Muslimský starosta druhého největšího nizozemského města prohlašuje, že je salafista

Muslimský starosta druhého největšího nizozemského města prohlašuje, že je salafista

Starosta Rotterdamu Ahmed Aboutaleb šokoval některé posluchače rozhlasového rozhovoru s nizozemským kanálem NPO.

Aboutaleb diskutoval o několika věcech, ale způsobil rozruch, když řekl, že se někdy považuje za džihádistu a že „každý muslim je trochu salafista“.

Starosta řekl: „Muslim, který je salafista, chce vypadat jako prorok.“ Poté se jej tazatel zeptal: „Takže podle této definice jste také salafista?“ Starosta odpověděl: „Ano…všichni muslimové jsou z malé části salafisté.“

Poté dodal: „Salafisty můžeme také nalézt mezi křesťany, pokud k tomu přistupujete jazykově. Salafista je praotec a salafista je někdo, kdo chce vypadat jako praotec. Například muslim, který chce vypadat jako Mohamed. V křesťanství máte také lidi, kteří chtějí ve svých činech vypadat jako Kristus. Každý muslim je trochu salafista.“

O džihádu Aboutaleb řekl: „Vstávám každý den v 7:00 hodin, abych udělal pro město v Nizozemsku dobro. To je džihád ve své nejčistší podobě. Existuje několik forem džihádu, ozbrojený boj je pouze jedna z těchto forem.“Rozhovor vyvolal velký rozruch na sociálních sítích s tím, že stovky lidí jeho výroky odsoudily. Nizozemský politik Geert Wilders ze strany Svobody řekl:

Marocký starosta Rotterdamu Ahmed Aboutaleb se označuje za salafistu.

Salafista jako starosta druhého největšího města Nizozemska je úplnou hanbou a hrozbou.

Měl by být okamžitě odvolán.

Salafismus je popisován jako ultra-konzervativní reformní odvětví nebo hnutí v rámci sunnitského islámu. Obhajuje návrat k tradicím Salafů, kteří jsou prvními generacemi učenců po prorokovi Mohamedovi.

V Evropě je salafismus spojován s mnohými teroristickými útoky a jak počet salafistů v několika zemích roste, je nyní považován za vážnou hrozbu pro demokracii a veřejnou bezpečnost.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Muslimský starosta druhého největšího nizozemského města prohlašuje, že je salafista

  • Jakmile migrantů je v zemi určité procento, tak jsou na koni mají právo být voleni a protože jich je hodně tak se stává jako v Anglii a Nizozemsku, že už okupují a rozkazují ze starostenských pozic. Všichni naši propagátoři multi kulty by měli být povinně na exkurzi v problematických evropských no go zonách. Nenechme se oblbnout Piráty, kteří jsou součástí evropského hnutí na jejichž vrcholech rozhodují 2 muslimové. „Pirát Bartoš s vlajkou Antify to je teda dílo,. hlavně, že celá jejich strana hází špínu na Okamuru ke kterému se morálně ani zásadově nemohou rovnat. Jsou jak puberťáci a dredáč svojí image získává mladé, neboť už jsou zblblí z našeho školství což je záměrný plán, aby mladí se přidali k Sorosově úderce a tak pomáhali nastolit NWO Okamžitě by se měly zrušit neziskovky na import utečenců, které jsou dotovány různými evropskými fondy a hlavně bohem Sorosem. Evropa je už ve válce s migrantama, ale jim, je to jedno hlavně, ze rejžují prachy a v TV Fantová, nebo Podzimek pak dělají ze sebe láskyplné lidumily. Ale co se bude dít v naší zemi až určité procento migrantů přesáhne svou mez to jim je jedno. V naší republice máme spousta chudých a potřebných lidí, kteří spí po ulicích v lesích, pod mosty a podobně, Že ty láskyplné neziskovky nepomohou našim lidem ?: Nebo dětem , kteří jsou nemocné a na jejichž rehabilitace a nutné pomůcky se musí žebrat třeba prostřednictvím TV. Zamezme hrůze do které nás nejen EU, ale i naši kolaboranti chtěji přivést.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*