Muslimové útočí na prodejnu M&S, protože údajně prodává toaletní papír s nápisem „Alláh“

Muslimové útočí na prodejnu M&S, protože údajně prodává toaletní papír s nápisem „Alláh“

Muslimové vyzývají k bojkotu britské prodejny Marks a Sparks poté, co údajně objevili, že prodává toaletní papír, které má na sobě vytištěno jméno „Alláh“.

Ve videu zveřejněném na sociálních sítích muž tvrdí, že třívrstvý toaletní papír Aloe Vera má na sobě potisk se symbolem Alláha.Na videu se objevuje neznámý muslimský muž, který vyzývá „bratry a sestry“, aby si tento produkt nekupovali, protože „každý toaletní papír má na sobě jméno Alláha.

Ve videu říká: „Nedávno jsem koupil toaletní papír od Marks & Spencer a když jsem jeden z nich rozbalil, měl na sobě jméno Alláha, jak vidíte. Takže, prosím bratři a sestry, ochraňte se před nákupem tohoto toaletního papíru, nebo se pokuste bojkotovat Marks & Spencers, protože každý toaletní papír má na sobě jméno Alláha“.

Společnost Marks and Spencer ve svém prohlášení na Twitteru jeho tvrzení odmítla a uvedla, že tento symbol znamená „list Aloe Vera“.

Petice vyzývající společnost Marks and Sparks aby změnila „ofenzivní“ symbol již nasbírala více než 1 000 podpisů.

Musa Ahmed, který podal petici na stánkách Change.org, uvedl, že jejich toaletní papír „záměrně uráží naše náboženství“.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Muslimové útočí na prodejnu M&S, protože údajně prodává toaletní papír s nápisem „Alláh“

  • Ještě si někdo myslí, že je v pořádku, aby do Evropy přicházeli pologramotní Muslimové? Snad už ne. Muslim vidí Alláha všude, stejně jako vidí nepřítele v každém nevěřícím. Buď se jich Evropa zbaví a pošle je domů, nebo bude v Evropě krvavá občanská válka.
    Vítači, vezměte si je na pár týdnů k sobě domů, to vás přesvědčí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*