Moravec vytáhl žolíka sestupu Kalouska a Pirát ve studiu posmutněl

Moravec vytáhl žolíka sestupu Kalouska a Pirát ve studiu posmutněl

Musel jsem se smát. Už i pan Michálek to vidí. Pán, který má 4% mluví 90% diskuze, ale hlasování o nedůvěře Vládě společně stejně vyvolají, i když vědí, že na to nemají poslaneckou sílu. Bojuje se v Česku o duši demokracie? Ha haAsi mají v té Sněmovně hodně moc a moc času a nadělané práce, když ho mohou ztrácet v předem prohrané bitvě. Přijde mi to absurdní stejně jako snaha pana Moravce v tom svém údajně jedinečném prostoru pro diskuzy zachránit tu potápějící se bárku TOP 09.

Pan Moravec si do OVM pozval pana Kalouska, Michálka a Ondráčka. Představil poslední průzkum voličských preferencí a TOP 09 v něm mají 4%. Podle mě už nemají ani to, ale přijde mi, že času vyhrazeného ve veřejném prostoru mají jakoby jim patřil. Naštěstí stále ještě posílají do ČT za mě kapitána sestupu, který se ale tváří a mluví jakoby hrál o titul.

Po úvodních 45 minutách se už pan Michálek rozlobil a k panu Kalouskovi poznamenal, že by si neměl brát 90% z celé diskuze. Ač Pirát, nelze než souhlasit. Pan Kalousek říká, že jsme všichni rukojmí Andreje Babiše. Já se spíše obávám nejsou li někteří lidé rukojmí Václava Moravce.

Pan Moravec se nevědomky? přeřekl, když panu Kalouskovi dal 5% namisto čtyř, ale to bylo možná jen to přání otcem myšlenky, a nebo taková menší podvědomá manipulace. Tonoucí se stébla chytá, ale nemusel by to dělat za veřejné peníze, ač se hned opravil.

Pan Kalousek hřímá jak v zahraničí píší, že se v Česku bojuje o duši demokracie. V demokracii se ale pane Kalousku volí u řádných voleb a ne na náměstích, ať se výsledky svobodných voleb komukoliv nemusí líbit. Holt ve volbách ta Vaše pravda zatím nevyhrála. Voličem pana Babiše určitě nejsem, ale že se v ČR nebude měnit vláda na základě demonstrací, tak za to jsem rád a věřím, že to tak vždy bude.

V zahraničí si mohou psát co chtějí, ale demokratickou duši mají lidé, kteří chodí k volbám a respektují jejich výsledky. Ať všichni ti oduševnělý demonstrující demokraté, kteří plivou na ministryni Benešovou, aniž by ona ze všech těch hrůzostrašných věcí co měla udělat, byť jen jednu jedinou udělala, chodí klidně každý den.

Ta „hodná“ média, která znají výsledky tajného a předběžného auditu dříve než vláda a ministerstva budou mít konečně ty hody v přiživování nenávisti a zloby mezi lidmi. Jak může být tajný audit tajný tímto způsobem? Tak tomu nerozumím. Je to neuvěřitelné, absurdní a trochu i strašidelné ti loutkaři v pozadí.

Co však určitě tajné není je to, že pan Václav Klaus mladší zítra představí svou novou stranu Trikolóru Hnutí Občanů. To bude můj způsob, moje naděje a moje víra jak porazit Andreje Babiše, protože jinde než u voleb to nejde.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*