Mohutná i sterilní je redakce zpravodajství ČT

Mohutná i sterilní je redakce zpravodajství ČT

Která strana, myslíte, je nejbližší srdci téměř tří stovek zaměstnanců zpravodajství ČT, denně robotujících na úkolu přeměnit nás z lidu husitského a Masarykova na lid jiný a víceméně opačný, nejbližší snad tomu, který po Mnichovu vyhnal z republiky prezidenta Beneše a ke smrti uštval Karla Čapka? A který náš politik, myslíte, je pro tuhle třístovku lidí zázračně stejně uvažujích ( jinak by do ČT nebyli přijati), nejpopulárnější, nejskvělejší a zkrátka nejvíc IN i COOL?

Ano, jistě, jsou to TOP09 a je to Schwarzenberg ze stejné strany, jen o desetiny procenta předstihující Kalouska opět z téže strany. Jen podstatně menší až nepatrná část osazenstva zpravodajské redakce ČT pak drtí palce ODS s Fialou a Němcovou a lidovcům s Bělobrádkem a Hermanem. Jiné stranické zastoupení už v tomto orgánu neexistuje – a pokud ano, žije v ilegalitě hluboké až přehluboké, a jeho zastánci mají možnost šeptat jej jedině do vrb, jinak by se jim to hrubě nevyplatilo.

Jak tohle všechno vím? Propánakrále vždyť zpravodajské pořady téměř denně sleduji, a i kdybych je sledoval jen jednou za měsíc, či dokonce i jen jednou za rok, musel bych být imbecil a ignorant, kdybych si všechny tyhle své údaje i jen z jedné hodiny poslechu pohodlně nevyvodil? Vždyť ta redakce je ve svém názoru tak jasná a čitelná, že jakýkoli omyl je i pro blázna i pro člověka dokonale nepolitického vyloučen.

Takže: robí se zde až do potu tváře, v dávkách i salvách jsou odtud čtyřiadvacet hodin denně pod tlakem pumpovány do lidu českého a do každé dědiny i do každé chaloupky u lesa zprávy a informace zpracované tak, aby co nejúžeji souznívaly se světovým názorem oné převládající skupiny lidí oddaných TOP09, Schwarzenbergovi, Kalouskovi i letišti v Ruzyni – a jaký je výsledek tohoto zběsilého úsilí?

PREFERENCE STRANY TOP09 UŽ DLOUHODOBĚ NEPŘEKRAČUJÍ 10 PROCENT!

Nevím jak vy, ale být já generálním ředitelem ČT, věděl bych, co je třeba udělat. Čímž jej současně i srdečně zdravím.

 

Lubomír Man
Loading...

Podobné články

Komentář “Mohutná i sterilní je redakce zpravodajství ČT

  • CT i vsechna verejnopravni media jsou pod kontrolou cenzury a smeji pouze kopierovat US mainstream. Proto neslysime nic pozitivniho o Rusku, Iranu, Cine, Syrii, Sev. Koreji. Neslysime, ze USA neustale provokuji Kima manevry v Jizni Koreji!!! Slysime, ze jenom Kim vystreluje rakety a vsechny ohrozuje a ze musi byt zneskodnen! Slysime jenom rusofobni paranoidni progandu a osocovani Ruska ze zlocinu, ktere jak se pozdeji ukazi jako neopdstatnena. Stejny scenar jako u Iraku, Libye. Kazdy, kdo se nepodrobil, byl prevalcovan USA a jejich vudci byli hanebne zavrazdeni!!! Ted ale na stesti maji tyto posledni zeme atomove zbrane a proti utoku USA a NATO se budou branit hlavne atomovymi zbranemi. Evropa i USA by lehly popelem, konflikt by nemel viteze. Presto provokuji USA neustale tyto zeme manevry na hranicich, vsude staveji zakladny, maji jich ve svete vice jak 800! Jejich cilem je Novy svetovy poradek pod vladou USA (New World Order). Uz jsou blizko, jenom 4 zeme uz vzdoruji. Ostatni si podrobily nebo jejich vlady v prevratech nahradily poslusnymi loutkami. Vsechny nas odposlouchavaji a fizluji. Maji 16 tejnym sluzeb, ktere pak mohou vsechny politiky vydirat, kompromitovat, kdyz jim nebudou po vuli.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*