Muslimové brutálně zmlátili televizního kuchaře, protože údajně „vypadal jako Trump“

Muslimové brutálně zmlátili televizního kuchaře, protože údajně „vypadal jako Trump“

Anders Vendel, slavný kuchař, majitel restaurace a televizní hvězda z města Malmö, Švédsko, byl surově zbit třemi muslimskými muži, protože si mysleli, že vypadá jako Donald Trump, informoval švédský deník Sydsvenskan.

V příspěvku na Facebooku, který byl později odstraněn, pan Vendel- který je známá protirasistická figura a hvězda televizního pořadu „The Struggle of the Chefs”- popsal tento brutální útok, ke kterému došlo v sobotu brzy ráno v noční restauraci rychlého občerstvení ve městě Malmö.

„Jsem na oddělení pohotovosti již několik hodin a čekám na rentgen. Byl jsem napaden třema muslimskými muži ve věku mezi 25-35 let. Mysleli si, že jsem podobný na Donalda Trumpa.“

„Dva z mužů mi zezadu uchopili ruce a třetí mne začal bít po celém obličeji. Snažil jsem se bránit nohama. Poté, co jsem dostal asi 20 ran pěstí do obličeje, spadl jsem dolů na zem. Všichni tři mne pak začali kopat do obličeje a do hlavy. Mám zlomený nos, pohmožděniny, napuchlé oko, ústa, rty a zlomenou čelist. Dokonce mám i zlomený palec pravé ruky,“ pokračoval kuchař.

Anna Göransson, tisková mluvčí policejního centra ve městě Malmö potvrdila deníku Sydsvenskan, že došlo k útoku.

„Žalobce byl na návštěvě restaurace rychlého občerstvení, kde přišel neznámý muž a začal jej obtěžovat. To mělo za následek rvačku a žalobce skončil se zraněním obličeje. Poté byl převezen do nemocnice,“ uvedla mluvčí policie.

Anders Vendel patří mezi nejznámější lidi v gastronomickém průmyslu v Malmö. JE také znám díky jeho exkluzivní restauraci „STURE“. Vendel tuto restauraci loni prodal a nyní pracuje v restauraci „The More Bistro”.

 

(http://www.sydsvenskan/svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*