Na cestě k totalitě nebo k válce

Na cestě k totalitě nebo k válce

Když se podívám do historie, tak při nástupu různých totalitních režimů v Evropě, které končily válkou, nalézám řadu společných bodů mezi minulostí a evropskou současností:

1)Tím prvním společným bodem je vyvolávání pocitu vyvolenosti určité skupiny obyvatel, její výjimečnosti, elity, příslušnosti k těm jediným správným hochům či dívkám atd. podle rasy nebo národnosti nebo náboženství, podle vlastního přesvědčení, kdy tyto skupiny jsou jediné oprávněné hlásat ten jediný správný názor.

2)Tím druhým je pocit beztrestnosti „elit“ za akce proti současnému demokratickému systému (například vloupání se na Hrad, kdy byla stržená prezidentská standarta nahrazena obřími trenýrkami).

3)Tím třetím je rozsáhlá jednostranná propaganda, která staví kohokoliv, kdo se režimu postaví, do manipulovaného zneuctění a dehonestace (např. mediální nálepkování slovy populista, xenofob, rasista, fašista, islamofob, nacista atd.).

4)Tím čtvrtým je tempo života (např. když lidé pracují 12 hodin denně za méně než 20 000 hrubého), kdy lidé se nesmějí zastavit, aby přemýšleli o tom, proč vlastně a pro koho otročí za pár šupů.

5)Tím pátým bodem je přítomnost nevoleného a neodvolatelného vedení, které ví, co má dělat (například Evropská komise) a které „neomylně“ slibuje lepší život, více svobody, zázraky, přerozděluje evropské peníze (i když jich samo pro sebe spotřebuje lví podíl).

6)Tím šestým je vnější i vnitřní nepřítel, který slouží jako záminka k tvrdým zásahům proti zbytkům občanských svobod a vnitřní opozice (terorismus je tedy elitami de facto vítán a nic proti němu reálně nedělají).7)Tím sedmým je bezduchá podpora menšin oproti většině, kdy vlastně mlčící, pracující většina občanů se stává zatracovanou skupinou ve prospěch nejrůznějších menšin (např. nepřizpůsobiví, islamisté, homosexuálové a další), za které neustále veřejně lobbují státem štědře placené tzv. neziskové organizace.

8)Tím osmým je finanční podpora „politických neziskových organizací“ ze zahraničí, které účinně rozkládají morálku národa zevnitř.

9)Tím devátým je zneužití veřejnoprávních médií pro propagandu sebezničujících a sebevražedných akcí a myšlenek režimu bez jakékoliv možnosti vystoupení pro čestné novináře či názorové protistrany.

10)Tím desátým je postupné ořezávání demokratických svobod a práv vlastních občanů pod záminkou bezpečnosti, ve prospěch exponentů režimu nebo invazivních skupin.

Uvádím těchto 10 faktorů, aby si každý mohl spočítat, kam nás Evropská komise, která stojí v čele EU, vlastně vede! Je to místo, kde podle jejich představ eurokomisaři budou bohy s absolutní mocí a občané otroky, šťastnými, že ještě žijí a mohou pokorně čekat na almužnu dotací.

Já i naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) říkáme jasně – prosazujeme referendum o vystoupení z EU, aby sami naši občané rozhodli o své budoucnosti ve své zemi.

A prosazujeme jiný model evropské spolupráce – a to co nejužší spolupráci suverénních evropských zemí při zachování volného pohybu osob, zboží, kapitálu a služeb, tedy na základě současné platné smlouvy o Evropském hospodářském prostoru. Bez diktátu Bruselu.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.

Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*