Muslimský migrant, který znásilnil mladou dívku, dostal jen dva měsíce vězení

Muslimský migrant, který znásilnil mladou dívku, dostal jen dva měsíce vězení

Švédský soud odsoudil muslimského migranta pouze dvěma měsíci vězení, poté, co byl usvědčen z análního znásilnění 13leté dívky.    

Soud mu také nařídil zaplatit pokutu oběti ve výši 2.800 $ a byla mu také uložena podmínka s tvrzením, že musí být soud shovívavější, protože syrský přistěhovalec tvrdil, že mu bylo 17 let, když došlo ke znásilnění v prosinci roku 2016 ve škole v Jämtland County, která leží ve středu Švédska.

„Tehdy 17letý (údajně) muž, který do té doby dovršil 18 let, vytáhl 13letou dívku z jedné ze školních toalet, zamkl dveře a pak ji znásilnil,“ informovaly švédské noviny Expressen. „U soudu, věk odsouzeného násilníka byl hlavní problém.“

„Jeho osobní údaje ukazovaly, že se narodil v roce 1998 a bylo mu 18 let, když spáchal tento zločin, ale on uvedl, že se narodil v roce 1999.“

Jinými slovy, švédský soud nějakým způsobem přijal „syrské papíry“, které Mohammed předložil s tvrzením, že mu bylo 17 let, a to navzdory švédským dokumentům, v nichž mu bylo 18 let, když vstoupil do země.

Deník také vysvětluje, že ve Švédsku, trest pro mladistvého je typicky jen třetina toho, co by dostal dospělý.

Mohammed byl také obviněn z dalšího znásilnění 14leté dívky za podobných okolností, ale okresní soud prohlásil, že to nebylo zneužití dítěte a ani znásilnění, kvůli „stupni reciprocity“.

Zajímavé je, zdá se, že žádné švédské sdělovací prostředky informující o tomto zločinu nezveřejnily tento případ ve svých článcích v anglickém jazyce, což znamená, že případy znásilnění se ututlávají po celém světě – prezident Trump nedávno řekl, že trestné činy páchané migranty, zejména teroristické útoky, jsou ignorovány médii hlavního proudu.

Samozřejmě, že establishmentem kontrolovaná média Associated Press publikovala článek, ve kterém odsoudila Trumpovo prohlášení jako „neopodstatněné tvrzení“.

Ale dva švédští policejní důstojníci veřejně odhalili, že úřady tají migrační kriminální vlnu ve Švédsku, která je nyní zodpovědná za to, že je Švédsko jedním z největších násilnických center na světě.

V roce 2015 byla i německá média přistižena, jak utajují případy znásilnění páchané muslimskými přistěhovalci.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Fredrik Sandberg/TT)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Muslimský migrant, který znásilnil mladou dívku, dostal jen dva měsíce vězení

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*