Multikulturní diktatura, fašismus, totalita a ztráta svobody. To se děje v Evropě

Multikulturní diktatura, fašismus, totalita a ztráta svobody. To se děje v Evropě

Nic nového pod sluncem viďte?? Můžou za to jistě migranti, jak mnozí řeknou. Ovšem každá mince má rub a líc a proto se zkusme na věc podívat jaksi zevnitř-z vlastních řad. Možná budete výsledkem překvapeni!

Napadení Evropy islámskými přivandrovalci je skutečně značným nebezpečím a i když ne třeba bezprostředně, tak se dotýká každého z nás. O faktu, že migrační vlna je cílenou a dobře promyšlenou akcí mainstreamu už víme dávno, ale je stále velmi mnoho lidí, kteří to nepochopili. Migranti se stali politickým nástrojem. Ano, jsou nástrojem, který slouží k potlačování občanských práv a svobod původního Evropského obyvatelstva. Všimněte si prosím, jak veškeré Evropské státy, krom světlých vyjímek utahují skrze legislativu šrouby lidské svobodě a jakýmkoliv náznakům demokracie.Proti migrantům není povoleno se vymezovat, natož informovat o jejich zvěrstvech a doslova perverzitě. Nesmí se informovat o jejich trestné činnosti a to jak srze policejní složky, tak skrze média. Nikdo se nesmí nesouhlasně vyslovovat k Islámu nebo Koránu. Porušujete li tyto principy, tak budete trestáni, či omezováni na svobodě. Omezována je zásadním způsobem svoboda slova, ale také dostupnost práva,které v určitých aspektech přestává fungovat. Postupně jsou likvidovány Evropské kulturní tradice a zvyky. Je rozkládána postupnými kroky společnost morálně, tak i sociálně, ale i ekonomicky. Proč to?? Vše je činěno ve prospěch nové-multikulturalistické ideologie, která má vyvolat celospolečenské střety ve smyslu redukce lidské populace a vytvoření nové nahnědlé rasy, která bude vycházet z doslova barbarského přístupu k člověku a intelektuálně bude velmi jednoduchá-tudíž lépe ovladatelná. Inteligentní, morální a myslící lidé tak dobře ovladatelní nejsou – ti musejí být vyhubeni.

Nejde tedy o nic menšího, než o závádění globální diktatury a fašismu, které jsou směřovány proti bílé rase. Bílá rasa je šikanována a umenšována. Její práva jsou přehlížena jakožto i kultura. Kdo toto vytváří?? Migranti?? Ne!! Ti kdož vytvářejí prostor k utlačování bílé rasy a k fašismu jsou samy vlády Evropských národů pod taktovkou Bruselské administrativy, která zas plní dikci NWO řízeného z USA. Je totiž zřejmé, že kdyby národním vládám a Bruselu záleželo na Evropských národech tak jsou již dávno hranice chráněny a lodě s uprchlíky potápěny. Kolik desítek miliard EUR už Evropu stála migrační krize a výsledky jsou nulové. Konstruktivní řešení s jasnými dopady žádné.Přitom Evropa měla dost času na to, aby své vnější hranice zabezpečila. Není však zájem a to především ze strany Bruselu. Turecku jsou posílány miliardy na uprchlíky, kde de facto my Evropané financujeme migrační vlnu proti sobě. Turci migranty stejně pustí a navíc je tu i hrozba u hranic Súdánu, kde na uvedení do pohybu čeká okolo čtyřech milionů migrantů. Ony promrhané miliardy Eur měly být prvořadě použity k ochraně hranic a ne je dávat fašistovi Erdoganovi, který nechává masakrovat Kurdy.

Občané-nebuďte naivní. Nevěřte mainstreamu nic-je to jen propaganda, která má ještě více oslabit národy. Neposílejte peníze nadacím a neziskovkám na uprchlíky-předplácíte si tím vlastní smrt. Žeňte všechny sluníčkáře od svých domů klackem a naložte jim po hrbu. Kupujte raději zbraně, protože až budeme nuceni jako národ povstat, ať nemáme holé ruce jako v roce 1989. Až to přijde tak abychom mohli na jednoho mrtvého Čecha odečíst alespoň deset kolonizátorů. Na policii a armádu se zatím spoléhat nemůžeme. Tito budou chránit své chlebodárce, ale na svůj lid, na svůj národ kašlou. Chrání tu islámskou svoloč a zajišťují jim větší práva než máme my sami. Stejně nám jako národu nezbude nakonec nic jiného, než se bránit sami. Nebo si snad myslíte, že Stropnický sedne na koně a pojede  v čele svých vojsk bránit Českou zem???

Multikulturalismus je novodobý fašismus postavený proti původním bílým občanům Evropy.

Národe Český, národe Slovenský, Evropané-DO ZBRANĚ

 

(Ilustrační obrázek Foto: Reuters )
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Multikulturní diktatura, fašismus, totalita a ztráta svobody. To se děje v Evropě

  • Inteligentní, morální a myslící lidé tak dobře ovladatelní nejsou – ti musejí být vyhubeni – ano, čím větší množství hloupých, negramotných či mediální nebo sluníčkářskou (kavárenskou) masáží vygumovaných idiotů (není to nadávka, ale diagnóza), tím lépe se s nimi manipuluje. To je fakt.
    Aktivisté či neziskové vysoceziskové organizace jen lezou do řitního otvoru takových stropnickým, dienstbierovským, šabatovským bastardům, aby protlačili záměry EUkecalů a islamofilů cíleně na likvidaci Evropy. Komu se to hodí nejvíce? A proč? USA se potřebuje za každou cenu dostat ze všech možných stran na Rusko. Když mu to u nás nevyšlo s deštníky a úplatným Vondrou, musí to jít systematičtěji. I v Polsku to vře a není o tom nikde ani zmínka.
    Také je pravda, že když teď máme jako hlavní téma „běženci“, nemyslíme na inkluzi školství, Rómskou otázku, otázku důchodů, neřešíme plánované změny v zákonech…
    Pravda. Čím hloupější národ, tím se s ním lépe manipuluje.

  • Nerozumím tomu, proč sem zve Merkelová tak obrovského „Trojského koně“. Nejpravděpodobnější je, že jí vydírají a ona musí poslouchat zřejmě USA. Rozvrat Evropy by mohl USA zachránit před krachem. Dalším možným vysvětlením je, že Německo chce vybudovat silnou armádu a k tomu potřebuje odůvodnění. Pře invazí by to Německu svět nedovolil. Až se vymkne invaze z rukou, budeme Německu ještě vděční, že znovuvybudovalo armádu. Alespoň tak to má Merkelová naplánované. Pojďme pryč z EU a NATO, zavřeme hranice a obchodujme s Ruskem a Čínou. Zachráníme si životy a své domovy. Nevolme v žádných volbách Eurohujery a loutky EU nebo USA. Prodali nás. Naši politici jen dělají užitečné idioty v blížícím se globálním konfliktu. Nebuďme na straně těch, kteří o globální konflikt usilují.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*