Na předměstí Paříže byli zatčeni tři Afričané kvůli kanibalismu

Na předměstí Paříže byli zatčeni tři Afričané kvůli kanibalismu

V pařížském předměstí Clichy-sous-Bois, které je osídleno převážně migranty, byli zatčeni tři muži za útok na člověka tím, že se mu zakousli do obličeje a snědli kusy masa, které mu ukousli.   

Tři muži, kteří původně pocházejí z afrického ostrovního státu Kapverdy, byli zatčeni poté, co zaútočili na muže kráčejícího po ulici Hector-Berlioz přibližně v 18 hod. Muži oběti okousli ucho a spodní ret, píše deník Le Parisien.   

Oběť byla ještě schopna proti útočníkům bojovat a jednoho z nich zranila v kotníku předtím, než na místo dorazila policie.

Jak oběť, tak zraněný muž byli odvezeni do nemocnice v Montfermeilu.

Předměstí Clichy-sous-Bois se stalo neslavným jako jedna z neproblematičtějších no-go zón, která obklopuje francouzské hlavní město. Masivní nepokoje, které se objevily v roce 2005, začaly v této oblasti, když se pár teenagerů, který prchal před policií, zabil tím, že se schoval v elektrárně.

Mnoho dalších předměstí v oblasti Seine-Saint-Denis bylo prohlášeno za no-go zóny kvůli jejich vysoké míře zločinů.

Situace v některých oblastech se stala tak nebezpečná, že veřejně vlastněná kurýrní společnost Chronopost oznámila, že do určitých čtvrtí nebude doručovat balíčky kvůli nedostatečné bezpečnosti svých zaměstnanců.

Náhodné násilné útoky jsou také po celé zemi na vzestupu, přičemž někteří odhadují, že celonárodně dochází k 777 útokům denně.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*