Muž obviněný z trestného činu z nenávisti křičel „Black Lives Matter“ než pobodal bílou oběť

Muž obviněný z trestného činu z nenávisti křičel „Black Lives Matter“ než pobodal bílou oběť

Afroameričan podle policie v Auroře, Coloradu křičel „black lives matter”, poté pobodal svou bílou oběť a nyní čelí pokusům o vraždu 1. stupně a obvinění z trestného činu z nenávisti.

K incidentu došlo v úterý večer poblíž East Alameda Avenue a South Sable Boulevard, když 30letý Steve Sinclair přistoupil k 29letému Michaelovi Connerovi a řekl mu: „Zabiju tě a tvého psa.“Conner se pokusil utéct a bránit se holí.

„V příkazu k zatčení stojí, že Sinclair použil nůž k pobodání 29letého Michaela Connera, který byl transportován do nemocnice pro zranění a probodnuté plíci,“ píše 9News.

„Conner, běloch, řekl policii v nemocnici, že Sinclair, černoch, křičel:„ “Black lives matter! “ než ho pobodal, podle zprávy.

Poté, co dorazila policie, Sinclair dál křičel „black lives matter“ a zároveň řekl policistům: „Bodl jsem ho, jsem psychopat,“ než se odmítl posadit a trval na tom, aby ho policisté zastřelili.

Sinclair je držen v okresní věznici Arapahoe a čelí obviněním z vraždy prvního stupně a předpojatostí motivovaného zločinu.

V posledních týdnech došlo k několika dalším útokům, které byly zjevně motivovány rétorikou Black Lives Matter.

Při protestech BLM došlo k četným útokům, mimo jiné v Kenoshi, Wisconsinu, kdy byl starší muž brutálně napaden poté, co se pokusil chránit svůj majetek před vandaly.

Další muž v Portlandu byl kopnut do hlavy a sražen do bezvědomí poté, co se pokusil chránit osobu před okrádením.

Začátkem minulého týdne střílel gang tří mužů ze svého vozidla na skupinu Trumpových příznivců během politického shromáždění v Charlotte.

Minulý týden byl ve svém domě zavražděn bývalý městský zastupitel, který měl na svém dvoře nápis Trump / Pence, ačkoli policie tvrdila, že vražda byla „náhodná“.

(Foto: Arapahoe County Jail)

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*