Muslimské imigranty provokujeme a urážíme naší svobodou!

Muslimské imigranty provokujeme a urážíme naší svobodou!

Pokud někdo někoho dlouhodobě vědomě provokuje a uráží, nemůže se pak divit, že přijde zákonitý a oprávněný trest! Kolínský imám nám to nedávno znovu opakovaně vysvětlil. Toto jeho poselství je třeba správně pojmenovat a pochopit.

Je třeba především nejprve určit a následně pak i pochopit, čím vším takto muslimy neustále „provokujeme a hrubě urážíme“. Je toho velmi mnoho, a proto uvedu jen malý výčet těch nejznámějších a také nejkřiklavějších příkladů toho, jak se pro muslimy nepřijatelně „provokativně a urážlivě“ chováme a co bychom proto měli pro možnost jakéhokoli soužití s nimi okamžitě změnit. Protože muslimové na těch jejich požadavcích v žádném případě nesleví a nikdy z nich neustoupí.

Tak tedy:

Naše ženy se chovají (v rozporu s požadavky islámu) „jako děvky“. Na veřejnosti se pohybují samy bez doprovodu mužů, nezahalené a vyzývavě oblečené, používají parfémy, kosmetiku a líčidla a dokonce se cizích mužů často mohou přímo dotýkat (např. při podávání ruky). Kromě toho si naše ženy osobují mít ve všech oblastech úplně stejná práva jako muži, což jim podle muslimů vůbec nepřísluší. Naše ženy přitom naopak odmítají být podřízeny mužům a poslušně je poslouchat a být jim kdykoli po jejich vůli. Odmítají být provdány již od cca devíti let věku na základě výběru a vůle jejich otců a své životní partnery si vybírají samy. A tak by se dalo pokračovat.

Ilustrační obrázek Foto: AP
Ilustrační obrázek Foto: AP

Takže jediným možným řešením pro bezproblémovou „integraci muslimů“ do takové naší společnosti je, že všechny výše uvedené věci naše ženy neprodleně dobrovolně odvrhnou a své chování zásadním způsobem změní! Každá žena, která dnes volá po respektování muslimské kultury a po zavedení společné multukulturní společnosti, jejíž součástí mají být muslimové by tedy měla všechny tyto věci změnit a okamžitě začít praktikovat jiné chování. Je totiž vrcholnou lží a provokativním pokrytectvím, pokud například některé ženy vítají muslimské imigranty a zároveň jsou nalíčené, navoněné, oblečené bez zahalení vlasů a v upnutých šatech a činí tak na veřejnosti samostatně bez jakéhokoli doprovodu mužů.

Naši mužové se chovají (v rozporu s požadavky islámu) jako naprosto podřadní lidé. Neuznávají víru v jediného boha Alláha a nepřijímají jeho poselství zjevené ve svatém koránu prorokem Mohamedem (dej mu Alláh věčnou slávu). Přitom nejenže tolerují nepřijatené a ohavné věci zakázané samotným Alláhem, jako např. homosexualitu, ale dokonce se jeho posvátnému učení často přímo vysmívají. Kreslí a rozšiřují urážlivé karikarury světců (Charlie Hebdo), pijí alkohol, požívají vepřové maso a výrobky, odmítají se modlit a nechovají se podle jedného správného práva Šaria. A tak by opět dalo dlouze pokračovat.

Takže jediným možným řešením pro bezproblémovou „integraci muslimů“ do takové naší společnosti je, že i naši mužové zcela zásadním způsobem změní své dosavadní chování, zvyky a návyky tak, aby muslimy nadále neuráželi a neprovokovali. Je proto třeba okamžitě v celé Evropě zrušit chovy prasat a jakoukoli konzumaci vepřového masa, zavést ty nejtvrdší tresty za jakékoli karikování, zesměšňování či vůbec kritiku islámu, je třeba zavést absolutní prohibici (zákaz konzumace alkoholu na veřejnosti) a nejlépe přímo zrušit veškeré pivovary, lihovary a vinařství. Do právního systému je třeba zavést jediné trestní i občanské právo založené na právu Šaria. Islám a jeho odborná výuka musí být povinně zavedena do škol a ateismus a jiná náboženství musí být označeny jako nepřijatelné a jejich dosavadní místní svátky, oslavy a zvyky (např. vánoce či velikonoce) a jejich projevy a propagace musí z veřejnosti zcela zmizet.

