Muslimové věří, že bude Evropa do 15 let islámská!

Muslimové věří, že bude Evropa do 15 let islámská!

Před touto pro mě neakceptovatelnou vizí vyznavačů Alláha a středověkého proroka Mohameda varuje bývalý muslim z Maroka Kacem El Ghazzali.

Tento bývalý muslim žijící v současné době v Curychu podle serveru Středoevropan.cz o Evropanech říká, že jsou citlivý na to, aby je někdo nazval rasisty, nebo islamofoby. Ale pokud jim záleží na své budoucnosti, nesmí se bát debatovat o tom, co je trápí.

Přiznává také, že jako arabský mluvčí zná diskusní skupiny a fóra na internetu, kde evropští muslimové řeší své záležitosti. Většina z nich prý doufá, že do 15 let bude z Evropy islámské impérium a Německo bude Německá islámská republika. Prorok to prý kdysi předpověděl. Přímo k tomu Kacem El Ghazzali říká: „Pokud přijmete nevědomost a terorismus ve vaší společnosti a v komunitách, které k vám nepatří, a myslíte si, že jste v bezpečí, tak se mýlíte. Nejste. Pokud nebudete bránit vaší svobodu před těmi, kdo vám ji chtějí vzít, jednoho dne o ni přijdete.

Nezbývá mi než s panem Ghazzalim souhlasit. Jsem také přesvědčen, že tomu, že by měla být do 15 let Evropa islámská vyznavači Alláha a středověkého proroka Mohameda opravdu věří, jelikož je jim všechno co prorok hlásal, dělal a předpověděl od jejich útlého věku vštěpováno tvrdě do hlavy.

Evropa je jedinou světovou oblastí, kde klesá populace a proto není také žádným tajemstvím to, že na udržení kultury a populace je potřeba, aby každá žena porodila v průměru 2,1 dítěte, což u Evropanek v současné době není. Pokud tedy nebudou evropské státy investovat do porodnosti a nebudou mladé páry a rodiny motivovat k zakládání rodin a plození dětí, islám nás opravdu za nějaký čas spolkne jako malinu. V současné době totiž islámské ženy rodí pomalu jednou tolik dětí, než Evropanky a jejich populace je v poměru nejmladší, takže se jim odkaz středověkého proroka daří naneštěstí pro nás naplňovat, což musí co nejdříve skončit!
Loading...

Podobné články

Komentář “Muslimové věří, že bude Evropa do 15 let islámská!

  • Pro každou vládu kdekoliv na planetě je první ochrana národa třeba i se zbrani v ruce!Vlády které nás 28 let okrádají a dělají z nás další kolonii nacistů si zaslouží svrhnout a tvrdě potrestat za genocidu národa.HAVEL již svůj trest dostal,nyní jsou na řadě ODS,TOP 09,KDU ČSL,ČSSD,STAROSTOVÉ,ZELENÍ a všichni kteří se podíleli na zničení našeho vyspělého hospodářství,školství,zdravotnictví a bezpečnosti celého národa!Opět bude na pořadu ÚNOR roku 1948 a stejné kurvy které se vyklubaly po válce nám ničí život a mladým lidem ničí budoucnost,neboť většina občanů bude buď pracovat na nacisty nebo islamisty.Jedině když se národ postaví proti těmto zrůdám,můžeme se stát nezávislým a svobodným národem!Přemýšlejte,ale rychle,čas hraje pro zrádce vlasti!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*