My Slované jsme úžasný a mocný národ a naši nepřátelé to moc dobře vědí!

My Slované jsme úžasný a mocný národ a naši nepřátelé to moc dobře vědí!

Slované spojme se a budeme svobodní a neporazitelní!!! Nemusíme posluhovat Němcům a Američanům, je nás dost na to, abychom si mohli určovat vlastní zákony a pravidla!

V historii jsme mnohokrát jako jeden velký národ prokázali, že dokážeme přežít všechny strasti a zvítězit nad každým nepřítelem! Nesčetněkrát někdo chtěl slovanské národy zotročit, podrobit si je, nebo dokonce vyhubit. Nikdy se to však nikomu nakonec nepovedlo a jen díky naší slovanské velkodušnosti, která se snoubí s odvahou, kterou nosíme hluboko ve svých srdcích spolu s láskou k rodině a vlasti, jsme oněm dobyvatelům poté, co byla jejich vojska poražena, nevzali jejich životy a zemi, tak, jako to chtěli udělat oni nám!

Naše slovanské národy zastavili v minulosti Turky, Švédy, Francouze i Němce, islamisty, barbary, křižáky, napoleonská vojska i nacistické stvůry, a když se nenecháme poštvat našimi nepřáteli jeden proti druhému, porazíme znovu, pokud to bude třeba úplně každého, protože na světě není síla, která by nás mohla zlomit, pokud to neuděláme my sami! Naši nepřátelé, kteří se velice často přetvařují a dělají, že jsou našimi partnery a spojenci, znají naši sílu a pamatují si dobře své prohry z minulosti, a proto vedou svůj boj v současnosti jinak, chytřeji a mnohem zákeřněji!

Rozděl a panuj, je nyní heslem těch, kteří nám jdou po krku! Stejně jako v minulosti je jim trnem v oku naše slovanská síla, náš obrovský životní prostor a naše nerostné a přírodní zdroje! Pokud se však konečně přestaneme krčit před Washingtonem a Bruselem a uvědomíme si, že nejsme jen Češi, Slováci, Poláci, Ukrajinci, Srbové atd., ale hlavně SLOVANÉ, a že jsme společně s Ruskem jeden obrovský, silný a neporazitelný národ a začneme se podle toho chovat, rázem se vše změní!

slovane 2

 

 

Ladislav Kašuka

Loading...

Podobné články

 • · Edit

  dodávám jen k diskuzi níže, ano je to tak Vatikán i US nám šli vždy po krku… to že nám USA pomohly založit republiku bylo nejspíš jen proto že chtěli mít svůj spřátelený politický nástroj ve stř. Evropě… koneckonců jen o chvíli později nás obětovali Hitlerovi:

  Jedním z nejcyničtějších historických mýtů je lživý mýtus o Hitlerovi, který uchvacoval v Evropě jednu zemi za druhou a demokratické země jako Anglie, Francie, USA při tom trpěly stejně jako obsazované země. USA i další státy se údajně po zuby ozbrojeného a agresivního Hitlera bály a nechtěly ho zbytečně provokovat. Kdo však reparacemi z I. světové války zubožené Německo vyzbrojil? Kdo financoval jeho olympiádu, armádu i přípravy na válku?

  http://www.ragauian.cz/druha-selma-janova-zjeveni-a-jeji-mnichovska-zrada-ceskoslovenska-29-9-1938/

  http://www.ragauian.cz/vatikan-a-cia-spolupracuji-jako-dve-biblicke-selmy-janovo-zjeveni-predpovida-soucasnost-ve-ktere-zijeme-prave-ted/

  http://www.ragauian.cz/jan-hus-krizaci-vatikan-a-lumparna-za-270-miliard-o-co-ve-skutecnosti-slo-o-viru-nebo-spis-o-prachy-a-moc/

 • Vsak to sa vsetko odvija z minulosti, rok 89 je cely o tom chceli zjednotit vyc hod a zapad…jelcin, gorbatchov….a teraz to putin zastavuje opat nas zachrania rusi…ruska,federacia a usa dve svetove mocnosti…a co je amerika ??zdegenerovany narod , ktori riadia barbari, gauneri, zlodeji, uprchlici z europy ktory ju zalozili…ale jednoznacne som s Ruskom…som slovan a mali by sme si to vsetci slovania uvedomit…a spojit sa konecne…vsak rusky cesky, slovenky, najkrajsie narody ukrajinky..sikovny narod sme a mali by sme zacat konat

