Multikulturní Wales má svou první kliniku mrzačení ženských pohlavních orgánů (FGM)

Multikulturní Wales má svou první kliniku mrzačení ženských pohlavních orgánů (FGM)

Wales otevírá svou první kliniku mrzačení ženských pohlavních orgánů (FGM), aby poskytoval lékařskou a psychologickou pomoc obětem této praxe dovážené z Afriky a Asie.

Wales je druhá nejmenší domovská země, která tvoří Spojené království, s počtem obyvatel jen asi tři milióny a poměrně nízkou mírou přistěhovalectví ve srovnání s okolní Anglií – která již má pět klinik FGM.

Nicméně, údaje získané kanálem BBC ukazují, že personál ve Walesu zaznamenal průměrně v roce 2016 nový případ FGM jednou za tři dny, přičemž charitativní organizace Welsh Women’s Aid odhaduje, že v zemi žije nejméně 2 000 obětí.   Vznik FGM v Británii byl jedním z nešťastných nevýhod přijetí státem podporovaného multikulturalismu po rasových nepokojích v osmdesátých letech.

Tato praxe je nejčastěji spojována s islámskou migrací, která je povinná v šafiíské škole islámské jurisprudence, která má vliv v Africe a je také silně prosazovaná Radou Ulema v Indonésii, která je největší muslimskou populací.

Není však jedinečná nebo všeobecně přijata přívrženci tohoto náboženství.

Národní společnost pro ochranu před krutostí na dětech (NSPCC) odhaduje, že v celém Spojeném království existuje až 137 000 obětí mrzačení ženských pohlavních orgánů.

Orgánům se však v důsledku této praxe nepodařilo zahájit jediné úspěšné stíhání, i když byla tato praxe postavena mimo zákon před více než třiceti lety, přičemž policie provedla řadu pochybných prohlášení, pokud jde o trestný čin, který je „nuanován“, protože ze zatčení pravděpodobně nebude mít dítě žádný prospěch – což vyvolává značné reakce veřejnosti, ale žádné pozorovatelné změny.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Reuters)
Reklama

Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Multikulturní Wales má svou první kliniku mrzačení ženských pohlavních orgánů (FGM)

  • Marie ti zastánci lidských práv jsou zlatokopové v politických neziskovkách, které jsou štědře podporováni těmi dobrodinci ze zahraničí, kteří chtějí zaplevelit Evropu za každou cenu islámem a černochy. Jakoby ti strůjci měli přímo ďábelský plán až dojde ke střetům obyvatelstva v Evropě pak přijde nějaký předem určený mesiáš pod hlavičkou NWO zaštítěný světovými bankéři a bude vymalováno. Dojde k určité depopulizaci obyvatelstva a zbytek bude ze strachu poslušný a pracovitý.

  • Co na to tlustá Faltová nebo Rozoumek? Kde jsou tihle zastánci lidských práv?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*