Moje připomínky k článku: „Kdo je připraven odejít z EU, není ohrožen“

Moje připomínky k článku: „Kdo je připraven odejít z EU, není ohrožen“

Velice se divím, že lidé stále nechápou o co jde: Evropská unie je čistě fašistický stát, kde vládnou nadnárodní korporace a jednotliví lidé a dokonce i jednotlivé státy nemají žádný význam, žádný vliv, imaginární volební právo, a nulovou možnost sebeurčení. Dokonce i plán na budoucí rozdělení Evropy je navržen tak, že část naší republiky spadá do Německu, další část do Polska, my zachytíme jiný kousek Německa a možná část Rakouska. Chtějí takto celou Evropu rozdělit na různé čtverce, obdélníky, či jiné geometrické útvary a je jim jedno jaké lidi takto dají dohromady, jaké vztahy tím navodí a jak to tamnějším obyvatelům bude vyhovovat.

Evropské heslo „United in Diversity“ neboli Spojeni v rozdílnosti, je totální nesmysl.

A byl nesmysl už to, dát dohromady různorodé státy, z nichž každý má svoji vlastní a někdy rozdílnou Ústavu, své vlastní a někdy rozdílné zákony, své vlastní a někdy rozdílné zvyky, zákonodárství, platební tabulky a směrnice, cenové ohodnocení, mentalitu, soudržnost a všecko ostatní, to, co dělá stát státem.

Ještě kdyby fungovali jenom jako spojovací složka, která by všechny státy slučovala pouze administrativně, tak by takový záměr byl možná pochopitelný. Ale to, že dnešní EU členským státům diktuje co můžou dělat, na což nemá právo, že je zkouší pokutovat za nedodržení jejích nesmyslných příkazů a zákazů, že jim přikazuje co se smí a co se nesmí a tím překračuje často jejich vlastní zákony, to už je příliš! To bychom neměli dovolit.

Prý to bylo dáno do kupy za účelem obchodu! Ale – můžeme obchodovat s kým chceme? Můžeme vyvážet své výrobky? Kdepak, ani nápad! Dokonce nám diktují co smíme produkovat, co smíme vyrábět, jaké potraviny smíme pěstovat, co smíme vyvážet a co musíme draze kupovat zvenčí.

Staré a osvědčené věci nahrazují novými, neosvědčeným a pokud možno škodlivými. Na příklad žárovky: ty staré naprosto vyhovovaly, ale EU si vzala do hlavy, že jsou neekonomické a v rámci šetření je nahradili neefektivními a daleko více nebezpečnými svítidly. Důvod? Asi si někteří členové ve vedení EU na to napřed zavedli v Číně, či v jiném koutě světa výrobu, pak změnili zákony a dnes z nás rejžují prachy vlevo vpravo. A úspora veškerá žádná, protože vysoká cena žárovky a její skutečná trvanlivost (ne ta, co je uvedena na obalu) ji už předem vylučuje.

Ještě ke všemu, tam kde se přehnaně šetří, nedostatek brzy následuje. I když pravda, tady skutečně o šetření nejde. Výroba je drahá, používá mnohé těžko dostupné a škodlivé materiály, ničí zdraví lidí, zamořuje ovzduší a znečišťuje okolí tam, kde se vyrábí, tak jaképak šetření?

A tak bychom mohli jít bod od bodu.

Článek Jaroslava Tichého „Kdo je připraven odejít z EU, není ohrožen“ má naprostou pravdu a je to vážné varování pro celý národ.Mám ovšem určité pochybnosti, jestli naše vláda a vládní orgány a také velká část našich ekonomů opravdu rozumí problému HDP – HNP v článku zmiňovaném a co to pro nás znamená v dlouhém běhu. Kdyby tomu totiž rozumněli, tak by nás nikdy nemohli vědomě do takové šlamastyky dostat.