Všechny tyto věci (a spousta dalších, které jsem nestihl zmínit) totiž muslimy hrubě urážejí a provokují a není proto možné vůbec předpokládat, že by mohla vzniknout jakákoli klidná společná multikulturní společnost, ve které by takové urážlivé chování bylo přítomno a mohlo být samotnými muslimy jakkoli tolerováno. Něco takového je prostě dlouhodobě absolutně nemyslitelné, protože islám není jen víra v jediného boha – Alláha, ale také přísný návod na světský život a jeho mocenská ideologie nepřipouštějící nic jiného!

Mám-li tyto skutečnosti shrnout, pak docházím k jedinému závěru, a to, že muslimské imigranty vlastně provokujeme a urážíme naší svobodou! Tedy tím, co jsme si v našem tisíciletém vývoji těžce vydobyli a za co naši předkové také umírali a o čemž oni sami dříve jen marně snili.

A kdo zde případně tvrdí, že právě tato naše dnešní svoboda nám přikazuje, abychom mezi sebe přijímali statisíce a miliony muslimských imigrantů s tím, že oni nám za to budou vděční a že se oni přizpůsobí a že se mezi nás „bezproblémově integrují“, tak je nejen pokrytec a lhář, ale přímo tím sám otevřeně ohrožuje tuto naši současnou svobodu a demokracii, kterou máme.

Imám z Kolína nad Rýnem to vzkázal nám všem zcela jasně. Dal nám vlastně na vybranou a jinými slovy řekl – „Buďto budete muslimy i nadále hrubě provokovat a urážet a pak za to ponesete následky, které si tím sami způsobíte, nebo se budete muset zásadním způsobem změnit!“

A proto pro nás i pro naše děti a pro naši budoucnost za sebe říkám – „Zůstaňme raději za každou cenu svobodní!“

 

 

Luděk Mazurek

Loading...

Podobné články

Komentář “Muslimské imigranty provokujeme a urážíme naší svobodou!

 • Pro ty komentující, co to ještě nepochopili: to vše je záměr jak z nás udělat poslušné otroky! VŠE JE NAPLÁNOVÁNO. Merkelka ví dobře co dělá holka jedna šikovná… kolik jí asi platí za likvidaci Evropy?

  …islámská imigrační invaze je uměle plánována se zlým zámyslem. Zkuste prosím všichni se trochu zamyslet nad souvislostmi: Proč mají ty šílené neziskovky (co vítají islamisty v Evropě) utajené sponzory? Proč papeženci kamarádí s muslimy?

  Ti sobotkovci co očerňují Zemana a protlačují NWO v Čechách jsou placení a řízení z EU…

  HLAVNÍ KLÍČOVÁ OTÁZKA zní: Proč to ti, co nám vládnou, prosazují? Proč nás chtějí islamizovat?!

  … dlouhodobý záměr je zlikvidovat naši kulturu A PŘEDEVŠÍM VYCHOVAT POSLUŠNÉ OVČANY. Nejdříve se o to pokusil Řím vytvořením zfalšovaného křesťanství, tedy katolicismu, prostřednictvím Konstantina… Evropané začali poslední dobou Vatikánu utíkat z lopaty, pardon ohrady… rozhodli se mocipáni tedy nasadit silnější otrokářský nástroj: ISLÁM.

  A islám umí vyrábět ovce velmi dobře!! Ve skutečnosti je tím, kdo islámskou invazi do Evropy řídí, Vatikán… on totiž dokonce kdysi islám stvořil za účelem ovládnutí Arabů, dobytí Jeruzaléma a likvidace původních, nekatolických, PRAVÝCH KŘESŤANŮ v severní Africe… proto dnes papeženci a mohamedáni tak kamarádí… a proč vlastně chce církev tak MOC zlikvidovat původní Kristovo učení?

  TO JE OČ TU BĚŽÍ! BÝT ČI NEBÝT!!

  http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

  http://www.ragauian.cz/jaky-je-spravedlivy-trest-za-likvidaci-naroda-a-statu-kolik-let-za-vlastizradu-dostane-sobotka-nase-vlada-planuje-take-likvidaci-svobody-internetu-nechame-si-to-libit/

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*