Možná se budete divit, ale já za Babišem stojím. A to víc než kdy jindy

Možná se budete divit, ale já za Babišem stojím. A to víc než kdy jindy

Letos 16.listopadu se mi stala zvláštní věc. V divadle naší MČ se konala vzpomínková akce k 30. výročí sametové revoluce. Najednou se na mne kdosi obrátil a řekl mi: „Ty jsi tady? Já myslel, že budeš na Letné!“

A tak jsem se na něj trochu zkoprněle podíval: „Co bych jako dělal na Letné? To se tam dnes hraje nějaký fotbal?“

„Je tam přeci demonstrace!“ Bylo mi odpovězeno.„Aha.“ Řekl jsem si. Ten dotyčný asi nečte moje blogy. Protože kdyby je četl, tak by dobře věděl, že já jsem v současné době jak s panem prezidentem, tak s vládou na výsost spokojený. A naopak nesouhlasím s těmi politickými směry, jejichž přívrženci tam na té Letné demonstrovali. Takže pokud by mne chtěl někdo dávat do jednoho pytle s milionkáři, piráty, stanisty, topkařemi, pražskokavárníky, či s neomarxisty a jim podobnými, tak by mě naopak velmi poranil na duši. To totiž v žádném případě nejsou představitelé takového politického směru, za kterým bych já šel.

Pokud jsem s vládou a s panem prezidentem spokojený, tak nevím, co bych tam jako dělal. Ekonomika roste, ekonomicky se vyrovnáváme konečně i Španělsku s Itálií a dalším obdobným státům, roste průměrná i minimální mzda, je tu minimální nezaměstnanost a politická korektnost tady ani tak zdaleka neřádí tak jako v některých státech na západ či na sever od nás. To vše podle mého názoru dělá z České republiky jedno z nejlepších míst k životu v Evropě.

A co si myslím o té uměle vyvolané politikařící aféře vůči našemu panu premiérovi? Především to na mne působí jako obrovská politická šaškárna. Jednou se už řeklo, že pan premiér nic nespáchal a tím by to mělo hasnout. Ale strany pražské kavárny se nemůžou smířit s tím, že nejsou tak oblíbené u voličů jako strany, které se v současné době podílejí na vládě. A tak se snaží vytvářet takovéto aféry s dotacemi a já nevím s čím ještě.

Jenomže, když se nad tím hlouběji zamyslím, tady už z daleka nejde jen o přihlouplou šaškárnu. Tady jde o něco mnohem hlubšího. V současné době máme i takovou vládu, která dělá politiku pro naše lidi a proto, aby se nám konečně už všem žilo lépe. A nikoliv politiku pro nějaké nadnárodní korporace, kterým by byl život obyčejných Čechů úplně ukradený anebo by s nimi dokonce chtěli jednat jako s hadrem. A tak se zde hraje i o to, zda i nadále se zde bude dělat dál politika pro naše běžné lidi nebo nějaká jiná politika taková, která bude naopak zaměřená proti nám, obyčejným lidem.

Myslím si, že politika současné vlády proti obyčejným deseti milionům lidí rozhodně není. A právě proto za naším panem premiérem stojím a přeji mu, aby vydržel a aby nám takovým způsobem jako do teď vládl i v dalších příštích letech. Určitě není svatý, a to jako většina politiků naší země. Ale kdyby se místo něj měli k moci dostat přívrženci pražské kavárny a současné parlamentní opozice, vše by bylo pro běžné lidí mnohonásobně horší než nyní.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Možná se budete divit, ale já za Babišem stojím. A to víc než kdy jindy

  • Političtí odpadlíci, kteří se nazývají opozice nebo demoblok, svou neschopností dopustili, aby tu vládl Babiš. Zvolili ho voliči a tak to musíme respektovat. Nemám z toho radost, ale kdyby vládli v zájmu ČR a lidu naší vlasti, nevyhrál by volby Babiš a nebyl by premiérem. Nebudu obviňovat plíseň na chlebu, když ho nechám ve vlhku. Bohužel ti odpadlíci si svou neschopnost nepřipouští a svalují své neúspěchy na jiné. Program Antibabiš již dvakrát selhal v parlamentních volbách a oni nic jiného nabídnout nomohou.
    Český volič není hlupák a nebude volit ty strany, které jsou jen nastrčené, aby odevzdaly moc do Bruselu. Pokud nebude jiná nabídka, zvolí opět Babiše.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*