To, že jsou zisky cizích firem vyváženy do zahraničí spadá do podobné kategorie – neznalost správné formulace obchodních smluv (tady by se měli naši právníci a výkonní hodnostáři zastydět), nevědomost o tom, jak dohlížet na dodržování smluvních podmínek a možná i podbízivost cizím raubířům. Takže zde se opět jedná buď o značný nedostatek vědomostí, anebo o nějakou tajnou agendu.

To, že cizí globalisté ve spojení se Světovou bankou a MMF a za pomoci podplatných sluníčkářů u nás v republice z nás zkoušejí udělat zemi třetího světa, je víc než zjevné.

Ono se to rýsovalo už i za komunistů, jenomže to bylo hodně tajeno. Jako nástroj byla tehdy používána RVHP. Když tato „Rada“ rozhodla, klíčový průmysl s vysoce odborným personálem, pracující ve specializované budově, která byla postavena na plovoucím pontonu kvůli odrušení veškerých vlivů zvenčí, byla přesunuta z Berouna na nejvýchodnější cíp Slovenska a původní odborný personál měl být přeškolen a zařazen do obuvnického průmyslu, to mluví o vlastizradě a ne o obchodním tahu. Anebo šicí stroje Lada, ty vyvezli, pokud vím, do Rumunska. Proč?!

Bylo těch podvodů velice mnoho a dnes je pokračováno ve stejném duchu. Za tu tak zvanou „privatizaci“ mělo hezkých pár lidí při nejmenším sedět, ne-li viset.

S Evropskou unií je to ještě o to horší, že chtějí, abychom byli hladem. Jestli to není někomu zjevné, tak pak neumí přemýšlet. To je rovněž záměr globalistů, všecky vyhladovět, abychom se dožadovali jejich pomoci a volali po jedné světové vládě, po jednom celosvětovém Reichu.

Po pravdě, většina dnešních států (včetně Německa, Ameriky, Francie, atd.) je v tak strašné situaci, že je div, že ještě drží pohromadě a je to zaviněno neschopnými vládami. Už jen to, jak hluboko jsme my sami klesli, když jsme vstoupili do EU a začali skákat podle toho, jak nám byrokrati z Belgie pískali. Kdysi naprosto samostatný stát, dnes patolízalsky omezujeme zemědělskou výrobu, usekáváme jednotlivá průmyslová odvětví – přesně jak psáno ve shora zmíněném článku.

Udělali z nás poskoky západu. Udělali z nás levnou pracovní sílu pro ziskuchtivé západní hrabivce, snížili nás na otroky, které ještě dále ponižují podřadnými potravinami ve smyslu dumpingu, které nám sem milostivě dovážejí za přemrštěné ceny. A přitom se ze všech sil snaží, abychom nepochopili, jak obrovskou cenu naše mozky, naše ruce, naše vynalézavost, odhodlanost a loajálnost pro ně doopravdy mají.

Všechny státy, které vstoupily do Evropské unie na tom prodělaly a ještě ke všemu ztratily svoji samostatnost a možnost vlastního rozhodování. A když budou všecky tyto neschopné vlády sjednoceny do ještě většího celku, do jedné, celosvětové říše, to pak bude hotová katastrofa.

Co se týče výše příjmů ve formě dotací z EU do ČR, tam to číslo, ve shora zmiňovaném článku uvedené, není správné. To proto, že tyto dotace z větší části nejdou nám, Čechům a našim firmám, ale jdou do kapes cizím firmám, které na našem území operují a cizím velkostatkářům, kteří obhospodařují naši půdu. Pro cizí firmy jsou za dotace z EU dlážděny příjezdové cesty, vytvářeny lepší podmínky, stavěny budovy a cokoliv jiného. Takže my sami a naši vlastní podnikatelé nedostávají málem nic.

Pro nás zbývá jen platyty, platyty, platyty!