 • Pro Robert Janéz:
  S vámi je radost fakt diskutovat. Zvláštní! Použil jste 0% argumentů, ale označujete mé tvrzení a názory za nesmysly. Nebyl jste náhodou v minulém životě jezuita, papež či nějaký inkvizitor. Nejste náhodou reinkarnovaný páter Koniáš :-)? Víte, vy máte podobný slovník, jako katolická církev. Tj. např. vaše názory nám stačí k tomu, abychom poznali, že jste kacíř a dále s vámi diskutovat je zbytečné. Alou na hranici. My máme jediný patent na pravdu, jiné názory, než ty naše, jsou kacířské. S kacíři se nediskutuje. Pane Janéz, zatím jste nepoužil jeden jediný argument, kterým byste má tvrzení vyvrátil. Prosím, zkuste pomocí historických argumentů má tvrzení vyvrátit a vysvětlit mi, proč jsou má tvrzení „nesmyslná“. Pokud argumenty nemáte, nemá cenu, abyste s někým diskutoval.

 • · Edit

  Pro forever:
  Díky. Sice jsem chtěl nějaké argumenty, ale i ty výmysly stačí. Stačí mi to k tomu, abych poznal, že jste blázen, a věcná diskuze je zbytečná:-)

 • · Edit

  Pro robert janez:
  Na západě nás Slovany vždycky chtěli zničit, zotročit nebo vyhladit. A naš národ si už užil ve „vyspělé“ západní civilizaci víc než dost. Co nám vlastně západ přinesl dobrého? Pohanský babylonský Baalův kult, zfalšované a zdeformované Ježíšovo učení, temný středověk, upálení mistra Jana Husa, křižácké války s cílem vyhladit ten „kacířský“ český národ, Bílou horu a zotročení Rakouskem, Napoleona a válku jím způsobenou, Mnichovskou zradu od našich „přátel“ ze západu a následně nacistickou okupaci, vývoz bolševismu ze západu do Ruska, zničení naší ekonomiky západním kapitálem po „revoluci“, zotročení od USA a EU, islamizaci Evropy, vykořistovatelský kapitalistický( v současnosti korporátně kapitalistický) systém, homosexualismus, multikulturu, NWO atd.
  Opravdu nám západ fakt pomohl. 🙂
  Z východu přišla vždycky záchrana, tj. od Ruska. Rusko nás zachránilo před Napoleonem, nacistickým Německem a obávám se, že nás a Evropu bude muset znovu zachránit, tentokrát před islámem.
  Ach jo, naši „kamarádi“ ze západu nás vždy dostanou do nebezpečí a velkého ohrožení a marasmu a nakonec nás zachrání Rusko, co bude muset hasit požár způsobený „vyspělým“ západem. To západu fakt děkujem za to, co pro nás hodně „dobrého“ vykonal 🙂 Já teda mám raději Rusko a naší slovanskou kulturu a její více než tisíceletí starý odkaz a dědictví.
  Sláva Rusku a všem Slovanům 🙂 !!!!!!!

