„Musíte je označovat pravým jménem“: Merkelová veřejně přiznala, že v Německu existují „no-go zóny“

„Musíte je označovat pravým jménem“: Merkelová veřejně přiznala, že v Německu existují „no-go zóny“

„V Německu existují no-go zóny,“ přiznala Angela Merkelová v rozhovoru a dodala, že příchod „tolika uprchlíků“do země „vyvolal mnoho otázek“.                

V rozhovoru pro RTL, Merkelová uznala, že v Německu existují oblasti, kde se lidé nemohou cítit v bezpečí. Ujasnila také, že je načase, aby úřady začaly něco dělat, aby zajistily veřejnou bezpečnost.

„Vždy mi připadá, že (zajištění) domácí bezpečnosti je povinností státu, stát má monopol moci, stát musí zajistit, aby lidé měli právo se kdykoli setkávat a pohybovat se ve veřejném prostoru,“ uvedla Merkelová.

Merkelová se pak zaměřila na „no-go zóny“, které získaly proslulost po celé Evropě během migrační krize, která dosáhla svého vrcholu v roce 2015. Merkelová bez obav odmítla tvrzení, že „no-go zóny“ v Německu neexistují a raději přiznala, že „existují taková místa a musíte je nazývat pravým jménem a musíte s tím něco udělat.“Merkelová, která je jen pár kroků od svého čtvrtého funkčního období jako německá kancléřka, uvedla, že její vláda v minulosti měla „těžké časy“. Poté se zmínila o tvrdé kritice její politiky „otevřených dveří“ a na její neochotu stanovit horní hranici pro nově příchozí přistěhovalce: „Samozřejmě, příchod tolika uprchlíků vyvolal mnoho otázek.“

Někteří kritici však uvedli, že během své řeči Merkelová nepovolila příliš sebekritičnosti. Není známo, že by Merkelová tvrdila, že bude reagovat jinak, když vypukla migrační krize.

Zatímco se kancléřka zdržela dotýkat se tématu stoupající kriminality migrantů, její rozhovor přišel jen několik týdnů poté, co vládou financovaná studie ukázala drastický nárůst násilné trestné činnosti páchané migranty ve věku od 14 do 30 let. Masivní příliv žadatelů o azyl vedl k explozi násilných trestných činů, podle studie, kterou provedla skupina kriminologů a forenzních odborníků. Průzkum byl proveden na žádost německého ministerstva pro rodinné záležitosti, seniory, ženy a mládež.

 

(RT/ svobodnenoviny.eu Angela Merkelová Foto: AFP)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “„Musíte je označovat pravým jménem“: Merkelová veřejně přiznala, že v Německu existují „no-go zóny“

  • · Edit

    Dederonka a prava ruka Honneckera v FDJ zavadi v Teutistanu Merkelistan. Jen si ty smazky uzijte, taky jste je v Namibii dlouho vysavali! Alespon ted vidite, co jste za Ady delali v Evrope!!!!

  • Na té fotce vypadá Merkelová jako kalamity Jane od Mládka. Ale situace je vážná, neboť kalamity Merkel způsobila svým rozhodováním opravdu velkou kalamitu ve svém státu. Proč stále mele tu svou mantru o přijímání uprchlíků ? Vždyť i dítě z pomocné školy musí chápat, že když počet ,migrantů přesáhne určitou hranici, že je to v přímé úměře s jejich kriminálními činy a se zamořováním různými nemocemi a zároveň se s velkou mírou zvyšuje strach vlastního obyvatelstva. Proč v první řadě vůdkyně nechrání své obyvatelstvo a okamžitě nevyhlásí stop stav k přijímání islamistů a zakáže sdružování islámských rodin. Dokavaď budou dveře otevřené oni se do země pohrnou. A jestli si myslí Merkel, že ty, kteří dělají největší paseku nám sem pošle tak to asi spadla z višně. Vždyť ve své zemi má Merkel velký nepořádek a chaos, neboť asi 300 uprchlíků někam zmizelo. někteří uprchlíci, kteří jsou dospělí lžou a říkají, že jsou děti, někteří jsou nahlášeni kvůli dávkám vícekrát. Skoro téměř nikdo z nich nechce pracovat a jen mají požadavky co by se jim mělo dávat. A nejsou neskromní chtějí byty, auta atd. To že se Merklová někomu upsala je pro ní víc než vlastní národ. Myslím, že dnes už je Merklová odstrašujícím příkladem vládce, který je hrobařem vlastního národa,

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*