Mohou Britové beztrestně vraždit „Gastarbeitery“ z východu?

Mohou Britové beztrestně vraždit „Gastarbeitery“ z východu?

Český občan, žijící ve Velké Británii byl ubitý řetězem za drobný slovní konflit na ulici. Vraždy jako nejtěžší zločiny byly a jsou tvrdě trestány ve všech režimech, vládu německého nacismu nevyjímaje. Ne tak ve Velké Británii.

Cituji:

„Navzdory tomu, že Čech chtěl situaci uklidnit, devětadvacetiletý Raymond Sculley na něj podle záběrů bezpečnostní kamery zaútočil s řetězem s bezpečnostním zámkem na kolo a zasadil mu několik ran do hlavy.“

Napadení bylo snímáno kamerou, takže britský soud měl dost důkazů k vyhodnocení celé situace.

A výrok soudu nezávislé britské justice?

Pachatel jednal v údajné sebeobraně a byl zproštěný obvinění: https://zpravy.idnes.cz/soud-britanie-zprosteni-obvineni-dlr-/zahranicni.aspx?c=A170403_202419_zahranicni_jj

Odvolání proti rozsudku neexistuje (nevím, proč, když odvolání proti rozsudku bylo součástí právního řádu i za komunistů, který tolik kritizujeme) a tak rozsudek nabyl právní moci a nelze jej zvrátit.

Tento případ zcela jasným pošlapáním jakéhokoliv práva tolik bije do očí, že se do něj dokonce vložilo české ministerstvo zahraničí – cituji:
„Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek chce případ Čecha zabitého v Londýně hnát k Evropskému soudu pro lidská práva ve Štrasburku. Osvobozující verdikt pro pachatele, který vynesl londýnský soud, totiž nelze zpětně změnit a ani proces revidovat, britský soudní systém to neumožňuje. Podle Zaorálka musí podání k Evropskému soudu podat sestra zavražděného, Česko je připravené ji v procesu podpořit.“: https://zpravy.aktualne.cz/domaci/muze-ktery-v-britanii-zabil-cecha-rozsudek-osvobodil-zaorale/r~a5c6b0e0267f11e794b9002590604f2e/

Jaký šok ovšem utrpěla nejen sestra zavražděného, ale i naši občané, když Evropský soud pro lidská práva zamítl stížnost na Velkou Británii, kterou k němu podala rodina Čecha zabitého v roce 2016 v Londýně. Štrasburský tribunál ve zdůvodnění rozsudku mimo jiné uvedl, že britské úřady podle něj nepostupovaly v rozporu s evropskou úmluvou o lidských právech. Verdikt je konečný.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/strasburk-evropsky-soud-pro-lidska-prava-zamitl-stiznost-velka-britanie-cech-zabity-v-londyne-iih-/zahranicni.aspx?c=A180705_101210_zahranicni_kha

Osobně by mne zajímalo, co by nastalo, kdyby se podobný případ odehrál u nás. Tedy, kdyby byl na naší ulici veřejně ubitý britský občan a náš pachatel byl soudem osvobozený. Myslím si, že ze strany Velké Británie a Mezinárodního soudu ve Štrasburku by nastal takový cirkus, že by to u nás vedlo minimálně k pádu ministra spravedlnosti a volali by po odsouzení pachatele tak dlouho, dokud by nedosáhli nápravy.

Jenže, co chtít od země a jeho politického systému, který v jiných případech soudí bez soudu a rozsudky vynáší bez důkazů. A celý západní svět toto podporuje včetně našich lokajských politických vazalů. Případ Skripalových, kdy Britové bez soudu a bez důkazů odsoudili údajného pachatele, hovoří za vše.

Jenže v tomto případě se jednalo o řadovéhoGastarbeiteraz východu a britská spravedlnost přece není pro jakéhosi „Čecha.“ Ostatně i případ „Michaláková“ v Norsku hovoří za vše.

Mne by jen zajímalo, kdyby ti podřadní Gastarbeiteři“ z východu odešli zpět do svých zemí a podřadné práce ve Velké Británii měli místo nich vykonávat „inženýři“ z muslimských zemí. To by se zřejmě Britové hodně divili, co si nechá líbit muslim a co „gastarbeiter“ z východu.

A už vůbec si neumím představit, že by si britský soud dovolil osvobodit pachatele vraždy, kdyby obětí byl muslim.

To by totiž hořela část Velké Británie, podobně jako hoří Francie po jakémkoliv zákroku policie proti agresivním muslimským imigrantům.

Jenže po nějakémGastarbeiteroviz východu na Západě neštěkne ani pes…
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Mohou Britové beztrestně vraždit „Gastarbeitery“ z východu?

  • Kdyby náš stát a vláda prostřednictvím ministra spravedlnosti trvala na vydání tohoto vraha a zde tento mladík byl souzen bylo by to normální, protože se jednalo o vraždu českého občana. Smutné je, že stát nepomohl s převezením zabitého mladíka a tak pozůstalí museli udělat sbírku a rovněž stát připustil obhajobu ex offo zatímco mladík zabiják měl toho nejlepšího právníka. Co to je za spravedlnost když laik vidí tu nespravedlnost, která byla nastolena a s touto nespravedlností nelze dělat nic.

  • Vzdyt Britove vrazdi jedem pravdepodobne i sve lidi, jako tu fetacku, otravuji i ty s dvojitym obcanstvim GB a Ruska v pripade Skripal. Za tim jsou politicke hratky za ucelem ocernit a demonizovat Rusko prave v dobe fotbaloveho MS v Rusku. Je to zamerne vystupnovana protiruska hysterie i v parlamentu, kde je Rusko opet bez dukazu obvinovano i z druheho atentatu.
    Nejvetsi podlosti je spachat zlocin na nevinnych lidech a za pachatele bez dukazu oznacit toho, komu chceme skodit, pomstit se mu.
    To je standardni postup zapadnich zemi vuci Rusku. Inspirovany americkymi filmy, kde tato podlost byla nescislnekrat zfilmovana jako treba v ‚Tenkrat na zapade‘.
    Nepotrestana vrazda Cecha svedci o tom, ze nasi obcane i jini z vychodni Evropy, pracujici v Britanii jsou pro Brity pouze havet, kterou tam trpi, protoze je potrebuji, neobejdou se bez nich. Proto ten pristup k nim. GB to ukazala i v Mnichove, kde nas zradila a vydala Hitlerovi.
    Je nesmyslem si myslet, ze nas NATO bude branit, ci chranit. Spise nas zatahne do valky s Ruskem, kterou USA planuji.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*