 • · Edit

  Pro robert janez:
  Nyní vám názorně na faktech a argumentech vysvětlím, proč musíne odmítnout současnou západní civilizaci a proč se máme vrátit ke svým tradičním slovanským kořenům a hodnotám. Tak za prvé, naše davná slovanská kultura, tj. védická, celá tisíciletí stará nebyla davově-elitářskou společností. Na jakém principu naše kultura stála, jsem již vysvětlil níže ve svém komentáři. Slované obývali rozlehlá území, je možné, že tvz. „Keltové“ a „Germáni“ byli ve skutečnosti taky Slované, jenom pozdější autoři vymysleli názvy Kelt a Germán. No, jak víme, naši předkové v naší slovanské kultuře neměli žádné náboženství či ideologii. Měli víru. Také naše společnost nikdy nepoznala a nedělila se na otroky a pány, na vládce a poddané, nikdy. Měli jsme skutečnou demokracii, nikoli současnou pseudodemokracii. Měli jsme (skutečnou) demokracii celá tisíceletí dávno před naší současnou podobou „demokracie“. A nikdy jsme neměli stát. Naše zřízení bylo kmenové, slovanské kmeny byly nezávislé, jednotlivé kmeny spojovaly zvyky, zákony, tradice, atd. Další výčet toho, jak naše kultura vypadala, by byl dlouhý. Fungovali a žili jsme relativně dlouho v klidu a míru. Dokud nepřišlo impérium „vyspělé“ civilizace jménem Řím. To byl náš první velký boj. Nakonec se našim předkům podařilo římskou říši porazit a zničit. Bohužel se nám nepodařilo římskou říši zničit úplně. Ta povstala později v podobě papežské římskokatolické církve. Antikrist povstal. Katolická církev je totiž první šelmou Janova zjevení. Antikristovská papežská římskokatolická církev pochopila, že nás nemůže porazit mečem, ale tím, že nám zničí naši kulturu, tj. naši identitu(kořeny). Proto došlo na christianizaci( podobnost se současnou islamizací Evropy čistě náhodná). Došlo k velké genocidě slovanských národů, povražděno bylo celkem více než 9 000 000 Slovanů. Byli jsme vykořeněni, ztratili jsme identitu.Papežská církev nám ale nepřinesla křesťanství, tj. učení Syna božího Ježíše Krista, ale totalitní ideologii stojící na davově elitářské společnosti dělící se na otroky a vládce. Římskokatolické pseudokřesťanství je ve skutečnosti pohanský babylonský Baalův kult v křesťanském rouchu, velké, jedovaté okultní učení. Výsledkem tohoto byl temný středověk, katolická církev rozpoutala krvavý teror, protekly velké potoky krve, nastal obrovský duchovní úpadek. Mělo to pro lidstvo tragické následky. Papežská církev nám vnutila totalitní systém. Víru nám nahradila ideologií, milujícího Boha trestajícím, krutovládným mocnářským „Bohem“, přírodu modlami a modlářstvím, osobní zodpovědnost slepou podřízeností, všudypřítomného Boha „Bohem“ na „nebesích“, kmen státem atd.
  My Slované jsme možná neměli vyspělou civilizaci, zato jsme měli vyspělejší kulturu, než současná „vyspělá“ západní civilizace. Myslím si, že teď chápete, proč je současná západní civilizace pro nás nepřijatelná.

 • · Edit

  Pro forever:
  Ano, to vam podobnym jde. Zakazovat, prikazovat…ted jen pristup do diskuze, pozdej, pokud byste meli moc, zasadnejsi veci. To se uz ale nestane. Mimochodem, vy jste tedy pouzil argumentu:)

 • Pane Janéz, jestli nemáte argumenty, kterými byste svá tvrzení obhájil a podložil, tak jsem nechoďte diskutovat. To je ale u havlistů klasika, když už nejsou a došli argumenty, tak na řadu přijde urážení oponenta a omílání argumenty nepodložených frází. Ale když stokrát řeknete nepravdu, tak nepravda se pravdou nestane. To víte, člověk nemůže a nemá právo přetvořit pravdu. Jediný, kdo na to má právo a dokáže to, je Bůh.

 • Sláva Slovanům! Je čas vrátit se k našim tradičním skutečným slovanským kořenům. Naše původní kultura, tj. védická kultura, nebyla davově-elitářskou společností. Védické slovanské pojetí přirozené sociální struktury lidské společnosti předepisuje uchování, rozvoj a důstojnost čtyř základních společenských kast: kasta duchovních, kasta strážců a vládců, kasta výrobců či obchodníků a kasta dělníků. Každý příslušník dané kasty má předepsaný soubor povinností, jimiž naplňuje své poslání v souladu se svými schopnostmi. V indických Védách se takové poslání nazývá dharma. Smyslem seberealizace každého člověka (dharmy) je sloužit nejvyššímu principu kosmu a zákonům přírody tak, aby byla zajištěna harmonická koexistence všech živých bytostí a kulturní sounáležitost lidí v rámci daných a nezměnitelných podmínek věčného Stvoření.
  Není spravedlivé vlády bez autority duchovních elit, ovšem těch skutečných, ne těch které samy sebe svévolně prohlašují za neomylné

