Motýlkář dělá, co může. Ale my bohužel ne…

Motýlkář dělá, co může. Ale my bohužel ne…

Chtěl jsem začít žertovnou příhodou, jak do našeho malého velkého hotelu včera přijeli dva mladí lidé, kteří měli budíček asi ve 2:00 a kromě snídaňových balíčků mě prosili i o zapůjčení „konvičky“ tedy varné konvice…

…a já si z toho mladíka dělal legraci, že bude mít oplétačky a on vůbec netušil, která bije, o čem je s tou „konvičkou“ resp. s tím Konvičkou řeč.

Ani já nejsem v této věci příliš vzdělán, moje aktivity na FB jsou prakticky ve stavu klinické smrti a ani jinak se příliš neangažuji. A to je ta největší chyba, kterou člověk může udělat, nestarat se o to, když vedle něj a místo něj vyrůstá totalita.

Zažila to spousta Němců za Hitlera, spousta Čechů za Gottwalda a zdá se, že i ta naše procházka růžovým sadem končí, zvláště pak tehdy, když se necháme odzbrojit takovými legálními puristy, jako je pan ministr spravedlnosti Pelikán.

Ilustrační obrázek Foto: Foto: AP
Ilustrační obrázek Foto: Foto: AP

Islám totiž není jen náboženství. Islám je ideologie. Ani ten nekrutější stalinistický režim neomezoval občanská práva lidí tak, jak to ve svých zemích dělá Islám a jak to hodlá dělat v porobených zemích Západní a Střední Evropy.

Samozřejmě, nejhůř je na tom Francie. I s úroky se ji vrací její kolonialistická minulost a člověk by dokonce mohl být škodolibý a posmívat se, že ji Alláh potrestal za všechna ta zvěrstva na muslimech spáchaná.

Před pár dny zde dokonce jedna autorka psala o velkém pařížském masakru, tuším z roku 1961, kdy bylo velké množství, snad 200 Alžířanů zavražděno a hozeno do Seiny. Ale toto jsou věci, které jdou mimo nás. Jako Československo jsme žádné kolonie neměli.

To ale neznamená, že bychom pro islámskou světovládu byli nevýznamným soustem. Islám prostě je, jak už jsem psal, nejen náboženstvím, ale jednoznačně i politickou ideologií, Islám je prostě tam, kde vládne, státem.

To asi u nás přímo nehrozí, ale co jednoznačně hrozí, je vzestup Islámu na úroveň Francie, kde představuje obrovskou hrozbu. A před touto hrozbou Martin Konvička varuje.

S „koncentračními tábory“ pro islámské podněcovatele nepokojů zcela souhlasím. Asi to v dohledné době nenastane, ale stát by na takovou eventualitu měl být připraven. Postačí několik tisíc muslimských uprchlíků a vzniká podhoubí pro radikály a ty je třeba izolovat.

Američané, po útoku na Pearl Harbour, izolovali všechny občany japonského původu. Podle dnešních měřítek absolutně nepřípustná věc, izolovat někoho jen na základě jeho etnické příslušnosti. Ale, v době války to bylo nutné a tak to USA prostě udělaly.

Martin Veselovský při rozhovoru s Martinem Konvičkou, který jsem já lajdák shlédl až dnes právě vychází z takových, smrtelně nebezpečných, „lidskoprávních“ pozic, které jsou ale lidskými pouze na první pohled.

Protože, když se budeme snažit zachovávat všechny pravidla Fair Play vůči uprchlíkům, tak se jednoznačně necháme vmanévrovat do situace, kdy oni budou tvrdě vyžadovat, abychom plnili ty naše závazky, které jsme si sami stanovili, ale oni nebudou, již ze zásady, plnit vůbec nic.

Při vyhrocené rétorice, třeba ve sportu, se používají nejrůznější příměry. Třeba: „uděláme z vás dva malý do školky“ nebo „roznesem vás na kopytech“, „zadupem vás do země“. Takže onu „masokostní moučku“ je nutno chápat jen jako paralelu na předpokládané drtivé vítězství Martina Moučky ve volbách.

A ještě bych panu ministrovi Pelikánovi navrhl, aby do trestního zákoníku iniciativně protlačil trestný čin „Schvalování protiislámských aktivit„, abych se i já a věřím, že i mnoho dalších mých spoluobčanů, mohli k myšlenkám Martina Konvičky přihlásit a být s ním potrestáni.

Dobře by se k tomu hodila zrenovovaná střelnice v Kobylisích.

 

 

Jiří Hermánek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*