Muslimští migranti, kteří zmasakrovali ovce na Boloňském parkovišti, jsou vyšetřováni z týrání zvířat

Muslimští migranti, kteří zmasakrovali ovce na Boloňském parkovišti, jsou vyšetřováni z týrání zvířat

Italské orgány vyšetřují dva tuniské migranty z týrání zvířat poté, co zmasakrovali ovce na veřejném parkovišti.Podle italského deníku Il Giornale, oba muži zmasakrovali ovce v obci Bentivoglio v Bologni pro každoroční oběť islámského festivalu Eid al-Adha, ale byli spatřeni svědky, kteří informovali policii o tom, co se děje.

Místní média informovala, že pár mužů použil parkoviště místního podniku, který slouží k vykládání zboží, za účelem obětování zvířat. Zdá se, že se oba muži rozhodli obětovat zvířata zrovna na tomto místě, protože si mysleli, že nebudou spatřeni, jelikož obchod byl uzavřen kvůli dovolené.

Krátce poté, co je svědci nahlásili, policie dorazila na místo a informovala muže o nezákonnosti porážky zvířat, aniž by je nejprve omráčili.

Policie po celé zemi zaznamenala v posledních několika dnech několik případů souvisejících s porážkou zvířat během islámských svátků. V podobném incidentu v Boloni byl údajně chycen pár marockých migrantů, kteří schovávali dvě ovce v zadní části svého vozidla.

Ani jeden z Maročanů neměl řádnou dokumentaci. Policie oběma mužům vysvětlila zákony o týrání zvířat.

Ve Florencii bylo na úřady nahlášeno pět jedinců poté, co na farmě tajně zabíjeli ovce a kozy. Několik koz a ovcí, které byly na pozemku, bylo zabaveno policií, aby bylo zjištěno, zda nebyly poraženy nezákonně.

Ministr vnitra Matteo Salvini se nestyděl vyjádřit svůj nesouhlas s rituálním halal zabíjením. V loňském roce uvedl, že chce zrušit skuliny, které muslimům a dalším umožňují porážet zvířata, aniž by je nejprve omráčili.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*