  Pradávní mudrci, volchvové, veduni, druidové či šamani pěstovali v rámci své duchovní kasty cestu poznání převyšující prostou empirickou zkušenost smyslů v rámci hmotného a vnímatelného světa. Kromě osvojení védického dědictví předků dokázali své nové členy (novice) připravit na duchovní cestu potřebným zasvěcením do vnitřního esoterického učení a iniciovat v nich vyšší kanály vnímání, jimiž nabyli schopnost získávat informace z vyšších úrovní vesmíru.

  Jde o sedm úrovní nebeských planet obývaných vyššími civilizacemi, než je ta naše. Kasta duchovních byla považována za nejvyšší a měla nejváženější společenský kredit. Přesto nedisponovala žádnou reálnou mocí. Tím se rozumí, že neměla podíl na mocenské hierarchii společenské vlády ani nevlastnila hmotné statky, které by jí umožňovaly získat moc nad druhými lidmi. Žila z milodarů a v co největší odpoutanosti od hmotného světa a jeho smyslových požitků.
  Mezi základní povinnosti kasty strážců a vládců patřila poslušnost přikázáním a radám vycházejícím z úst mudrců posvěcených nejvyšším poznáním a reprezentujících pravé učitele a mistry z řad zasvěcených duchů v kastě duchovních. Další povinnosti přikazovaly vládcům bdít nad ochranou svých obyvatel, starat se o jejich prospěch a prosperitu a vést všechny lidi ve svém panství k nejvyšším morálním hodnotám zabraňujícím egoismu, chamtivosti, povýšenosti a neřestem smyslové neuměřenosti. Spravedlivý vládce nikdy nespojoval své postavení s hmotným prospěchem, nikdy mu nebylo prostředkem k ukojení chtíčů a smyslových žádostí.
  Pravý opak byl přirozeností vládce, protože musel prokázat sebevládu a kontrolu nad svými smysly, odpoutanost od závislosti na hmotných požitcích a plnou odpovědnost za své skutky. Vedle toho musel být zdatný a statečný, aby se dokázal postavit do čela vojsk a branců pocházejících z vlastní kasty a bojujících za svobodu a nezávislost země v případě jejího ohrožení či přímého napadení. Veškeré daně a poplatky společenských vrstev zabývajících se plodonosnou činností byly určeny výhradně k hmotnému zabezpečení vládních úřadů a výcviku kasty branců, aby se z nich stali nezlomní bojovníci a charakterní zastánci vlastního lidu.

  V této souvislosti stojí za zmínku, že vládce slovansko-árijských rodů měl hodnost kníže a byl jednomyslně volen na sedm let váženými muži rodu poté, co prokázal výše vyjmenované vlastnosti.

 • Stala se jedna zásadní věc, bylo to, jak kdyby se většina „důležitých“ ve vysokých postaveních a různých akademických a vlastizrádných institucích, nadobro zbláznila. Jsou schopni říkat věty, kdy v jedné větě vidíme, že už to nejsou lidi, ale psi ranění prašivinou. Říkají banderovcům demokraté a prezidentovi nadávají do fašistů. Používají úsloví anexe Krymu, říkají homosexualitě a pedofilii, to je to co potřebujeme. Zvou sem ve zlém cizáky, kteří ale je samotné přichází zlikvidovat, pokud jsou zlí. Ale už se láme chleba, Pravda je tady :-). Buďte v pokoji a pravdu a dobro mějte nade vše. A dělejte něco pro ostatní, ve Jménu Pravdy. Amen

  Jako „Sionskou dceru“ si třeba představte někoho z našich vládních kolaborantů :-).

