Na poklesu nelegálních imigrantů má největší zásluhu Matteo Salvini!

Na poklesu nelegálních imigrantů má největší zásluhu Matteo Salvini!

Vrcholní představitelé EU již nevidí v nelegální migraci žádný problém.

Ovšem dlouhodobý plíživý a neřešený nárůst těchto imigrantů zcela změní současnou tvář Evropy.

Současné počty nelegálních imigrantů, a to převážně z muslimských zemí do Evropy, jsou dle bruselských úředníků pro země Evropské unie zvládnutelné. Naši občané u nás ale žádné muslimské imigranty nechtějí.Dne 7.1.2019 byla na německém zpravodajském portálu Phoenix zveřejněna zpráva agentury Frontex, ve které tato Evropská agentura pro pohraniční a pobřežní stráž podala zprávu o počtech imigrantů, kteří se v loňském roce dostali nelegálními cestami do Evropy. Zpráva uvádí, že v roce 2018 tato agentura zaznamenala nejnižší počet nelegálních přechodů přes vnější hranice Evropské unie za posledních pět let. V roce 2017 se jednalo o více jak 200 tisíc, v loňském roce to bylo něco málo přes 150 tisíc imigrantů. Nejfrekventovanější cestou byla pro imigranty trasa z Afriky po Středozemním moři do Španělska (skoro 60 tisíc imigrantů), a podobně stejný počet imigrantů použil druhou nejvíce používanou trasu z Turecka do Řecka. Zdroj:  https://www.phoenix.de/frontex-bericht-a-744089.html

V únoru dle ČTK prezentoval v Bruselu výsledky této zprávy šéf Frontexu Fabrice Leggeri s tím, že se členským zemím EU loňský rok také podařilo skoro 150 tisíc osob vrátit do zemí původu. Nejvíce se snížil přechod mezi severní Afrikou a Itálií (o 80%) na méně než 25 tisíc imigrantů. Vrcholní představitelé v Bruselu to přičítají dobré práci této agentury.

Naše hnutí SPD má ale rozdílný názor, než zaznívá z Bruselu. A co na to naši občané? Také se Vám zdá počet 150 tisíc nelegálních imigrantů ročně za něco, co nemůže země Evropy nějak výrazně ohrozit? V této souvislosti je potřeba také zmínit, že na poklesu těchto nelegálních imigrantů má největší zásluhu Itálie, a především italský vicepremiér a ministr vnitra Matteo Salvini.

Italský zvláštní tribunál ale doporučil vydat vůdce Legy kvůli nepovolení vylodění imigrantům na lodi Diciotti u italských břehů před soud, u kterého hrozí Salvinimu až patnáctiletý trest.

Hnutí SPD podporuje aktivní protiimigrační politiku, kterou v Itálii uplatňuje Matteo Salvini, a uděláme vše, aby se zamezilo příchodu muslimských imigrantů do naší republiky.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*