Modelový rozhovor se slušným profesorem Drahošem – freeware

Modelový rozhovor se slušným profesorem Drahošem – freeware

Dobrý den,nevím, nevím, nevím, v tuto chvíli musím přiznat, že nevím. Ale Zeman. Intenzivně o tom zatím přemýšlím/e. Musím/e se poradit s týmem. Nechtějte po mně. Nepodsouvejte mi. Slušnost. Spojovat.Nejsem vítač. Ale Zeman..

Dobrý den,

nevím, nevím, nevím, v tuto chvíli musím přiznat, že nevím. Ale Zeman… Intenzivně o tom zatím přemýšlím/e. Musím/e se poradit s týmem. Nechtějte po mně… Nepodsouvejte mi… Slušnost. Spojovat.

Nejsem vítač.Ale Zeman… Abych pravdu řekl, nevím. Asi ano, asi ne, možná, uvidíme. Radím/e se s týmem. Kontaktní kampaň, Jablůnkov, Eva. To nemohu posoudit. To musí někdo posoudit. To musí posoudit odborníci. To opravdu nevím. Nepodsouvejte mi. Slušnost. Spojovat.

Nejsem vítač.

Ale Zeman… Dezinformační weby. Podpásové emaily. Těžko posuzovat, těžko říct, těžko hodnotit. Nejsem si jist. Nepohodlné křeslo. Nepodsouvejte mi. Slušnost. Spojovat.

Nejsem vítač.

Ale Zeman… Nevím, to nevím, to opravdu nevím, to opravdu nikdo neví. Nepodsouvejte mi. Slušnost. Spojovat. Děkuji, nashledanou.

PS: je to marné, je to marné, je to marné
PS 2: nejsem vítač
PS 3: slušnost, spojovat

Jiří Drahoš, (se)hnutí Nevím 2018
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Modelový rozhovor se slušným profesorem Drahošem – freeware

  • Drahoš si zřejmě ještě neuvědomil, že jeho inteligence a celkový projev je pod psa. Myslím, že i ve svém oboru mohl zazářit jako ředitel Akademie věd, protože mu to vědecké asi příliš nešlo a prý se k nějakým cizím patentům hlásil a požadoval, aby byl spoluautorem. Aspoň tak jsem to slyšela a to by této personě plně odpovídalo. Teď se bude stavět důležitě do odboje proti řádně zvolenému prezidentovi. Stále asi má v sobě tu naději, protože mu chybí soudnost ohledně vlastní osoby.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*