Může ještě dnes někdo věřit lidovcům?

Může ještě dnes někdo věřit lidovcům?

To bylo nabubřelých řečí, holedbání se a mlácení se do prsou, že si přece nebudou dávat malé cíle. No a uběhlo pár týdnů a koalice starostů s lidovci začíná mít obrovské trhliny.

Spíše než trhliny je to lidovecký podraz, kterým dali starostům najevo, že buď jejich lidé vlezou na lidovecké kandidátní listiny bez koaliční smlouvy (to aby nemuseli překonávat 10% hranici potřebnou pro vstup do sněmovny v koalici), nebo budou mít smůlu.

Všichni samozřejmě umí velice dobře počítat a tak si po několika volebních průzkumech veřejného mínění špičky lidovců spočítali, že jim jsou starostové v oficiálním spojení jen přítěží a to i přes to, že celý svůj společný projekt nazvali „Třetí síla“. Bláhově si totiž mysleli, že společně osloví takové množství voličů, které je katapultuje na třetí místo pomyslného žebříčku mezi politickými stranami. No a jak je vidět, voliči to vidí úplně jinak.

Počínání lidovců by se tak dalo okomentovat také tím, že se z původně atraktivní milenky Starostové a nezávislí stali pro lidovce nechtěnou manželkou, se kterou je potřeba se z rozumu papírově rozejít.

Proč papírově? Je to proto, že pokud budou starostové chtít a oni budou, jelikož jim nic jiného nezbyde (sami se do sněmovny nemají šanci dostat, jelikož 5% nedokáží ani náhodou), tak se pro ně kromě názvu kandidující strany nic nezmění. Budou zřejmě i na stejných místech kandidátek, jako by byli za koalice. Chvíli to budou cítit jako podraz, ale pak po nabídce lidovců skočí „jako slepice po flusu“.

Celá tato hurá akce s „krásným“ videem, jak spolu dva kluci vyrůstají od mládí a spoustou společných volebních billboardů s novým logem by se také dala vyhodnotit, jako pouhopouhý podraz na všechny voliče, ze kterých si obě uskupení dělají srandu a to za jejich peníze. Hezky se lidem preferovali jako koalice, no a teď jim bude společně stačit 5%. Nevím, jak se na to budou dívat právníci, ale minimálně z morálního hlediska je takováto činnost neakceptovatelná. Jenže kdo se v politice řídí morálkou – od revoluce nikdo!
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Může ještě dnes někdo věřit lidovcům?

  • · Edit

    Už za Luxe to co platilo večer, ráno bylo vše jinak. Nechápu jak může někdo uvěřit takové straně. Mnoho lidí věří na jejich křesťanskost, ale oni neumí ani Otče náš nebo Věřím v boha tak jací věřící ? Jsou to je prolhané kurvy.

  • Kdu ČSL a zejména Bělobrádek, Herrman a Gabal to jsou teda osobnosti, které svým podlézáním Němcům a schvalováním plánu NWO by nás nejraději jako národ zrušili a připojili nás k Německu. Jak se můžou jmenovat křesťanská demokratická strana. To je výsměch věřícímu lidu jako tento papež na trůnu. Svět se snad cíleně zbláznil a nyní tato negativní individua jsou jak ryby ve vodě. Jak tuto stranu může vůbec někdo volit ?

  • Dva Cernoprdi. Paktuji se s Nacisty v Bavorsku, rikaji, ze uz nikoho nesmime vyhostit jako je. Tyhle dva prapasove mluvi za nas, bez povereni! Vymlouvaji se, ze byli na sjezdu Landsmanschaftu jako privatni osoby, druha strana bavorska vyzdvihla pritomnost Belobradka jako vicepremiera, tedy jeho proslov vzala jako vyjadreni vlady. Tak se veci maji. Znesvetili pamatku vsech hrdinu, bojujicich proti Nacistum a Nemcum, odjakziva uhlavnich nepratelu nas i Slovanu. Chteji zde migranty a jsou pod jednou dekou s ceskym klerusem, ktery lidi oblbuje do nekonecna a zastituje se Jezisem, s jehoz ucenim nema nic spolecneho. Cirkev stala vzdy na strane bohatych a mocnych, Jezis na strane chudaku a potrebnych. Odirala chude odpustky, kradla jim jejich majetky v inkvizicich, tyrala, zabijela je, lhala a podvadela. Nejvetsi podvod cirkev byla t.zv. ‚Darovaci listina cisare Konstantina‘, kterou si sama vyrobila. Listinou si privlastnila pozemky Vatikanu v Rime. Po staleti zalhavala, ze je to falzifikat, byla ale usvedcena z podvodu. Dosud tyto pozemky a jine veci v listine italskemu statu nenavratila a asi nenavrati. Temto dvema lokajum Rima a Bavorska chcete dat svuj hlas? Vetsi pokrytce a podporovatele otrokare a agenta CIA Dalaj Lamy chcete volit?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*