi moc neví a ani já bych, nebýt časopisu TIME neměl zdání.

Věc se udála tak, že zemřel Josef Brož (Josip Bros) Tito, významná postava světové politiky a předseda Hnutí nezúčastněných zemí a připravoval se jeho pohřeb. A americký prezident, Ronald Reagan nebo jeho předchůdce, nechal prosáknout informaci…

…že na ten pohřeb jet nechce a posílá svého viceprezidenta. A tak Brežněv, kterému se také nechtělo, poslal Kosygina. Pouhého předsedu vlády, který neměl nic moc co do čeho kecat a ani on a ani jeho předchůdce nemohli zašmelit Krym. Byl to, samozřejmě, Chruščov.

A když se smuteční hosté řadili na pohřeb, tak samozřejmě, v čele všech byl americký prezident. Zatímco druhá garnitura SSSR, Kosygin, byl někde v pozadí. Jistě, byla to obyčejná klukovina. Ale pobavila stejně, jako svými kousky baví prezident Zeman mnoho lidí.

A možná, ještě větší počet lidí nasírá. To se ale ukáže až při prezidentské volbě. Ony ty hlasy nasraných sice znějí hlasitě a vypadají velmi mocně. Ale kolika lidí se to vlastně týká, to nikdo neví? Myslím, že 99% lidí nejenže ta hláška o vstávání v 7:00 nenaštvala. Oni ji spíš už zapomněli.

A teď k panu Sobotkovi. V hokeji, když hrozí těsná porážka, tak trenér odvolá brankáře. Ale nakonec ještě dostanou jeden gól navrch do prázdné brány. A panu Sobotkovi nehrozí těsná, ale výrazná porážka, která by nevyhnutelně vedla k jeho odvolání.A jediný možný cíl, Andrej Babiš se ukázal jako velmi houževnatý protivník. A bodejť by ne, ošlehán švýcarským lyceem, pobytem v Maroku a lety podnikání se nezalekne nějakého ouředníčka, kterým pan Sobotka skutečně je.

Kdysi jsem slyšel jednu definici inteligence. Žádné IQ, ani náhodou. Ale, opravdu inteligentní člověk udělá to, co je zapotřebí. V domě praskne voda, univerzitní profesor (Putnu jsem nemyslel) kokodáká a zoufale pobíhá, zatímco praktik jde do sklepa a zavře stupačku.

Začátek celé této vládní „srandakrize“ (ona to vůbec žádná krize není, jen si dva kohouti čepejří hřebínky) byl v tom, že Sobotka nechtěl odvolat ministra Babiše, aby z něj neudělal mučedníka.

To bylo to, proč bylo minulý týden tak veselo. Demise střídala nedemisi a naopak, prezident ukazoval hůlkou, dělal si posměšky ze „Slávka“ a Slávek čuměl jak vyvoraná myš, co se to vlastně děje.

A co se nakonec stane? Slávek, aby nebyl za kazišuka navrhne JUDr, Aleny Schillerovou, která v životě žádný agroprd nevlastnila, za ministra financí za ANO a prezident odvolá a současně také jmenuje ministra financí a bude vymalováno.

Zazvoní zvonec a Sobotkovy pohádky bude konec. A Andrej Babiš zdůvodní, že pouze agenti mohli na něj ty nahrávky sestříhat a uveřejnit zrovna v kritické době a vysmátý půjde jako favorit do podzimních voleb.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Na Ronalda Reagana, pane Sobotko, nemáte ani náhodou…

 • Jestliže se nechcete stát kolonií NSR a zde hostit nepřizpůsobivé migranty tak podle toho volte. Většina vládních politiků je ochotna za zachování své funkce nebo dokonce za povýšení třeba do Bruselu udělat cokoliv. A ten nešvar zinscenovaných demonstrací je po celém světě jak přes kopírák. Komu to vyhovuje ? Kdo to platí ? Není divu když si zosnovatelé těchto demonstrací přijdou lehce k vytištěným penězům Jen se divím těm našim zblblíkům myslím tím dospělé, protože ty by měli používat svůj rozum a vědět, že činí do budoucnosti proti sobě. Mladí vůbec neví , která bije oni bohužel mají školství, které jde od 10 k 5 a oni svou účast vidí jako výhodu, neboť se vyblbnou , jsou lehce manipulovatelní a s tím strůjci NWO počítají. Kde pořád berou ty červené karty ? To je asi velká zakázka . Bude hůř.

 • · Edit

  …………………………….Babišovi by měli navíc připomenout, že jednacím jazykem v PSP je čeština. A hymnu by se měl naučit česky. Aspoň tak, jako kníže Karel…..

 • Sobotka s Chovancem dělají ČSSD stejnou službu, jako kdysi Topolánek ODS. Když se strana nedokázala zbavit takové zátěže, musí ke dnu.
  Babiš je jen produktem těchto neschopných a naopak všehoschopných pokřivených charakterů, mez které patří bez pochyby i Kalousek. Kdyby byli politici normální, nemohlo by nenormální hnutí získat moc. Babišovi by měli navíc připomenout, že jednacím jazykem v PSP je čeština.
  Podobně jako ve Francii bude i u nás tlak na to, aby volby vyhráli poslušní, kteří v EU odkývají cokoliv. Bojím se toho, že se budou trhat nebo zahazovat volební lístky nepohodlných jako ve Francii.
  Je třeba co největší účast ve volbách a volit kohokoliv,kdo bude hájit zájmy ČR a nadřadí je nad zájmy byrokratů z EU.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*