Muslimové věří, že bude Evropa do 15 let islámská!

Muslimové věří, že bude Evropa do 15 let islámská!

Před touto pro mě neakceptovatelnou vizí vyznavačů Alláha a středověkého proroka Mohameda varuje bývalý muslim z Maroka Kacem El Ghazzali.

Tento bývalý muslim žijící v současné době v Curychu podle serveru Středoevropan.cz o Evropanech říká, že jsou citlivý na to, aby je někdo nazval rasisty, nebo islamofoby. Ale pokud jim záleží na své budoucnosti, nesmí se bát debatovat o tom, co je trápí.

Přiznává také, že jako arabský mluvčí zná diskusní skupiny a fóra na internetu, kde evropští muslimové řeší své záležitosti. Většina z nich prý doufá, že do 15 let bude z Evropy islámské impérium a Německo bude Německá islámská republika. Prorok to prý kdysi předpověděl. Přímo k tomu Kacem El Ghazzali říká: „Pokud přijmete nevědomost a terorismus ve vaší společnosti a v komunitách, které k vám nepatří, a myslíte si, že jste v bezpečí, tak se mýlíte. Nejste. Pokud nebudete bránit vaší svobodu před těmi, kdo vám ji chtějí vzít, jednoho dne o ni přijdete.

Nezbývá mi než s panem Ghazzalim souhlasit. Jsem také přesvědčen, že tomu, že by měla být do 15 let Evropa islámská vyznavači Alláha a středověkého proroka Mohameda opravdu věří, jelikož je jim všechno co prorok hlásal, dělal a předpověděl od jejich útlého věku vštěpováno tvrdě do hlavy.

Evropa je jedinou světovou oblastí, kde klesá populace a proto není také žádným tajemstvím to, že na udržení kultury a populace je potřeba, aby každá žena porodila v průměru 2,1 dítěte, což u Evropanek v současné době není. Pokud tedy nebudou evropské státy investovat do porodnosti a nebudou mladé páry a rodiny motivovat k zakládání rodin a plození dětí, islám nás opravdu za nějaký čas spolkne jako malinu. V současné době totiž islámské ženy rodí pomalu jednou tolik dětí, než Evropanky a jejich populace je v poměru nejmladší, takže se jim odkaz středověkého proroka daří naneštěstí pro nás naplňovat, což musí co nejdříve skončit!
Podobné články

Komentář “Muslimové věří, že bude Evropa do 15 let islámská!

  • Pro každou vládu kdekoliv na planetě je první ochrana národa třeba i se zbrani v ruce!Vlády které nás 28 let okrádají a dělají z nás další kolonii nacistů si zaslouží svrhnout a tvrdě potrestat za genocidu národa.HAVEL již svůj trest dostal,nyní jsou na řadě ODS,TOP 09,KDU ČSL,ČSSD,STAROSTOVÉ,ZELENÍ a všichni kteří se podíleli na zničení našeho vyspělého hospodářství,školství,zdravotnictví a bezpečnosti celého národa!Opět bude na pořadu ÚNOR roku 1948 a stejné kurvy které se vyklubaly po válce nám ničí život a mladým lidem ničí budoucnost,neboť většina občanů bude buď pracovat na nacisty nebo islamisty.Jedině když se národ postaví proti těmto zrůdám,můžeme se stát nezávislým a svobodným národem!Přemýšlejte,ale rychle,čas hraje pro zrádce vlasti!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*