Na Nový rok bylo v převážně migranty obydleném pařížském předměstí zapáleno 99 vozidel

Na Nový rok bylo v převážně migranty obydleném pařížském předměstí zapáleno 99 vozidel

Na Nový rov v noci bylo v pařížském předměstí Saint Denis obydleném převážně migranty zapáleno 99 vozidel, přičemž také došlo ke střetu s policií.  

Na Twitterovém účtu Intelligence Fusion byla zveřejněna mapa, ve které bylo uvedeno, že „kromě toho, že bylo zapáleno 99 vozidel, bylo také odhaleno devět požárů.“

Zapalování vozidel se stalo „tradicí“ pro mladé migranty, kteří je běžně zapalují na Silvestra.Ležící pouhých 6 kilometrů od Eiffelovy věže, Saint Denis je domovem asi 400 000 nelegálních přistěhovalců. Z 1,5 miliónů obyvatel předměstí je 600 000 muslimů ze severní nebo subsaharské Afriky a je zde nejméně 160 mešit.

Tato oblast je dokonalým příkladem toho, jak masová migrace a integrace zcela selhaly.

Podle novináře Andrewa Maloneho, „tato oblast je již ve Francii ztracena“, s otevřeným obchodováním s drogami, soudy šaría, ženami nosícími burky a to navzdory tomu, že jsou zakázány a policie se bojí střežit tyto ulice.

Migranty obydlené oblasti v Paříží se za posledních 15 let pravidelně potýkají nepokoji a masovým zapalováním vozidel a to zejména v roce 2005, kdy mládež převážně afrického a severoafrického původu zapálila během tří týdnů celkem 8 000 vozidel.

Oblasti v Paříži, včetně Seine-Saint-Denis a Lyonu, byly také minulý týden zasaženy nepokoji na Halloween a to po zprávě na sociálních sítích, která vyzývala k „očistě“ policie.

Na potlačení chaosu v imigrantském předměstí Nantes ve Francii bylo zapotřebí 200 členů pořádkových služeb.

V nedávno zveřejněném rozhovoru bývalý francouzský ministr vnitra Gérard Collomb varoval, že bezpečnostní situace v zemi je zoufalá díky masové migraci.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*