Musíme rychle přijmout euro, aneb jak podřezat volební větev vlastní straně

Musíme rychle přijmout euro, aneb jak podřezat volební větev vlastní straně

Ani ne dva týdny před volbami pan Sobotka prohlásil, že chce do „tvrdého jádra“ EU a přijetí eura, zatímco většina voličů ČSSD má naprosto opačný názor.

A lidé z jeho křídla ve straně pak pláčou, že nám voliči utíkají k Babišovi, Okamurovi nebo KSČM. Ale čemu se diví, když sami v ČSSD válcují názory a postoje naprosto cizí tradičním voličům nejstarší české politické strany?

Když odstavují příznivce Zemana a konzervativní levice od stranických funkcí, škrtají z volebních kandidátek, či jiným způsobem vyštvávají politiky, kteří tradičním voličům ČSSD rozumí, třeba do SPO (bývalí Zemanovci), eventuálně do politického ústraní? Jen pár příkladů: Jandák, Koskuba, Tejc, Benešová, Huml, Nytrová, Zimola, Rykala…, a to je jen zlomek! Jediné, čeho tímto „liberální křídlo“ dosáhlo, je drastický pokles volebních preferencí ČSSD podle hesla – chceme stranu malou, ale naši.

Sobotka: Musíme rychle přijmout euro

Bohužel v tom není sám a zdaleka to není první výrok tohoto typu. A výsledek?

„Průzkum SANEPu ukazuje, že dlouhodobé monitorované trendy v názorech voličů ukazují, že velké zklamání může nastat u ČSSD, kde klesá počet rozhodnutých voličů a řada dřívějších voličů sociální demokracie nejvíce zvažuje volbu SPD.“

To je síla: Okamura se s SPD nacpal na třetí místo. Už to má prý jisté
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • To mu poradil Bakala nebo nějaký nový vychytralec, který chce z české republiky co nejvíce vytěžit. Doufám, že nebudeme dělat kolonii Německu a že Sobotka nedostane žádnou politickou funkci od vůdkyně Merkel ač se o to snaží. Co by ten člověk dělal když je to dítě politiky a v životě nedělal jen kecal. Ono se něco najde solidarita mezi kapry je pevná.

  • · Edit

    Co se tím změní když Sobotka půjde do kriminálu? On je tak slabý politik, že asi vůbec nic.

  • Sobotka je rizeny na dalku. Ti co ho ridi jsou nasi nepratele! Cela CSSD zustala zlodejskou a prolhanou partaji, ktera spoleha na blbost svych volicu. Asi pravem, pokud dostane vic jak 5% hlasu.
    Stvanice na Babise vrcholi, ted i na Slovensku. Tajne sluzby orchestruji a presne na cas pred volbami publikuji veci na Babise. Ty se budou overovat az po volbach, nebude tedy mozne ty skody pro neho a ANO potom napravit.
    Kauza OKD stale spi, skoda je tam 1000 x vetsi a nic se nedeje. Memorandum CSSD k Lithiu se uz dava do spojeni s Bakalou, ktery na OKD nejvice profitoval diky Sobotkovi a jeho vlade, ktera ‚zapomnela‘ na aktiva OKD a Bakala je ziskal zadarmo. Po nestydatych zlodejich a korupcnicich za spoluvlady s ODS je CSSD druhou stranou korupcniku a zlodeju, ktera zustala ve vlade a pokracuje ve zlodejnach dal. Jak se chova v Kauze Lithium je ukazka jeji arogance a nestydatosti vuci nasi zemi a jejim obcanum. Ted Sobotka rekl, ze musime co nejdrive prijmout Euro. Je to dalsi podraz na obcanech, kteri vetsinou Euro nechteji. Chce ho jenom prumysl a banky. O prijeti Eura se musi konat Referendum, nesmi rozhodovat zradci jako je Sobotka za lidi, protoze ti budou mit zvysene ceny a musi z dani zaplatit miliardy do ruznych fondu na zachranu zadluzenych zemi EU, ktere maji Euro jako Recka, Portugalska, Francie, atd.. Je nam vnucovan vstup do Eurozony, kde vetsina zemi je ohromne zadluzena i Nemecko a tedy stabilita Eura je otazkou. Mena je neustale redena do inflace nakupem dluhopisu bankrotarskych zemi, ktere provadi ECB/Draghi. Ty desitky miliard, ktere bychom museli zaplatit do fondu EU se nam uz pak nikdy nevrati!!!!

  • Sobotka a ten jeho vyšinutý našeptávač Šmudla patří před soud z lidu !!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*