Musíme zastavit šílenství Merkelové a Erdogana dříve než zničí celou Evropu!

Musíme zastavit šílenství Merkelové a Erdogana dříve než zničí celou Evropu!

Tahle dvojice se může stát pro Evropu větší katastrofou než morová rána! Nesmyslnost současné německé politiky a zášť, zákeřnost a velikášství Turecka může Evropu dovést k totální zkáze!

Snad nikdy v historii lidstva nebylo blíže k tomu, že nastane válečný konflikt s celosvětovými důsledky, než je tomu dnes. V minulosti, kdykoli nastala podobná situace, byla poslední štací dohoda velmocí v OSN! Dříve neexistovalo, aby nějaký stát NATO, nebo Varšavské smlouvy podnikal nějaké samostatné akce bez ohledu na následky a bezpečnost pro ostatní členy aliance, jako je tomu dnes.

ukrajina bezpecnostni slozky

Nikdy v blízké, ani v dávné historii se žádná říše, nebo aliance také sama úplně nevzdala ostrahy svých hranic a nepouštěla dovnitř miliony cizinců a barbarů, aby mohla být pak snadno rozvrácena zevnitř! Jakou logiku má podporovat v Africe a v Asii násilné převraty a pak brečet před lidmi, že tam přece nemůžeme ty chudáky jenom tak nechat, když je tam ta hrozná válka! Ty války tam ale vyvolala politika Bruselu a Washingtonu, stejná, která vyvolala také občanskou válku a ekonomické zhroucení na Ukrajině!

merkelova angela

Příčina toho všeho je jediná, totiž že ti, kteří vládnou půlce světa, ho chtějí ovládnout celý a ukořistit pro sebe lidské, nerostné a ekonomické bohatství zemí jako jsou Čína, nebo Ruská federace a všech těch, kteří s nimi obchodují! Merkelová je jako ošklivá zlá loutka ovládaná silou a duchem jiných jako Chuckie ze slavného hororového filmu a díky ní a těm co stojí v pozadí, se z Evropy, pokud brzy lidé něco neudělají, stane válečná zóna dvou nesourodých, vzájemně neadaptabilních kultur!

Turecký prezident Erdogan je zase výsledkem politiky USA a NATO! Turecko je zemí, kde jsou menšiny utlačovány a vražděny vládou, zemí, která ukradla zemi Arménům, Kurdům a Syřanům a přesto proti ní OSN nezavede žádné sankce a dokonce je členem rádoby obranné (ve skutečnosti již dávno útočné a zločinecké) vojenské aliance NATO! Z těchto důvodů se Erdogan a Turci cítí mocnými a beztrestnými a jejich drzost a arogance každým dnem stoupá!

erdogan

Turci klidně vyhrožují, že napadnou suverénní Sýrii, sestřelují ruská letadla a pak se zaštiťují NATO, když jim hrozí trest a odveta, vydírají Evropskou unii, tahají z nás peníze a hrozí zaplavením Evropy uprchlíky s posměšnými slovy, že s tím nic neuděláme, protože střílet do nich přece nemůžeme! Nevím přesně, jak je to s administrativou EU, ale pokud vím, když někdo překročí hranice, bourá ploty a neuposlechne výzvy, tak se střílet může, protože obrana vlasti vždy byla svatým právem lidí, kteří v ní po svém žijí! Pokud tomu tak dnes není, je to jen dalším důvodem proč vystoupit co nejdříve z EU, abychom mohli bránit v případě potřeby aspoň naše vlastní hranice, když schengenské nikdo nebrání!

vahy yes no

Za poměrně krátký čas budou ve většině zemí EU volby, nebo referenda o setrvání v EU. Proto Vás lidi prosím, pokud chcete, aby Evropa zůstala takovou, jakou jí znáte a máte ji tak rádi, volte pouze strany, které budou mít ve svém programu buď rovnou vystoupení z EU (nejlépe i z NATO), nebo aspoň vyhlášení pro vládu ZÁVAZNÉHO LIDOVÉHO REFERENDA o vystoupení, či setrvání v Evropské unii. Další čtyři roky jinak už Evropa nepřežije a jak se bude jmenovat a co s ní bude, pokud nyní jako vlastenci selžeme opravdu nevím a arabsky psát bohužel neumím…

 

 

Ladislav Kašuka

Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Musíme zastavit šílenství Merkelové a Erdogana dříve než zničí celou Evropu!

  • Nemci a Turci byli za 1. svetove valky spojenci proti zapadnim spojencum, proti GB, ktera tam utrpela tezke ztraty, napr. u Gallipoli. Ve 2. svet. valce Turci meli pratelskou smlouvu s Nemci a dodavali Reichu suroviny. Proti Nemecku se obratili az v r. 1944 poskytnutim pomoci spojencum.
    Historicky je tedy spoluprace Nemecka s Tureckem tradice, ktera ovsem vzdy slouzila ne lidem, obcanum, ale mocenskym zajmum. V te tradici pokracuje i svym pozvanim Merkelova, nyni pod heslem humanitarni pomoci nechava nekontrolovane proudit hordy migrantu do Nemecka, ktere chce prerozdelovat i do jinych EU zemi, i do Ceske republiky.
    Nemecko v minulem stoleti uz 2x malem znicilo Evropu. Toto zniceni se ji dari az ted pod vedenim dcery pastora a svazacky z DDR A. Merkelove. Odkud se bere ta jeji stupidita a tvrdohlavost? Who knows? Islam se nyni dostava do Evropy na jeji pozvani a diky tucnym socialnim davkam. Misto dobyti Evropy, ktere se nepodarilo tureckym vrazdicim hordam ve stredoveku 1529, 1683 porazkami pri oblehani Vidne, se ted kona mirumilovna invaze muslimu do Evropy, podporovana Merkelovou a EU. EU se nesmi nechat prostrednictvim Merkelove Tureckem vydirat. Musi uzavrit hranice Sengenu a podporovat uprchliky v taborech v islamskych zemich, kde budou v teple a bezpecni a mohou holdovat Islamu, aniz by nekoho ohrozovali svou ideologii. Do Evropy Islam nepatri, protoze je to nepratelska ideologie, nejenom nabozenstvi a nasilna vuci vsem nemuslimum. Doufam, ze tohle Evropane pochopi drive, nez bude pozde.

  • ERDOGANA, MERKLOVOU, TUSKA a JUNKERA, všechny izolovat v blázinci. U nás pak SOBOTKU,ZAORÁLKA, DIENSTBIERA a ŠABATOVOU, jinak tu máme v Evropě i v čechách občanskou válku!!!!

  • Bohužel, realita dneška. Vypadá to chaoticky a šíleně, jako dílo naprosto vyšinutých bláznů, ale ve skutečnosti je to cynický chladný kalkul strůjců zvrhlého plánu známého pod názvem NWO. Zvykli jsme si být nejednotní, apatičtí, konzumní. Ti, kteří dnes burcují a hlásají pravdu, jsou, za fašisty, xenofoby lháře. Přesně jak v písni o demokracii předpověděl jeden z největších Čechů novodobé historie Karel Kryl. Jde teď o to, kdy si holou realitu uvědomí národ jako celek a začne s tím něco účinného dělat. Ten okamžik přijde, to je jisté, jde jen o to, zda to bude ještě včas na to, aby se s tím dalo ještě něco udělat. Některé státy už ten kritický bod nadobro prošvihly.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*