Může Rusko přežít útok Washingtonu? „Jaderná válka s Ruskem je dost pravděpodobná v příštím roce“

Může Rusko přežít útok Washingtonu? „Jaderná válka s Ruskem je dost pravděpodobná v příštím roce“

Nejsou to jen američtí generálové, kteří jsou nezodpovědní a deklarují na základě neexistujících důkazů, že „Rusko je existenční hrozba pro Spojené státy“, ale také Pobaltí, Polsko, Gruzie, Ukrajina a celá Evropa. Britští generálové se rovněž podílejí na tomto válečném štvaní. Vysloužilý britský generál a bývalý velitel NATO Sir Richard Shirreff, zástupce nejvyššího velitele Spojeneckých sil v Evropě až do roku 2014, nedávno prohlásil, že jaderná válka s Ruskem je „dost pravděpodobná,“ během jednoho roku.  Zdroj

Mí věrní čtenáři vědí, že já sám, varuji o nebezpečí jaderné války již nějakou dobu. Nicméně, je obrovský rozdíl mezi mnou a západními generály. Já vidím válku jako důsledek neokonzervativního pohonu americké světové hegemonie.

Neokonzervativní pohon pro světovou hegemonii je uznáván samotnými neokonzervativci v jejich veřejných sdělovacích prostředcích a mají rekord 15 let, kdy jsou realizovány v mnoha amerických probíhajících válkách na Středním východě a v Africe. Ačkoli presstituční média dělají vše proto, aby se naše pozornost odchýlila od známých faktů, fakta zůstávají známa.

Postoj západních generálů je, že „ruská agrese“ žene nevinnou Ameriku/NATO k jaderné válce.

Zde je seznam věcí, které Shirreff považuje za „ruskou agresi“:

„On (Putin) napadl Georgii, napadl Krym, napadl Ukrajinu. Použil zde sílu a prošlo mu to. V období napětí, útok na pobaltské státy …je zcela dost pravděpodobný.“       

Generál Shirreff mi připadá, jako neinformovaný, případně neschopný. Jsou to právě Spojené státy a Izrael, kdo používá sílu a prochází jím to. Ruská invaze do bývalé ruské provincie, Georgie, byla reakcí na invazi americké loutkové vlády do Jižní Osetie, ve které Amerikou a Izraelem vyškoleni a vybaveni vojáci Georgie zabili ruské mírové jednotky a velké množství jihoosetinských civilistů, zatímco ruská vláda byla na olympijských hrách v Pekingu.

Stačilo jen zlomek ruské armády a několik hodin k rozprášení Amerikou a Izraelem vyškolené gruzínské armády. Putin dostal bývalou ruskou provincii do svých rukou. Putin mohl klidně pověsit amerického loutkového prezidenta a přičlenit Gruzii zpět k Rusku, kde pravděpodobně patří.

Ale Putin nebral Gruzii jako cenu a ponechal Američanům jejich loutkový stát. Tehdejšího prezidenta Gruzínci ze své země vyhodily a nyní slouží v americkém loutkovém státě na Ukrajině, stejně jako mnoho dalších, kteří nejsou vůbec Ukrajinci. Zdá se, že Washington nemůže najít dostatek Ukrajinců, kteří by prodali svou zemi Washingtonu a musí přivádět cizince, aby pomohli Washingtonu vládnout Ukrajině.

Na Ukrajině bohužel nedošlo k žádné ruské invazi. Putin ani neakceptoval prosby většinové populace Rusů v separatistických provinciích Doněck a Luhansk, aby byly přičleněny zpět k Rusku, kam patří. Pokud by Putin skutečně chtěl Ukrajinu, nepotřeboval by tam poslat žádnou armádu. On by si mohl vzít zpět východní a jižní části právě na základě proseb lidí, kteří se chtěli stát opět součástí Ruska.

Jedinou prosbu, kterou Putin přijal, bylo, že občané Krymu s extrémně vysokou volební účastí, a s žádnými zkušenostmi se „západní demokracií“ hlasovali v počtu 97,6 procent pro opětovné připojení se k Rusku, jehož součástí byl Krym déle, než USA vůbec existují, dokud Chruščov, Ukrajinec, nepřevedl Krym ze Sovětského svazu Ukrajině.

Pochybuji o tom, že Putin přijal prosbu Krymu kvůli jedinému vodnímu přístavu a že jediný vstup do Středozemního moře je ruská námořní základna na Krymu a také pochybuji o tom, že Putin odmítl Doněck a Luhansk s cílem odvrátit propagandistické výhrůžky Washingtonu, jako ty, o kterých hovoří generál Shirreff. Putin tak učinil, podle mého názoru mylně, aby odmítnutí přijmout Doněck a Luhansk uklidnilo loutkové NATO státy Washingtonu a omezil jeho vliv na Evropu. Pro zkorumpované Evropany fakta nehrají žádnou roli. Ty hrají peníze Washingtonu.

Putin nerozumí síle peněz Washingtonu. Na celém Západě se počítají pouze peníze. Tam neexistuje nic takového jako slovo Washingtonu, integrita vlády, pravda, nebo dokonce empirická fakta. Existují pouze dobře vypěstované lži. Celý Západ je lež. Západ existuje pouze z jednoho důvodu- korporátní zisky.

