Muslimové skupují křesťanské kostely napříč USA

Muslimové skupují křesťanské kostely napříč USA

Při současném tempu, Amerika by mohla být do 22. století islámskou zemí.

Muslimové exponenciálně skupují křesťanské kostely a převádí je na mešity, což naznačuje, že by islám mohl být dominantním náboženstvím v USA do 22. století.

Bývalý katolický kostel svatého Jana v St. Paul v Minnesotě, který fungoval od roku 1886 do roku 2013, je nyní znám jako Darul-Uloom Islámské centrum a čelí každý týden obrovské návštěvnosti.

ArtisticAbode / Wiki
ArtisticAbode / Wiki

Stejně tak, nejsvětější katolický kostel Holy Trinity v Syrakusách, NY, byl přeměněn na Masjid Isa Ibn Maryam.

„I když byly odřezány kříže z kostelních věží na vnější straně, a 10.000 křížů bylo uvnitř budovy přemalováno, noví majitelé se pokusili ponechat, co se dalo, a zachránit co mohli,“ uvedla Marnie Elsenstadt z Syracuse.com. „Dřevo z lavicí bylo využito k opravě podlahy, což je místo, kde muslimové usedají k modlitbám.“

V Louisville, Kentucky, byly přeměné na mešity dva baptistické kostely.

Poptávka po mešitách roste především kvůli rostoucímu počtu uprchlíků ze Sýrie, Somálska a dalších zemí, kde je islám dominantním náboženstvím.

„Jsme na pokraji masivního převodu královského majetku,“ uvedl pastor Todd Robertson z baptistického kostela. „Hovořím o majetku církví- budov a tak podobně-, které byly v rozkvětu v 50. a 60. letech.

Účast ve výše uvedeném kostele svatého Jana například klesla z 1400 na pouhých 400 v průběhu posledních několika let.

Celkově se dá říci, že počet Američanů, kteří se identifikovali jako křesťané, klesl o osm procent od roku 2007, podle Pew Research Center.

A je zajímavé, že prezident Obama podepsal 21. listopadu 2014 výkonné nařízení, které nařizuje všem federálním agenturám, vytvořit „Vítací společenství k plné integraci přistěhovalců a uprchlíků (Welcoming Communities and Fully Integrated Immigrants and Refugees).“

Toto výkonné nařízení se týká 160 amerických „hostitelských měst“, obsahujících federální „uprchlická centra.“

 

Infowars/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Muslimové skupují křesťanské kostely napříč USA

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*