Možná to spousta lidí nepochopí, ale já mám opravdu rád Američany!

Možná to spousta lidí nepochopí, ale já mám opravdu rád Američany!

Nesnáším a nechápu lidi, kteří vykřikují hesla typu, že Amerika by měla být zničena a světu bude lépe! V USA žije spousta úžasných a dobrých lidí, kteří nemají vůbec nic společného s agresivní zahraniční politikou své vlády!

Argumenty některých prosťáčků, že jsou všichni Američané špatní, protože si do čela země volí agresivní a arogantní „šmejdy“ jsou naprosto hloupé a scestné! Ať se každý takový moralista a „anděl pomsty“ chytne za nos a uvědomí si, koho všeho si do čela naší země volíme my sami a jak by se ti naši „šmejdi“ chovali, kdyby měli k dispozici takovou moc a sílu jako ti američtí!

Američanům bohužel již dlouho vládnou lidé, kteří mají podchycenou většinu mládeže a dospělých voličů a celý život je pomocí médií masírují ve smyslu jejich jedinečnosti a v přesvědčení, že zbytek světa se bez jejich pomoci prostě neobejde! Většina těch dobrých lidí si tedy opravdu myslí, že nebýt Ameriky, žije zbytek světa v nějaké diktatuře jakýchsi zlosynů a nepřátel demokracie a věří tomu, že tito „nepřátelé Ameriky“ netouží po ničem jiném, než zabít všechny občany USA!
socha svobody

Tito dobří Američané věří, že jejich vojáci ve Vietnamu, nebo Afghánistánu skutečně bojovali za svou zem a za světový mír! Američané jsou však také lidé, kteří dokážou spoustu úžasných a krásných věcí a jsou velice vlastenečtí a ochotní v boji za svou svobodu, v které si myslí, že žijí klidně i zemřít! Američané jsou v mnoha věcech opravdu hodně podobní Rusům, jenže to vůbec netuší a nevědí, že většina „nepřátel Ameriky“, včetně tzv. ruské hrozby, je jen umělým přeludem a nafouknutou mýdlovou bublinou, která má odvádět pozornost od vlastních problému a hlavně od prasáren, kterých se v jiných zemích, ale i v samotné Americe dopouští jejich vlastní vláda!

Miluji prostého amerického občana slavícího Den Nezávislosti, držícího radostné vánoční svátky a zdobícího tisíci a tisíci světélek svůj dům minimálně stejně moc, jako nenávidím jejich politiky vměšující se do záležitostí suverénních zemí celého světa a posílajících své vojáky zabíjet a umírat do ciziny ne ve prospěch USA, nýbrž ve prospěch lidí, kteří těm politickým papalášům platí volební kampaně a tahají celou dobu ze zákulisí za nitky moci.


Nikdo neumí udělat lepší zábavu, nikdo nemá takové skvělé a výpravné filmy a neumí jimi potěšit srdce lidí od toho nejjednoduššího až po toho nejnáročnějšího diváka než Američané. Nikdo však také neumí svou silou způsobit tolik opravdové škody a hrůzy, než jejich vojska zasahující ve jménu „americké demokracie“ všude, kde se jim zamane!

Amerika bývala na svém počátku opravdovým světlem v temnotách. Zatímco zbytek světa tonul ještě v hlubokém feudalismu, v Americe již měli prezidenty, parlamentní demokracii a kapitalismus, který byl v té době obrovským pokrokem a díky němuž se z této země stala opravdová velmoc. V současné době však tomuto jinak skvělému národu vládne pár vyvolených mocných rodin a korporací, kterým je osud normálních Američanů úplně ukradený, stejně tak, jako osud ostatních lidí ve zbytku světa!

Jedinou silou, která dokáže zachránit Ameriku a celý svět od úpadku a zkázy jsou zase jen a pouze samotní Američané! Doufám, že si tento hrdý a skvělý národ vzpomene na ideály, z kterých vznikl, udělá si doma pořádek a pochopí, že zbytek světa má právo si žít po svém, stejně tak jako oni sami!

 

Blog autora http://kasuka.blog.idnes.cz
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Možná to spousta lidí nepochopí, ale já mám opravdu rád Američany!

  • Jak si mohou Američané vzpomenout na ideály, ze kterých vytvořili svou společnost, když jim jejich ideály jejich vlastní mocní sami ničí. Jednu část zničení legendy mohl vidět v sobotu 13. 2, každký, kdo se chtěl dívat na film Tenkrát na západě. Podle TV programu se měl vysílat od 20:00 do 23:20 hodin na TV Nova Cinema, který je vysílán americkým majitelem. Já to vzdala a na idealizovanou a silnou legendu amerického filmu jsem rezignovala. V dnešní době většina lidí předpokládá, že jediné ideály Ameriky jsou prachy za jakoukoliv cenu, včetně zničení celého světa včetně Ameriky. Proto ji čím dál tím více lidí nemá rádo. Je to škoda, ale mohou si za to Američané sami.

  • „Tito dobří Američané věří, že jejich vojáci ve Vietnamu, nebo Afghánistánu skutečně bojovali za svou zem a za světový mír!“
    Tak ten mě dostal.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*