Vysloužilý generál Shirreff tvrdí, bez jakéhokoliv důkazu, což je typické, že Putin „použil sílu a prošlo mu to.“

O jaké síle generál hovoří? Může tu sílu nějak identifikovat? Nezávislí mezinárodní pozorovatelé krymských voleb uvádějí, že byly zcela fér, že nedošlo k žádnému zastrašování a nebyli přítomni žádní vojáci.

Bývalý generál NATO Shirreff věří, že ruský útok „na pobaltské státy je docela pravděpodobný.“ Z jakého důvodu? Pobaltské státy, bývalé provincie Sovětského svazu, nepředstavují pro Rusko vůbec žádnou hrozbu. Rusové nemají žádný důvod k napadení pobaltských zemí. Bylo to právě Rusko, které dalo pobaltským zemím jejich nezávislost. Stejně tak to bylo právě Rusko, které dalo nezávislost Ukrajině a Gruzii.

Rusko nenapadlo nikoho s výjimkou teroristické organizace islámský stát. Washington je údajně proti terorismu, ale pomáhal islámskému státu ve snaze svrhnout syrskou vládu. Rusko tomu učinilo přítrž. Otázkou je, zda si ruská vláda přeje být akceptována Západem a Putin chce přenechat Sýrii Izraeli a Washingtonu, aby ukázal, že je Rusko dobrým partnerem pro Západ.

Pokud se Rusko nepřenese přes svou náklonnost k Západu, ztratí svou nezávislost.

Já to chápu tak, že Rusko bylo vzkříšeno jako křesťanská, na morálních principech založená země, možná jako jediná na Zemi. Otázka, kterou si ruský lid a ruská vláda musí položit, je zeptat se sami sebe: Chceme být spojováni s válečným zločineckým Západem, který nerespektuje ani své vlastní zákony, ale i mezinárodní zákony?

Drtivá většina zla ve světě pochází ze Západu. Je to právě Západ s jeho lží a chamtivostí, který zdevastoval milióny lidí v sedmi zemích během nového 21. století. A to je nejvíce ohrožující počátek nového tisíciletí v moderní době.

Nespokojení se svým rabováním třetího světa, Jižní Ameriky, Řecka, Portugalska, Lotyšska, Argentiny, Brazílie a nyní Ukrajiny, západní kapitalisté se zaměřili na Rusko, Čínu, Indii a Jižní Afriku.

Jaká by to pro ně byla odměna, zlikvidovat Rusko se vší tou obrovskou rozlohou Sibiře, která by mohla být z hlediska životního prostředí zbrutalizována a zlikvidována pro kapitalistické zisky.

Nabídka ruské vlády, darovat každému zdarma půdu na Sibiři, by měla být omezena pouze na ruské občany. Jinak, je pravděpodobné, že půda bude skoupena Západem, který využije vlastnictví Ruska ke zničení země.

Rusové a Číňani jsou zaslepeni tím, že žili po desetiletí pod despotickými a neúspěšnými režimy. Dívají se na Západ jako na úspěch. Jejich špatné pochopení Západu ohrožuje jejich nezávislost.

Ani Rusko, ani Čína neusilují o konflikt. Jedná se o bezdůvodný a bezohledný akt Washingtonu, vyslat Rusku a Číně zprávu, že si musí zvolit buď vazalství, nebo válku.

 

Paul Craig Roberts

(Globalresearch/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Může Rusko přežít útok Washingtonu? „Jaderná válka s Ruskem je dost pravděpodobná v příštím roce“

  • Nemyslím si, že by Putin dělal chybu, je to pouze nepochopený záměr. S Doněckem a Luhanskem je to to samé jako v Sýrii. Proč by Putin plýtval zdroje na někoho kdo jen natahuje ruku o pomoc ? Aby ho pak musel pracně chránit ? Pokud se ty státy s minimální pomocí Ruska ubrání samy, pak jsou hodny svobody, pokud jen budou volat o pomoc a sami bojovat nebudou, pak ať je západ pohlti, kdo takové potřebuje ? TO je důvod a Putinova strategie.
    Pokud nechcete tvořit vazalské impérium ale nějakou unii kde jsou partneři rovnocenní, nemůžete příjmat slabé a pak je na svoje náklady chránit, to dopadnete pak jak Ježíš Kristus.
    Hra na blízkem východě je dost složitá, aby do ní někdo úplně viděl, příliž mnoho stran tam má každá trochu různé zájmy. Jinak je pravda, že USA se snaží využít Rusů, kteří lezou do zadku západu ke svržení Putina a ty snahy jsou dost intenzivní.
    Jinak jaderná válka by hrozila pouze jestli vyhraje Hilary a i tak si nejsem jistý. I když je v USA plno hrabivých blbů a sebestředných rádobyglobalistů jsou tam lidé jako Kerry, kteří ač hrají špinavě nejsou hloupi a vědí co už neprojde.
    Myslím, že od generálů NATO jde o dezinformační hru, hrozí a hrozí a doufají, že vypukne konflikt, ale oni nechtějí být ti, na které se pak bude střílet, oni chtějí příjít až ve fázi zachraňování a přerozdělování, ne ve fázi válčení, ostatně tak jako vždycky.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*