Lidi, už byste se konečně měli probudit a opustit tuto troskotající loď, která se nadnešeně nazývá Evropská unie. Coudenhove-Kalergi byl blázen a šílenec, když navrhl tento nesmysl, jehož cílem je vyhubit původní obyvatelstvo, zrušit veškeré hranice, zničit národní uvědomnění, odstranit řeči jednotlivých národů, odstranit jejich nářečí, kulturu, etnické zvyky a zgleichschaltovat všecky na jakousi beztvárnou směs neslučitelných potmavlých míšenců, kteří se pětkrát denně klanějí Allahovi.

Vždyť EU si už uzákonila – určitě aniž by se koho ptali – že mohou kteroukoliv část svých členských států výhodně prodat (výhodně pro koho?) cizím investorům.

Když si uvědomíte, že se rozhodli, že veškeré dluhy jednotlivých členských států budou spláceny všemi státy společně, takže když se Francie zadluží nad limit, my všichni to budeme splácet, jaké pocity to ve vás vyvolá? My všichni budeme takto zodpovídat za neschopnost a nezodpovědnost cizích vlád, které se zabředly do dluhů a – Česká republiko, pomoz!

Chcete splácet státní dluh Německa? To je záležitost při nejmenším na sto let – pokud ovšem mezitím nepřibydou dluhy další.

Kdybyste viděli kolik obrovských budov, plných byrokratických darmožroutů v Bruselu a jinde financujete, kteří vám bezostyšně ujídají z vašeho vlastního krajíce, nakupují ve speciálních, levných obchodech a těší se nejrůznějším výhodám, tak byste už dávno s tímto skoncovali. Kdybyste je viděli, jak přecházejí z jedné kanceláře do druhé, lejstra pod paží (aby se neřeklo, že se flákají), důležitým hlasem krákají o nesmyslných námětech, donekonečna sčítají čísla, která nic neznamenají a pak si za zavřenými dveřmi přichystají nějaké nové rozhodnutí, nějakou novou směrnici, nebo omezení a to všecko v náš neprospěch, už dávno bychom v Evropské unii nebyli.

Škoda, že se kvůli nesmyslné koroně nedá cestovat. Radila bych vám udělat si do Bruselu a do Štrasburku výlet a prohlédnout si dobře ten nabubřelý Babylon, který tak poctivě kopírují.

Shora zmiňovaný článek má naprostou pravdu: je nutné z tohoto svazku vypadnout. Takové spojení není pro naše dobro, ani nám nepřináší prospěch, nebo užitek. Takové spojení je jako když se jedna ovce domlouvá se smečkou vlků co bude k večeři.

A nečekejte, že se to udělá samo, nebo že to někdo udělá za nás. Je nutno, abychom se všichni zapojili a proti tomuto lichvářskému spolku se postavili.

 

Jana Kaufman
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Moje připomínky k článku: „Kdo je připraven odejít z EU, není ohrožen“

  • · Edit

    Unie si stale a vice podrezava pod sebou vetev. Coz je dobre Uz to presluhuje a to neni dobre.Jinak zbytecnost jako uredniku z Bruselu je umerna ten nasim s tim ze tady nic nebuduji Jen se prizivuji na systemu, ostatne to je stejne, Jen ram ten system „buduji“.

  • Rozdíl mezi Západem a Východem se prohlubuje. Degradace myšlení na Západě jde volným pádem. Na Východě ještě platí tradiční hodnoty, rodina, máma, táta apod. Na Západě nám vnucují stále absurdnější nesmysly, které musí jen odvádět pozornost od toho, co se vážně děje. Systémy přerozdělování dosáhly takové úrovně, že je možné inkasovat obrovské peníze na nesmysly. Čím větší hloupost, tím snadněji se z rozpočtů peníze získají.
    Evropa se musí odstřihnout od vlivu USA a EU se musí rozpadnout, aby alespoň v některých zemích si zachovali zdravý rozum. Pokud v tom nesmyslu setrváme, čeká nás velice krutý konec.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*