  16Hospodin praví: Sionské dcery jsou namyšlené, procházejí se s bradou nahoře a se svůdnýma očima drobně cupitají sem a tam, řetízky cinkají jim na nohách.17Sionské dcery proto Pán ranní prašivinou na temeni – Hospodin jejich spánky obnaží!18V ten den Pán ty cetky odstraní: řetízky na kotnících, čelenky, náhrdelníky,19přívěsky, náramky, roušky,20turbany, stužky, šerpy, voňavky, talismany,21prsteny, nosní kroužky,22róby, převlečníky, pláštěnky, taštičky,23kraječky, košilky, šátky i přehozy.24Místo balzámu bude hniloba a místo pásu provaz, místo účesu bude lysina, místo roucha pytel a místo ozdob – cejch!

 • Ktož sú Boží bojovníci ?

  Tehdy Jákob zůstal sám. Někdo s ním ale zápasil, až dokud nezačalo svítat.26Když viděl, že ho nepřemůže, udeřil ho do kyčelního kloubu, takže se Jákobovi při tom zápasu vymkl kyčel.27Tehdy řekl: „Pusť mě, začíná svítat!“ „Nepustím tě, dokud mi nepožehnáš!“ odpověděl Jákob.28″Jak se jmenuješ?“ zeptal se ho. „Jákob,“ odpověděl.29Na to mu řekl: „Tvé jméno už nebude znít Jákob, ale Izrael, Boží bojovník, neboť jsi zápasil s Bohem i s lidmi a zvítězil jsi!“ 30Jákob ho žádal: „Pověz mi prosím své jméno.“ On však odpověděl: „Proč se mě ptáš na jméno?“ A požehnal mu tam.31Jákob pak to místo nazval Penuel, Boží tvář, neboť řekl: „Viděl jsem Boha tváří v tvář a byl jsem zachráněn!“

  Taky jsem viděl Boha tváří v tvář a byl jsem zachráněn, jsem svědek, že Ježíš Kristus Je Skutečný, nepopsatelně laskavý k těm, kdo Ho mají rádi. Ale nemluvil se mnou jednou. Poprvé jsem poznal co to je hrůza, když na mě promluvil, pamatuji si z toho jediné slovo, zbytek jsem zapomněl, jak jsem se bál, nechtěl bych být v kůži těch, co ho brzo uvidí jako nehodní synové, co nikdy nikomu nepomohli, Pravdu prodávali za statky a společenské postavení, chovali se jak zvířata, vlastizrádci nebo čistí konzumenti u různých koryt. Amen

 • Naše neporazitelnost se jmenuje Pravda, ta přece vítězí :-).
  Bitva na Vítkově: 29 sedláků bez pořádných zbraní „porazilo“ 7000 křižáků (přišly jim posily 50 střelců, ale s knězem)
  „Bitva“ u Žatce: 200000 křižáků uteklo bez boje, když jim jakýsi modrý sloup začal požírat stany v táboře 🙂
  „Bitva“ u Domažlic: asi 100 000 křižáků uteklo v panické hrůze po zemětřesení, když ještě ani nebylo „vojsko“ sedláků na dohled.
  Něco podobného se stalo u Němčí na Moravě 🙂

