Na masovém exodu muslimů do Evropy mají největší zásluhy G. Bush jr., T. Blair a D. Cameron

Na masovém exodu muslimů do Evropy mají největší zásluhy G. Bush jr., T. Blair a D. Cameron

G. Bush jr., Tony Blair a D. Cameron se zásadním způsobem podíleli na současném rozvrácení muslimského světa, který odstartoval masový exodus muslimů do Evropy.

Každodenně čteme a v médiích slyšíme alarmující zprávy o masovém přílivu muslimů do Evropy.

Nadáváme na neschopné politiky, na pašeráky uprchlíků, nadáváme na štědré sociální dávky v Německu, za kterými tito muslimští uprchlíci jdou. Cítíme naprostou bezmoc, protože pud sebezáchovy nám říká, že miliony muslimů zničí naši evropskou civilizaci.

Nadáváme, že v jejich zemích zuří občanské války, ze kterých prchají mladí, zdatní muži, aby v Evropě postupně vytvořili pátou kolonu k nástupu pro radikální šíření islámu. Evropští politikové nám říkají, že občanskou válku v arabských zemích nejvíce odnášejí tamní křesťané.

Bohužel nepřiznají, kdo jejich země do občanských válek uvrhl a zcela je rozvrátil, protože v roli agresorů byla západní „demokracie,“ kterou vedli a doposud vede řada křesťanských politiků.

blair busch cameron

Nastal by exodus muslimských uprchlíků do Evropy v takovém rozsahu, nebýt vojenského napadení Iráku, Libye a podpory muslimských radikálů v Sýrii?

Dokud v Iráku vládl Saddám Husajn, byl v této oblasti klid. Byl klid v Iráku i v Sýrii. Napadením Iráku a zavražděním Saddáma Husajna, jakož i vyvražděním větší části jeho vlády dosáhly země NATO totální destabilizace a rozvratu tohoto státu. Kdo byli konkrétní hlavní viníci této vojenské agrese, navíc pod vylhanou záminkou držení ZHN? Americký prezident G. Bush jr. a tehdejší britský premiér Tony Blair.

Při vojenském napadení Libye, které naše „demokracie“ pokrytecky nazvala „bezletovou zónou“ byl svržený libyjský prezident Muammar Kaddáfí. K moci se dostal v podstatě nekrvavým pučem a za desetiletí svojí vlády dokázal ze zaostalé země vybudovat stát s nejvyšší životní úrovní v Africe.

Toto se našim „demokratům“ nelíbilo a tak zasáhli. Nejvíce se v tomto boji angažovali francouzský prezident N. Sarkozy a britský ministerský předseda D. Cameron.

Od stolů plných paštik, šampaňského a kaviáru bombardovali Libyi natolik, až jim došla munice a museli „žebrat“ u Američanů, aby jejich protivníka Kaddáfího dorazili. To se jim podařilo a Hillary Clintonová potom se zlatým revolverem umučeného Kaddáfího dělala vítězné „wau“.

Místo, aby G. Bush jr., T. Blair a D. Cameron byli za svoje zločiny souzeni, tak si užívají bohatství, David Cameron je stále ministerským předsedou a my mluvíme o přednostní pomoci křesťanským uprchlíkům…

Podporou muslimských radikálů v případě Sýrie naše „demokracie“ dosáhla rozvratu další země.

Místo, aby západní vládcové podpořili Asada a v zemi mohl být již klid, tak podpořili ty nejhorší muslimské radikály, protože Asad, jak známo je spojenec Ruska a Rusko je pro země NATO ten úplně největší nepřítel.

Nepřítel na kterého si vojensky netroufnou, protože by riskovali atomovou válku, tak alespoň podporou muslimských radikálů v Sýrii provokují Rusko, jak jen mohou.

A výsledek? Naprostým rozvratem Iráku a Sýrie vznikl Islámský stát.

A my se zase jen okázale divíme. Divíme se jako hloupý Honza, nadáváme na uprchlíky, bojíme se jich, ale viníky tohoto stavu nemáme odvahu označit.

Mluvíme o ohrožení „křesťanské Evropy“, ale už nevidíme, že signál ke startu statisícům a milionům muslimským uprchlíkům dali G. Bush jr., T. Blair a D. Cameron.

Všichni jmenovaní jsou křesťané. Není to poněkud podivné?

 

 

Blog autora http://jaromirpetrik.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

Komentář “Na masovém exodu muslimů do Evropy mají největší zásluhy G. Bush jr., T. Blair a D. Cameron

  • Velmi mě mrzí, že jsme součástí NATO, které patří největšímu agresorovi od druhé světová války – USA. To obrovské množství válek má vždy stejný scénář: Jde o zemi, která odmítá poslouchat USA, jde o zemi, která nemá zbraně hromadného ničení, kterými by byla schopna zasáhnout USA. Vždy rozdělí pomocí agentů a špinavých peněz společnost na proamerickou a protiamerickou část. Ty pak poštvou proti sobě. Rozvrat pak využijí pro sebe. Nyní takto rozvrtávají Evropu prostřednictvím vybombardovaných zemí. Z USA jsou placeni převaděči, aby zkáza Evropy byla rychlá. V USA vidí jako jedinou záchranu před krachem válku v Evropě. Když se jim nepodařilo prostřednictvím Ukrajiny vtáhnout do války Rusko, zkouší to pomocí likvidace sociálního systému v Evropě. Krach sociálního systému je v byrokratické unii nevyhnutelný. Nejprve se zradikalizují Němci. Až naberou odvahu přestat poslouchat okupanty z USA, nabere to rychlé obrátky. Řetězová reakce bude tak rychlá, že na to byrokraté z EU nedokáží vůbec zareagovat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*