  Radost našeho Otce, to je naše Síla. On je ta Pravda a Cesta a Život. A my jsme jeho národy, Na počátku bylo přece Slovo, no a my jsme Slované né ? 🙂
  Přečtěte si ale co pro nás Otec dělá dnes, kdy už převzal vládu nad zemí, a skutečná spravedlnost a soud přichází, poslal „migranty“, aby pozabíjeli koho mají, nechal rozbořit pohanské sochy, kvůli nám probudil Putina, muže Pravdy :
  Přečtěte si proroky v Bibli. Abakuk, Izaiáš, Zjevení Janovo
  Nebo taky petici s vysvětlením na petice24.com „Imigranti ? … “
  Amen
  Izaiáš41:
  1Zmlkněte přede mnou, ostrovy! Ať národy zkusí nabrat sil! Jen ať se přiblíží a promluví – pojďme společně k soudu přistoupit.2Kdo na východě vzbudil vítěze a povolal ho ke službě? Kdo podmanil mu národy a dal mu vládnout nad králi? V prach je svým mečem obrací, svým lukem je jak stébla rozhání.3Žene je, sám ale kráčí v bezpečí stezkou, na kterou dříve nevkročil.4Kdo to způsobil a učinil? Kdo od počátku volá lidská pokolení? Já Hospodin, ten první, já budu tentýž i na konci!5Ostrovy to vidí a bojí se, končiny země třesou se. Shromáždili se společně,6podporují se navzájem, jeden druhému říká: „Seber se!“7Řemeslník zlatníkovi dodává odvahy, kovotepec říká kováři: „Je to dobře spojené!“ a zpevní modlu hřeby, ať se nepohne.8Ty však, Izraeli, jsi můj služebník, tebe, Jákobe, jsem si vyvolil – jsi símě Abrahama, mého přítele!9Od končin země jsem tě vychvátil, povolal jsem tě z krajů nejzazších se slovy: „Jsi můj služebník, neodmítl jsem tě, ale vyvolil.“10Neboj se – já jsem s tebou, nestrachuj se – já jsem tvůj Bůh. Posilním tě a podpořím, podepřu tě svou spravedlivou pravicí.11Hle, jak ostudně budou zahanbeni všichni, kdo proti tobě zuřili! Budou jako nic a zahynou ti, kteří s tebou vedli boj.12I kdybys je hledal, nenajdeš ty, kdo útočili na tebe. Budou jako nic a ještě míň ti, kteří s tebou válčili.13Neboť já Hospodin jsem tvůj Bůh, který tě bere za ruku a říká: „Neměj strach, já sám ti pomáhám!“14Neboj se, červíčku Jákobův, hrstko Izraelova! Já sám ti pomáhám, praví Hospodin, Svatý izraelský, jenž tě vykoupil.15Hle, učiním tě cepem k mlácení, novým a s hroty ostrými. Pomlátíš hory, všechny rozdrtíš, s pahorky naložíš jako s plevami.16Rozptýlíš je a vítr je uchvátí, rozmetáni budou vichřicí. Ty se však budeš v Hospodinu radovat, Svatý izraelský bude chlouba tvá.17Chudí a ubozí marně vodu hledají s jazykem žízní vyprahlým. Já Hospodin je vyslyším, já, Bůh Izraele, je neopustím!18Vyvedu řeky na holých návrších, v údolích nechám tryskat prameny. Proměním pouště v jezera, z vyprahlé země bude voda vyvěrat.19V poušti vysázím cedry a akáty, myrty a také olivy. Pustinu osadím cypřiši a jilmy spolu s jedlemi,20ať to všichni vidí a poznají, ať to uváží a pochopí, že to svou rukou učinil Hospodin, Svatý izraelský že to vytvořil.21Předneste svou při, praví Hospodin. Král Jákobův říká: Předložte důkazy!22Pojďte nám, vy modly, oznámit, co všechno se má přihodit. Povězte nám aspoň věci minulé, ať si je k srdci vezmeme a poznáme, jak to dopadne. Nebo nám řekněte, co stane se,23o budoucnosti nám povězte, ať poznáme, že jste bohové! Udělejte něco, ať je to dobré nebo zlé, ať užasneme nad tím pohledem.24Jenže vy nejste vůbec nic a vaše skutky jsou ještě míň – kdo si vás volí, je odporný!25Ten, jehož vzbudím, od severu blíží se, ten, který na východě vzývá jméno mé. Po vládcích dupe jako po blátě, jako když hrnčíř hlínu rozšlape.26Kdo to říkal od počátku, abychom to věděli, kdo odedávna, abychom řekli: „On se nemýlil“? Nikdo nic neoznámil, nikdo nic nezjevil, od vás neslyšel nikdo nic!27Já první říkám Sionu: „Hle, už tu jsou!“ Jeruzalému dám posla se zprávou radostnou.28Dívám se a není ani jediný, žádný z těch bohů neumí poradit; kdybych se zeptal, kdo mi odpoví?29Hle, jak jsou všichni pouhé nic a jejich skutky jsou ještě míň – vzduch a nicota jsou jejich odlitky!

 • Pane Kašuko, díky za další skvělý článek, kterým mi mluvíte „z duše“, doslova. Vaše pohledy na současné dění, které prezentujete ve svých příspěvcích, jsou mi velice blízké.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*